Зварювальник Гройсман, танкіст Яценюк та месник Ляшко: У яких професіях пробують себе українські політики

Здається, що головне гасло практично будь-якого українського політика: "У житті треба спробувати і випробувати все". Особливо, якщо це на камеру

Зварювальник Гройсман, танкіст Яценюк та месник Ляшко: У яких професіях пробують себе українські політики
Фото з відкритих джерел

Здається, що головне гасло практично будь-якого українського політика: "У житті треба спробувати і випробувати все". Особливо, якщо це на камеру

Як відомо (принаймні, завдяки відповідним прес-службам), середньостатистичний український політик може все, що завгодно: плавати брасом, будувати дороги, літати на літаках та їздити на танках, кататися на ковзанках, бігати подвійні марафони і воювати. Навіть якщо щось не може – у будь-якому випадку він спробує це, тому що, за якоюсь секретною інструкцією вважається, що будь-який прилад, будь-яке будівництво або ремонт, будь-який транспорт або військова техніка не зможуть нормально працювати, доки їх не випробує хтось з депутатів, чиновників, просто міністрів або вищого керівництва. Тим більше, у будь-якій робочій поїздці чиновнику або політику обов'язково потрібно випробувати, щось спробувати чи просто покрасуватися з якимось умовним паяльником. Щоб показати, що може.

Це прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Ось той, що праворуч, якщо не впізнали одразу.

Facebook Володимира Гройсманаhttps://www.facebook.com/volodymyrgroysman/?fref=ts

Як бачимо, нинішній прем'єр-міністр цілком міг би працювати зварювальником, що сам Гройсман і продемонстрував під час робочої поїздки до Черкаської області.

Тут важливо зазначити, що дуже часто українських політиків і чиновників, здається, переслідує просто-таки доля, яка змушує взяти до рук (як у цьому випадку) зварювальний апарат, наприклад.

Ось дивіться. Приїхав прем'єр до Черкаської області, пішов оглядати різні об'єкти, раптом бачить – ремонт мосту. А поруч камери, багато камер, саме та ситуація, щоб показати, що він вміє не тільки пенсійну реформу запускати, а то раптом хтось не знав про широту його умінь.

Ось і підходить прем'єр, довго вдивляється в роботу зварювальника, чисто випадково і про себе на камеру проговорює: "Я колись теж зварював", а потім (виключно для підтримки розмови) запитує у зварювальника у спецодязі: "А що ти робиш, зварюєш?"

Не проходить і хвилини, як прем'єр-міністр, який раніше зварював, переодягається у спецодяг, водночас запитуючи, чи правильно він тримає обладнання.

Варто підкреслити, що і зварювальник, і Гройсман навіть ні на секунду не дають засумніватися в тому, що всі ми спостерігаємо суто імпровізацію. Особливо її підкреслює готовність зварювальника віддати Гройсману все.

Або ось епізод "Гройсман та комбайн".

Фото з відкритих джерел

Недостатньо просто відвідати фермерське господарство і проконтролювати його роботу. Потрібно оцінити і техніку, щоб бути впевненим у завтрашньому дні.

До речі, комбайн – це така "фішка" у багатьох політиків. Навіть, можна сказати, обов'язкова традиція.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

У плані випробувань різної техніки Гройсман не один такий. Активними випробуваннями також займається президент, який за час свого керівництва країною встиг випробувати і танк, і комбайн (як бачимо вище), і на вертольоті з літаком політати.

Фото з відкритих джерел

Не гірше нинішнього керівництва країни виглядала і продовжує виглядати наша відповідь Джейсону Стетгему – екс-прем'єр Арсеній Яценюк.

Фото з відкритих джерел

Окрім різних комбайнів, Яценюк встиг запам'ятатися громадськості випробуванням БМП. Зауважимо, що як член екіпажу БМП учасник (згідно з твердженнями Слідчого комітету Росії) Чеченської, Придністровської, і цілком можливо, що скоро і В'єтнамської війни виглядає цілком органічно. Хіба ні?

Фото з відкритих джерел

Чимось схожу професію не так давно приміряв на себе лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

У якийсь момент політик вирішив, що українські солдати в зоні АТО без нього ніяк не впораються, і вирушив туди ловити сепаратистів. Загалом, професія месника Ляшку дуже підійшла. Подивіться лише на цей образ.

Фото з відкритих джерел

За час свого перебування в АТО Ляшко ловив різних злочинців, сепаратистів і просто хороших людей, при цьому робив він це регулярно на постійній основі.

Однак у якийсь момент лідер радикалів вирішив, що його місію завершено, і залишив це нелегке заняття на простих солдатів та представників СБУ, сам же він повернувся до столиці, мабуть, вирішивши, що борців з бандитами і без нього вистачає в країні.

А ось хто країні необхідний завжди – це сильні спортсмени та чудові приклади одужань. Перше необхідно для спортивної слави, якої ніколи не буває мало. Друге необхідно, щоб прості люди в разі якихось невдач, хвороб і втрати віри в себе бачили приклади, що боротися і побороти можна все, що завгодно.

Наприклад, з інвалідного стану...

Интерфакс

...за відносно короткий період часу можна перейти до спортивного. Більше того, стати дійсно сильним спортсменом. Все одно, які діагнози ставлять лікарі – якщо ти хочеш бути спортсменом, ти, як показує нам всім Юлія Тимошенко, просто встаєш з візка і йдеш. Точніше, біжиш.

Фото з відкритих джерел

І ось вже політик будує далекосяжні плани, які включають навіть напівмарафон у Німеччині (адже бігає Тимошенко, за словами її соратників, мало не кожного дня і багато кілометрів).

Думається, українській олімпійській збірній не завадить у майбутньому такий сильний і досвідчений бігун.

Або ось Омелян на котку.

Фото з відкритих джерел

Міністр інфраструктури настільки увійшов у курс одвічної української проблеми – доріг, що вирішив особисто допомогти в прокладанні однією з них, спробувавши себе в ролі водія котка.

Кажуть, що дорожні працівники до цього ніколи не бачили такої рівної дороги, яка залишилася після втручання міністра.

В цілому, загальна тенденція очевидна. Побачивши кількість проблем у країні, чиновники і політики самі взялися за їх вирішення. Бо хто ж, якщо не вони? Так, дивись, і проблемні професії заповнимо новими та досвідченими кадрами.

Новини за темою

 

 

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...