Василь Сметана: Ми сподіваємося на підтримку міжнародних партнерів, щоб влада відмовилася від тиску на незалежні ЗМІ

Василь Сметана 112.ua

Юрист телеканалу "112 Україна" Василь Сметана прокоментував рішення про звернення Верховної Ради до РНБО, в якому депутати пропонують ввести санкції проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Зокрема, він вважає, що підтримка міжнародних партнерів може спричинити зовнішній тиск на владу України для того, щоб вона відмовилася від введення цензури по відношенню до українських ЗМІ.

"Ми сподіваємося на підтримку наших міжнародних партнерів, в тому числі і європарламентарів, на те, щоб створити міжнародний тиск, зовнішній тиск на владу України для того, щоб вона відмовилася від введення цензури і заборони телеканалу як вільного ЗМІ", - сказав він.

Власник каналу "112 Україна" Едуард Катц, коментуючи рішення ВР зазначив, що команда телеканалу "112" починає роботу щодо захисту свободи слова в Україні на міжнародному рівні. 

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України закликала Раду національної безпеки і оборони України ввести санкції проти деяких телеканалів. Проект постанови № 9157 "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" підтримали 229 народних депутатів.

Нагадаємо, раніше сьогодні телеканал "112 Україна направив звернення президенту Європейської комісії Дональду Туску, верховному представнику Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріці Могеріні, генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду, президенту Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі-Паск'є, голові Комітету міністрів Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич, верховному комісару ООН з прав людини Мішель Бачелет, координатору програм щодо Європи та Центральної Азії Комітету захисту журналістів Ніні Огняновій, генеральному секретарю Міжнародної федерації журналістів Ентоні Беланжеру, міжнародним організаціям Human Rights Watch, Freedom House, Amnesty International, "Репортери без кордонів" та Європейській федерації журналістів. У зверненні керівництво каналу просить захистити свободу слова в Україні та незалежні ЗМІ.

Телеканал "112 Україна " є лідером новинного інформаційного мовлення країни і входить в десятку найбільш рейтингових українських телеканалів. Ефірне наповнення телеканалу складається з прямоефірних гостьових студій, програм журналістських розслідувань, декількох програм авторських інтерв'ю і регулярних випусків новин. З нового сезону телеканал запустив повноформатне політичне ток-шоу, яке одразу стало найбільш популярною політичною програмою на українському телебаченні, і готує до виробництва два масштабних ток-шоу соціальної спрямованості, запуск яких запланований на листопад 2018 року.

Ефір телеканалу в однаковій мірі відкритий для представників різних політичних сил, органів влади, громадських діячів та експертів незалежно від їх політичних уподобань.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів