Як українці ставляться до Дня захисника України 14 жовтня

Як українці ставляться до Дня захисника України 14 жовтня
Фото з відкритих джерел

Оригінал на сайті Соціологічної групи "Рейтинг"

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у вересні-жовтні 2018 року, 62% опитаних підтримують ідею встановлення державного свята Дня захисника України 14 жовтня (25% – не підтримують).

При цьому половина (51%) висловлюється проти скасування святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого (у 2017 році таких було дещо більше – 56%).

Слід зазначити, що коли прихильників запровадження свята 14 жовтня більше на Заході, то противників скасування радянського свята більше на Півдні та Сході.

Новини за темою

Прихильників ідеї встановлення Дня Захисника України на Покрову більше серед більш заможних осіб, осіб з вищим рівнем освіти та мешканців сіл. Цікавим є те, що не спостерігається відмінностей між статями у підтримці або не підтримці обох ініціатив.

Окрім того, серед прихильників ідеї встановлення 14 жовтня як Дня Захисника України 42% не підтримують скасування святкування радянського свята 23 лютого.

В опитуванні брали участь 2000 респондентів від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Соціологічна група "Рейтинг"

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів