112.ua

Повністю підтримую слова голови СБУ щодо певної провокації, елемента провокаційної атаки (із затриманням ФСБ українського контррозвідника, - ред.). Можу впевнено сказати, що це і є такий елемент, швидше за все, з використанням одного з радників, у минулому співробітника контррозвідки або Криму, або Донбасу, який перейшов на сторону ворога.

І взагалі, мені видається, що така конструкція цього направлення не зовсім вдала і несерйозна, оскільки збираються видворити, але якщо піймали на замаху у шпіонажі, то повинні арештовувати. Слабенькі у росіян стали інформаційні війни, їх давно треба поставити на лопатки.

Новини за темою: ФСБ заявляє про затримання в Росії українського контррозвідника

Також несерйозною є конструкція про ЦРУ, оскільки якби ЦРУ хотіло когось заслати до РФ, то для чого використовувати співробітника контррозвідки, якщо є співробітники служби розвідки. Це зрозуміло всім, а чому таку конструкцію придумали росіяни?... Мабуть, ми переоцінюємо їхні можливості, в тому числі в інформаційній війні. Така собі провокація, направлена проти спецслужб України і США. Я думаю, слід очікувати ще подібних тем, це пробний камінь.

Василь Вовк

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.