Глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "112 Україна"
112.ua

Ми чітко усвідомлюємо, що на сьогоднішній день так званих податків так званих "ДНР", "ЛНР" - кіт наплакав. Так, вони здирають з бізнесу, з обороту, але ключовий фінансовий ресурс йде з Росії.

За моїми прикидками, Росії обходиться утримування тієї території приблизно в 3 млрд дол. на рік. На сьогоднішній день це вся бюрократія, вчителі, лікарі, багато забирають пенсіонери. Деякі речі можуть бути спрямовані, наприклад, на дорогу.

Новини за темою: У "ДНР" обмежили ввезення продуктів громадянами з української сторони, - ОБСЄ

Дуже багато розкрадається як "місцевими чиновниками", так і тими росіянами, які сидять на цих фінансових потоках, і вони зацікавлені. Коли зменшується кількість фінансового ресурсу, то, безумовно, потрібно показати загострення.

Друга причина - можуть бути якісь "війнушки" між собою за потоки вугілля або інших речей, переділ господарських, економічних речей. Цей економічний фактор - це або допомога з Росії так звана, або перерозподіл фінансових потоків, які є всередині так званої "ДНР".

Новини за темою: Економічна блокада "ДНР" і "ЛНР" закінчиться летально без координації з офіційними структурами, - Савченко

Павло Жебрівський

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.