За 5 хвилин про складне – у новому проекті "112 Україна" "Як це розуміти?"

Тепер не потрібно гортати гори літератури і годинами переглядати телевізійні передачі, щоб розібратись у питаннях, які ніхто не знає, як трактувати. У новій програмі телеканалу ведучий Юрій Бібік швидко і в легкій формі розповість "Як це розуміти?"

112.ua

Програма стартувала цими вихідними. Несподіваний формат проекту поєднав у собі легку і цікаву подачу інформації, велику кількість графіки, яка візуалізує те, про що говорить ведучий, і короткий хронометраж, який однак не заважає повністю розкрити тему. Це програма-шпаргалка, з відповідями на найконтроверсійніші питання з теми.

Перший випуск присвячено темі автомобілів на "євробляхах".

"Ось всі говорять про "євробляхи", мітингують, щось вимагають, пишуть закони а хто це розуміє? Хто розуміє суть того, що відбувається? Так ось, наше завдання максимально спрощено, доступно і цікаво подати інформацію і розкрити тему, а висновок глядач робить сам", – розповідає ведучий проекту Юрій Бібік.

Крім телевізійної, програма орієнтована і на інтернет-аудиторію, адже задумана в форматі швидкого отримання інформації. Усі випуски "Як це розуміти?" можна буде знайти на сайті телеканалу  і в соцмережах.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів