Як працює ринок електроенергії в Україні і чи витримає він протидію нової влади

Як працює ринок електроенергії в Україні і чи витримає він протидію нової влади
З відкритих джерел

Олексій Кущ

економіст

В Україні вже другий місяць працює ринок електроенергії. Незважаючи на апокаліптичні запевнення деяких "комісарів по енергетиці" за нової влади, нічого катастрофічного не сталося: інфляція не зірвалася з ланцюга, а промисловість не оголосила тарифний блекаут.

За аналогією з газовим ринком, нинішній тариф для споживача розчепився на три основних складових: безпосередньо вартість електроенергії, тариф на транспортування магістральними мережами та плата за розподіл.

Відтепер першу частину тарифу отримує трейдер, який купує електроенергію на декількох видах ринка, в залежності від балансів споживання. Для генерації це може бути базовий ринок "на добу вперед", "внутрішньодобовий", балансуючий або у форматі "гарантований покупець".

З більш ніж 400 трейдерів двісті вже потрапили у переддефолтний стан, а близько півсотні були визнані "дефолтними" і "відлучені" від ринку, який проходить зараз дещо хворобливу, але необхідну кристалізацію ринкових "нейронних зв'язків", які можуть ефективно формуватися лише в умовах симетричної ринкової гри.

Новини за темою

Друга частина тарифу – за використання магістральних мереж, йде на користь компанії "Укренерго" і це з її тарифами зовсім недавно відбувся судовий казус, коли "найгуманніший у світі Окружний адміністративний суд Києва" вирішив заблокувати тарифи даної компанії, затверджені Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) за позовом одного феросплавного заводу.

Так зацікавлені товариші, роблячи при цьому незацікавлену міну, намагалися хоч стусаном з-за рогу дати стусана ненависному "ринку". Третя частина тарифу за розподіл йде безпосередньо оператору місцевих мереж. Граничний розмір тарифу також затверджується НКРЕКП.

Саме з причини цього розщеплення і відбулося збільшення сумарних платежів комерційних споживачів за спожиту електроенергію. Як зазначалося на початку статті, такий ціновий стрибок спостерігався і при запуску комерційного ринку газу нової моделі.

Крім того, деякі трейдери вирішили підстрахуватися і "приголомшили" своїх споживачів завідомо завищеними платіжками, чим і спровокували перегони тарганів своїх клієнтів у пошуках нового продавця електроенергії.

У результаті в одних "вигідніший постачальник" зник разом з передоплатою, інші були відключені від споживання через відсутність у трейдера необхідних лімітів.

Десь пропали мідії в розмороженому холодильнику супермаркету. Загалом, "особливості українського ринку електроенергії", який ще не народившись, став пасинком у політичних еліт.  

112.ua

Що стосується безпосередньо середньозваженої ціни електричної енергії на оптовому ринку "на добу вперед", то тут ціна за даними Української енергетичної біржі коливалася в липні – першій половині серпня у відносно стабільному діапазоні 1594 - 1714 грн/МВт-год.

Ринок "на добу вперед" зараз є базовим з точки зору ціноутворення та продажу основних лотів електроенергії. Невикуплені обсяги надходять на інший сегмент ринку – внутрішньодобовий. Його цінові параметри закономірно відрізнялися від ринку "на добу вперед" у бік незначного подорожчання: у середньому від 1947 до 1809 грн/МВт-год.

112.ua

Крім варійованих за широкою шкалою ринкових показників необхідно проаналізувати і так звані ринкові екстремуми. Ринок "на добу вперед" показав максимальне значення ціни електричної енергії у розмірі 1714 грн/МВт-год і мінімальні 1149 грн/МВт-год. Внутрішньодобовий ринок мав приблизно таку ж амплітуду цінових коливань: максимум – 2030 грн/МВт-год і мінімум – 1065 грн/МВт-год.

Але нас, зрозуміло, цікавить ціна для побутових покупців, тобто населення. Соціальні функції держави вимагають грошей, причому немалих. Незважаючи на процес десоціалізації, який охопив нашу економіку в останні роки і який не в останню чергу є результатом деіндустріалізації реального сектора, Україна досі вважається соціальною державою.

У всякому разі, формально, за Конституцією. Зовнішні кредитори вже істотно порізали точки виходу на соціальну "поверхню" бюджетних коштів. Але структура соціальної політики держави, сформована протягом останніх десятиліть, передбачає використання в процесі соціальної амортизації населення до ринкових умов не тільки бюджетних механізмів у вигляді пільг, субсидій та пенсій, але і можливостей державних компаній.

Зараз середні витрати домогосподарств на електрику становлять суми в діапазоні кількох сотень гривень на місяць, навіть при наявності електроплит і бойлерів для підігріву гарячої води.

Комусь і таку суму шкода платити, але зізнаємося, що навіть у порівнянні з нинішнім рівнем зарплат – це не так вже й багато (якщо не йдеться про одиноких стареньких на мінімальній пенсії, але в цих випадках повинен спрацьовувати механізм субсидування).

Після запуску ринку електроенергії ціновий механізм почне працювати за маржинальним принципом: останній продавець з найбільшою ціною задає загальний ціновий тренд.

Ситуація вигідна для відновлення кеш-фло атомної енергетики, яка функціонувала раніше у форматі "попелюшки" у перш моделі "общака", що розподіляється на користь теплової генерації і "зеленої" енергетики.

На ринку електроенергії на перехідній період, за аналогією з ринком природного газу для населення, буде застосовуватися сурогатний принцип PSO (Public Service Obligation), тільки якщо з газом цю функцію худо бідно виконує "Нафтогаз", то у випадку з ринком електроенергії – державні генерації у вигляді "Укргідроенерго" та "Енергоатома".

Механізм PSO активно застосовується в Європі та інших розвинутих країнах і являє собою зобов'язання, які покладаються на виробників послуг та/або товарів, соціально значущих для широкого кола споживачів (service of general interest). Це можуть бути не тільки енергетичні компанії, але і комунальні, поштові і навіть банківські. 

Вимальовується наступна схема: "Енергоатом" і "Укргідроенерго" продають на електронних аукціонах електроенергію постачальникам універсальних послуг (ПУС), які в свою чергу реалізують її населенню і зобов'язані викупити на аукціонах не менше 80% електроенергії, необхідної для задоволення потреб побутових споживачів.

Компенсація між ринковим тарифом та ціною продажу електроенергії ПУС буде компенсуватися "Укренерго" за рахунок розподілу сум компенсації в її базовому тарифі, тобто приблизно 40 млрд гривень, на які доведеться дотувати населення, рівним шаром буде перерозподілена на промислових споживачів, щось на зразок перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних на залізниці.

Але цей механізм компенсації запрацює лише на етапі зрілого ринку, теоретично – мінімум через рік і вплине на тарифи для промислових споживачів, витрати яких виростуть. На перехідному етапі, єдине джерело компенсації – це за традицією кеш-фло "Енергоатому" і "Укргідроенерго".

Ринок електроенергії випробував на собі кілька "торпедних атак", проведених похапцем з "зеленої" тіни. Спочатку, був цинічно використаний факт загибелі шахтарів для скликання першого засідання РНБО. Симптоматично, що перше засідання нашого "радбезу" сталося не з питання війни і миру, а щодо ринку електроенергії і це відразу чітко розставило акценти діяльності нової влади.

Як свідчить сформульований нами "перший закон корупційної економіки": політичні інвестиції повинні приносити фінансові дивіденди. До речі, один з перших законопроектів президента Зеленського стосувався зовсім не боротьби з бідністю в Україні – а відстрочення дати запуску ринку електроенергії, який незважаючи на цілу порцію "палиць" (в колеса) все-таки стартував 1 липня цього року.

Поява монокоаліціії практично "прирекла" нинішню ринкову модель до заклання. "Легенди осені" - це той привід, який має знайти влада для пошуку аргументів проти і тут треба постаратися, адже нинішні чиновники як-ніяк прикривають причинні місця тогами лібертаріанство.

У світовій історії "лібертарії" ще жодного разу не "закривали ринок". Так що аргументи будуть шукати у сфері соціального підсвідомого. І якщо раніше високі тарифи на електроенергію формувалися завдяки відомій формулі "Роттердам+", в результаті чого лобістські групи заробляли двічі, один раз на тарифі, другий раз на котируваннях боргових зобов'язань компаній теплової генерації, то нині для "обґрунтування" дешевих цін для феросплавного бізнесу як не можна до речі підійде принцип "Роттердам мінус".

Як кажуть, "ринок мені друг, але політичний інвестор дорожчий". А для цього вже створено ідеальний плацдарм для атаки на ринкову модель.

Мова про заздалегідь передбачене вузьке місце ринку електроенергії – про водоканали, які внаслідок хронічних неплатежів за електрику потрапили на лічильник "постачальнику останньої надії", у якого тариф в чотири рази вищий від ринкового (ринкові трейдери просто відмовляються постачати електричну енергію водоканалам з причини їх колосальної заборгованості).

В результаті вже лунають погрози перерахувати тариф на воду для населення. Хороший метод, вже випробуваний у минулому, коли для тих же водоканалів обґрунтовувалися нові розцінки на хлор, що відпускається відомим підприємством. Тепер "крик" водоканалів про зростання тарифів на електроенергію повинен стати тією самою "какофонією", з допомогою якої ринок електроенергії буде відформатований під новий "політичний смартфон".      

Скільки пропрацює ринкова модель ринку електроенергії в умовах "монокоаліції", сказати складно.

Феросплавні заводи "звуть". Для них повернення ручного механізму тарифного регулювання та адміністративне зниження цін на електроенергію означає економію кількох мільярдів гривень на рік. За такі гроші в Україні спокійно виграються виборчі компанії.

А значить, енергетичний ринок чекають часи "контрреформації". Єдиний позитивний момент – населення в найближчий рік практично не постраждає в контексті змісту платіжок на оплату електроенергії в незалежності від того, яка модель тарифоутворення в результаті візьме верх.

Олексій Кущ

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>