Відкриття фан-зони на Хрещатику, фото з соцмереж
eurovillage2017
Ввечері 4 травня на столичному Хрещатику відбулося офіційне відкриття Eurovision Village - офіційної фан-зони пісенного конкурсу. Про те, чим вразила киян і гостей міста це подія - в нашому огляді.

Для гостей виступили такі українські виконавці як Злата Огневич, Світлана Тарабарова, а також група "Друга ріка". Ведучими заходу були Олександр Педан і Калолина Ашіон. Також на відкритті були присутні Міністр культури Євген Нищук, мер Києва Віталій Кличко, представники Європейської мовної спілки Йон Ула Санд і Надя Буркгардт, івент-менеджер Євробачення в Україні Кирило Воронін, виконавчий продюсер "Євробачення" в Україні Павло Грицак та інші.

src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmorozlora%2Fposts%2F1563281853695851&width=500" style="border: none; overflow: hidden;" width="500" height="692" scrolling="no" frameborder="0">

Площа офіційної фан-зони на Хрещатику - 13 тис. кв. м. Вона працюватиме щодня з 12:00 до 22:00, а в день півфіналів і фіналу - до завершення шоу. У Eurovision Village встановили другу за розмірами сцену пісенного конкурсу після арени в МВЦ. У містечку виступатимуть конкурсанти " Євробачення-2017 та українські виконавці.

Під час Євробачення в Києві будуть функціонувати п'ять фан-зон. Зі списком всіх заходів, які організовують до Євробачення, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, півфінали київського Євробачення відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня в МВЦ на лівому березі. Група o.torvald, яка представить Україну, виступить одразу у фіналі під номером 22.

Новини за темою: Київське метро під час Євробачення змінить графік роботи