Закон про реінтеграцію Донбасу: Коротке резюме за документом

З практичної точки зору, документ матиме мінімальний вплив на реальне життя цивільного населення. Однак закон може стати важливим аргументом у міжнародних судах для відшкодування збитків, завданих Російською Федерацією за три роки окупації українських територій

Закон про реінтеграцію Донбасу: Коротке резюме за документом
112.ua

Мустафа Найєм

Народний депутат

З практичної точки зору, документ матиме мінімальний вплив на реальне життя цивільного населення. Однак закон може стати важливим аргументом у міжнародних судах для відшкодування збитків, завданих Російською Федерацією за три роки окупації українських територій

Оригінал на сторінці Мустафи Найєма в Facebook

Законопроект "про деокупацію" ухвалили: 280 - "За". Російська Федерація офіційно, на рівні закону визнана країною-агресором, а окремі райони Донецької та Луганської областей - тимчасово окупованими. З практичної точки зору, документ матиме мінімальний вплив на реальне життя цивільного населення, дещо змінить модальність ведення військових дій. До того ж історично документ може стати важливим аргументом у міжнародних судах для відшкодування шкоди, завданої Російською Федерацією за три роки окупації українських територій.

Новини за темою

Коротке резюме за документом:

Хто визначає межі окупації

Межі та перелік тимчасово окупованих населених пунктів у Донецькій і Луганській областях будуть визначатися президентом України за поданням Міністерства оборони та на основі пропозицій Генштабу ЗСУ. Ця норма частково суперечить положенням Конституції, в якій не передбачено такі повноваження президента.

З якого моменту буде відлік початку окупації

Це один з найбільш спірних моментів документа. У законопроекті не вказана точна дата окупації окремих територій Донецької і Луганської областях. У документі є тільки норма, що відсилає до закону про Крим.

Хто несе відповідальність за шкоду під час окупації

Законопроект досить однозначно покладає всю відповідальність за моральну та матеріальну шкоду, заподіяну Україні, на Російську Федерацію. Погана ж новина в тому, що в законопроекті не вказано ані період, ні умови заподіяння такої шкоди, ані територія, на якій це сталося.

При цьому особи, які беруть участь у збройній агресії Російської Федерації або залучені до роботи окупаційних адміністрацій, несуть кримінальну відповідальність за дії, які порушують законодавство України та норми міжнародного гуманітарного права. Мені вдалося внести низку поправок, які в подальшому допоможуть Україні відстоювати свої інтереси в міжнародних судах та уникнути звинувачень у порушенні позитивних зобов'язань щодо громадян України на окупованих територіях.

Новини за темою

Про порядок перетину лінії розмежування

Порядок переміщення осіб і товарів на/з окуповані території встановлює Кабінет міністрів. Але ці норми не можуть бути повністю проігноровані командувачем збройних сил. На жаль, багато поправок, зокрема мої, пропонували визначити хоча б загальні рамки переміщення осіб і товарів, що були відхилені.

Хто буде головним у зоні АТО

Управління всіма силами і засобами всіх військових формувань, зокрема ЗСУ, МВС, Нацполіції тощо, проти агресії Російської Федерації безпосередньо в Донецькій і Луганській областях здійснюватиме командувач об'єднаних сил через Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ. Командувач об'єднаних сил та його повноваження будуть визначатися президентом України. І чисто теоретично це суперечить ст. 106 Конституції, згідно з якою повноваження президента України можуть визначатися тільки Конституцією України.

Новини за темою

Що складно назвати позитивним

Два моменти:

1. Безпрецедентні і неявно прописані повноваження для "всіх осіб, які залучені до здійснення заходів щодо "забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях". Зокрема вони отримують право застосовувати зброю та спеціальні засоби, затримувати і займатися доставкою затриманих в органи Нацполіції, перевіряти документи у громадян і посадових осіб, а в разі відсутності документів - затримувати їх для встановлення особи; здійснювати особистий огляд, огляд речей, транспортних засобів; право тимчасово забороняти або обмежувати рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах; право входити в житлові та інші приміщення і використовувати транспортні засоби осіб тощо.

Такі повноваження зрозумілі в разі війни і для конкретного кола осіб. Але в цьому випадку, повторюся, ці повноваження вступають у силу при дуже неточно розписаних умовах і для дуже широкого кола осіб.

2. У документі прямо зазначено, що прийняттям цього закону Верховна Рада формально-юридично схвалює рішення президента України про використання Збройних сил та інших військових формувань для стримування та відсічі російської збройної агресії в Донецькій і Луганській областях.

Фактично це означає, що законопроект наділяє президента правом одноосібно, без подальшого парламентського контролю вирішувати питання про застосування Збройних сил України та інших військових формувань, що прямо суперечить п. 33 ст. 85 Конституції України.

Мустафа Найєм

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>