"Кандидат". Випуск п'ятий: Як учасники шукали рецепт запобігання міграції з України

Цього тижня учасникам потрібно було вирішити проблему всеукраїнського масштабу

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Напередодні нового політичного сезону, перед виборами в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентарія з народу. П'ятий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 30 вересня.

На відміну від попереднього випуску, де вирішувалася проблема невеликого селища, цього тижня учасникам потрібно було вирішити проблему всеукраїнського масштабу. Обидві команди повинні були представити комплексну програму запобігання міграції з України. 

Як виявилося, більшість учасників в обох командах мали досвід роботи за кордоном і вирішили використовувати свої історії в презентаціях. Оцінювали програму не лише запрошені експерти, але і прості глядачі, яких необхідно було захопити своєю презентацією прямо на вулиці.

В одній команді гравці зосередилися на презентації "самих себе" і приділяли більше часу експертам, ніж простим глядачам, тому ця команда виявилася слабшою.

Друга команда отримала більше глядацької симпатії, навіть влаштувала міні-концерт з допомогою дитячого ансамблю. Як нагороду команду відправили на кулінарний майстер-клас.

Ведучий Вадим Рабінович і ментори проекту поспілкувалися з командою, що програла, і вирішили, що учасники самі повинні вибрати, хто залишає проект. Таким чином, шляхом голосування проект знову залишив не капітан команди, що програла, а найслабший учасник.

Попереду протягом 9-ти випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо проявити свої кращі якості, набути навички, які необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному з яких судилося стати тій самій "людині з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів