За що ми любимо Стінга

Рок-музикант виступить у Києві 6 жовтня 2017 року

За що ми любимо Стінга
Стінг Открытый источник

Рок-музикант виступить у Києві 6 жовтня 2017 року

[Media type = "picture" position = "1"] Восени, 6 жовтня 2017 року, в Палаці спорту в Києві виступить знаменитий британський музикант Стінг (Sting). Спеціальними гостями шоу стануть акордеоніст Персі Кардона і Джо Самнер - відомий співак і басист і за сумісництвом старший син Стінга.

Відзначимо, що останній раз Стінг виступав в Києві в липні 2011 року з концертом Symphonicity, під час якого свої хіти музикант виконав у супроводі Національного симфонічного оркестру України.

Цього разу глядачів також чекає багато прекрасної музики. Музикант обіцяє виконати популярні Englishman in New York, Desert Rose, Fragile, Fields of Gold і багато інших композицій. Давайте згадаємо головні хіти в незабутньому виконанні Стінга.

[Article_attached position = "1"]

Коли Стингу було 26 років, йому надійшла пропозиція від іменитого лондонського музиканта Стюарта Коупленда і його партнeра Енді Саммерса увійти до складу колективу "The Police". Уже в 1980 році команда вирушила в перше світове турне, а пісні нових альбомів регулярно потрапляли в англійські хіт-паради і не покидали жорстку ротацію радіостанцій Великобританії. Ось одна з них: