"Яндекс" оновив панорами Києва, Львова, Харкова і Дніпропетровська

У містах заново у високій якості відзняли центр, великі вулиці, дорожні розв'язки, під'їзди до аеропортів, вокзалів та автостанцій

"Яндекс" оновив панорами Києва, Львова, Харкова і Дніпропетровська
пресс-служба Яндекс

У містах заново у високій якості відзняли центр, великі вулиці, дорожні розв'язки, під'їзди до аеропортів, вокзалів та автостанцій

"Яндекс" оновив панорами вулиць Києва, Дніпропетровська, Львова та Харкова. У містах заново у високій якості відзняли центр, великі вулиці, дорожні розв'язки, під'їзди до аеропортів, вокзалів та автостанцій (а у Дніпропетровську — ще й річковий вокзал). Крім того, на панорамах з'явилися десятки побудованих за останні роки житлових будинків, кварталів і цілих районів.

У Києві сфотографували нові житлові комплекси — "Паркові озера", "Комфорт Таун", "Молодіжний квартал", "Липинку" і багато інших. Додали фотографії Майдану та алеї Героїв Небесної Сотні, оновили панорами Подолу, де відкрилося багато нових кафе і магазинів. Тепер киянам не обов'язково виходити з дому, щоб розглянути пляжі та тренажерний майданчик Гідропарку або помилуватися виглядом, який відкривається з вершини Замкової гори

Жителям Дніпропетровська стане легше орієнтуватися в спальних районах — наприклад, на набережній Перемоги та проспекті Героїв. Там наново сфотографували вулиці і вперше — внутрішньоквартальні проїзди. З набережної тепер можна "перейти" по мосту на Монастирський острів — улюблене місце відпочинку городян.

У Львові повністю оновилися панорами пішохідної зони в історичному центрі: бажаючі можуть здійснити віртуальну прогулянку навколо ратуші і по прилеглих до площі вулицях. Крім того, в місті знято безліч нових будівель, у тому числі торгові центри "Південний" і "Епіцентр", а також Victoria Gardens, де зараз проводяться останні будівельні роботи.

Ті, хто давно не був у Харкові, можуть на панорамах подивитися, як він змінився за кілька років, наприклад, як виглядає центральна площа без пам'ятника Леніну, знесеного в 2014 році. Також тепер можна заздалегідь з'ясувати, як краще під'їхати до Південного вокзалу, залізничним станціям Левада, Основа і аеропорту.

Зйомку проводили партнери Яндекса neq4 в червні-липні 2015 року. Вони зробили в Україні 92804 фотографії, з яких склеєно в цілому 963 кілометра панорам з роздільною здатністю 100 Мп. У Києві команда neq4 подолала понад 400 кілометрів, у Харкові та Дніпропетровську - понад 200 у кожному, а у Львові - близько 150 кілометрів.

Всього на Яндекс.Карти доступні панорами понад 70 населених пунктів і популярних туристичних місць України.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів