"112 Україна" покаже документальний спецпроект "Трудовий десант"

Чому Україна опинилася на порозі великої неконтрольованої міграції? Що шукають українці за кордоном, і зрештою, знаходять? І хто прийде на зміну тим, хто виїхав з країни? Вже завтра о 21:10 в новому документальному спецпроекті телеканалу "112 Україна" – "Трудовий десант".

112.ua

Автор проекту – журналіст і ведучий телеканалу Олег Степовий - вивчає всі "за" і "проти" трудової міграції. Це явище існує в усьому світі. Але як із ним бореться Україна? І чи бореться? Олег дізнався приголомшливі цифри: скільки людей реально виїхало з України. Багато з них, шукаючи кращого життя, стають жертвами обману, грабунку і нещасних випадків, але попри це вони не повертаються на батьківщину. Такі історії не зупиняють і тих, хто хоче вирушити на заробітки, тож потік мігрантів продовжує зростати. Чому?

"Із Польщі вже виїхала кожна десята людина, вони вирушають туди, де їм краще, а ми заповнюємо ці прогалини людських ресурсів. Окрім цього, ми для них винятково зручні –  близькі ментально, з низьким рівнем мовного бар'єру. З України також масово виїжджають, але хто заповнить нашу міграційну дірку? І чи готова до такого держава? Як українця, мене це дуже турбує", – розповідає автор спецпроекту Олег Степовий.

Дослідження теми відбувається в двох напрямках. Автор спілкується з тими заробітчанами, які обрали для себе європейські країни (велика частина з них – вирушає в Польщу) та дізнається їхні життєві історії. А також зустрічається з українцями, які виїжджають на заробітки до Росії.

У спецпроекті "Трудовий десант" герої та експерти розкриють і ту площину "чорного ринку" праці, про яку зазвичай не говорять ані чиновники, ані дипломати. Не пропустіть прем'єру 14 липня, о 21:10 на телеканалі "112 Україна".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів