У програмі "Кеш тест" перевірять е-декларації нардепів Курячого і Реки

У свіжому випуску проекту тест на відкритість пройдуть народні депутати Максим Курячий і Андрій Река. Хто з них задекларував квартиру за 7 гривень, у кого мільйонні подарунки від мами, чому один з героїв погодився відразу, а інший – тільки у прямому ефірі "112 Україна"? Про це ведучі програми розкажуть в суботу 14 квітня о 21:10

112.ua

Христина Чернега побувала в гостях у Максима Курячого. Депутат не відразу погодився взяти участь у проекті, але в прямому ефірі програми "Вечірній прайм" вже не зміг відмовити у пропозиції пройти тест на відкритість.

Олег Степовий навпаки – відразу отримав згоду свого героя Андрія Реки. Ведучий перевірив кожну кому в декларації нардепа, дізнався, чи все той задекларував, і зазначив, що сам візит проходив легко і з боку народного депутата супроводжувався гумором.

Нагадаємо, "Кеш тест" – програма, у якій перевіряють е-декларації чиновників. Ведучі бувають у оселях народних обранців, запитують їх про вартість і походження предметів інтер'єру, меблів, техніки. Подивитися програму можна також на сайті 112.ua та на YouTube.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів