Редактор "112 Україна" стала співавтором книжки "Кохання, вареники чи підбори: що допомагає українкам підкорювати світ"

17 травня в Музеї книги презентують книжку, написану відомими українками. Серед співавторів і польовий редактор "112 Україна" Єлизавета Даниловська.

http://clio.in.ua/

10 публічних жінок відверто розповідають, як вони збираються на побачення, першими освідчуються і за кого виходять заміж. Чи справді кожна українка вміє готувати борщ, навіщо ходить у спортзал та чому важливий манікюр? А ще в чому особливість виховання дітей по-українськи, чому жодна українка не обходиться без подруги та про відношення до сексу на першому побаченні.

Єлизавета Даниловська, Cвiтлана Тарабарова, Ольга Харлан, Марiя Собко, Катерина Сільченко, Анна Кушнерук, Дар’я Коломієць, Наталя Левензон, Олена Мельник і Наталiя Подгорна є авторами видання.

http://clio.in.ua

"До того часу, як почала активно подорожувати, про свою національність особливо ніколи не думала. Але де ж, як не за кордоном, тобі доводиться по декілька разів відповідати на славнозвісне питання "Where are you from?". І у процесі  пояснення, де географічно розташована наша країна, чим ми відрізняємося та чому варто приїздити до нас, для мене складалися обриси майбутніх історій, які знайдуть свою домівку на сторінках цієї книжки" - коментує Єлизавета Даниловська.

http://clio.in.ua

17 травня на презентації авторки читатимуть свої улюблені уривки та розповідатимуть історії, які залишилися за межами книжки.

Презентація відбудеться 17 травня о 16.00 за адресою: вулиця Лаврська,9, корпус 11 (одразу за Успенським собором).

 

Джерело: http://clio.in.ua/

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів