Депутат Європарламенту Натан Ґілл підтримав телеканал "112 Україна": Санкції проти телеканалу - це слизька стежка

Депутат Європарламенту Натан Гілл 112.ua

Парламентарі з усього світу повинні підтримати зараз телеканали, на які тисне влада. Про це депутат Європарламенту Натан Ґілл розказав в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 Україна".

"Я підтримую телеканал "112 Україна", як підтримують те, що життєво необхідно для будь-якої нації, - мати вільну пресу, яка каже все, що вона хоче сказати. Думаю, що важливо, щоб парламентарі з усього світу підтримували ваш амбітний проект. Я дуже стурбований тим, що ваш парламент став проти вашого каналу, тому що це слизька стежка. А хто ще зможе це зупинити?" - говорить Ґілл.

Нагадаємо, Верховна Рада рекомендувала РНБО запровадити економічні та інші санкції щодо телеканалів "112 Україна" та Newsone. Постанову про інформаційну безпеку підтримали 229 нардепів. Згідно з документом, ліцензії телеканалів мають анулювати і заборонити використання радіочастот.

Ці обмеження "112 Україна" вважає утиском свободи слова і загрозою незалежній роботі ЗМІ в Україні, тож за захистом телеканал змушений звернутися до міжнародних організацій. Уже направлено листи президенту Єврокомісії Дональду Туску, єврокомісару Федеріці Могеріні та генсеку Ради Європи Турбйорну Ягланду.

Утиски в роботі телеканал "112 Україна" відчуває від свого заснування і вважає неприпустимими анонсовані скасування ліцензій телеканалу та заборону на використання радіочастот.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів