Ведучий "112 Україна" озвучив головного героя мюзиклу "Мама Мія 2"

Українським голосом юного Біла Андерсона - одного з головних героїв відомого мюзиклу за участю Меріл Стріп – став ведучий ранкової програми "112 хвилин" Микола Сирокваш.

112.ua

Це лише другий фільм за участю Миколи. І за його словами, незважаючи на відсутність акторського досвіду, все вдалося.

"Це було надзвичайно цікаво та складно водночас. Акторського досвіду в мене практично немає, за винятком невеликих курсів. Але є мрія і бажання звучати в кіно. Багато хто думає, що дублювати - це просто читати текст, вгадати з правильним темпом та інтонацією. Насправді все складніше. Треба бути в самому герої, у тому настрої, у тих обставинах і в тому стані, щоб глядач у кінотеатрах не відчував фальші і був упевнений, що саме так герой говорить нашою мовою. А коли ти не є професійним актором - це непросто. Однак завдяки досвіду режисера та моєму великому бажанню все вдалося", - ділиться враженнями про роботу над фільмом Микола  Сирокваш.

Герой ведучого – юний Біл Андерсон, який розбиває серця дівчатам. Він дуже легкий, яскравий, з надзвичайним почуттям гумору та незрівнянно теплим ставленням до головної героїні фільму Софі, яку зіграла Аманда Сефрід.

112.ua

Микола розповідає, що обидва герої, яких він дублював, а першим був Грант Леклер з фільму "Красуня на всю голову" - дуже схожі: "Вони яскраві, веселі й весь час закохують у себе дівчат. Упевнений, глядачки не залишаться до них байдужими".

Цікаво, що обох героїв зіграли британці: Біла - Джош Ділан, а Гранта - Том Гоппер.

Будемо стежити за успіхами Миколи в мистецтві дубляжу, а поки що ведучий запрошує всіх кіноманів на прем'єру мюзиклу "Мама Мія 2" 9 серпня. 

 

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів