112.ua

Щодо того, що зброю купують у нас, я думаю, кілька причин тут є, але основне - що обіг зброї у нас зараз практично не контрольований, і у зв'язку з подіями на сході, у зв'язку з російською агресією, у нас придбати зброю, при цьому якісне і досить таки специфічну зброю, не представляє великої праці.

СБУ навчилася працювати, як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. На жаль, події на сході навчили працювати СБУ та інші правоохоронні органи.

Новини за темою: СБУ показала відео затримання француза, якого підозрює у підготовці 15 терактів на Євро-2016

І, повірте мені: чітко відстежуються екстремістські організації або члени екстремістських груп і організацій іноземних, і такі затримання вже були в СБУ у минулому. Думаю, в процесі досудового розслідування буде встановлено, чи є зв'язок з тими затриманими. Тому будемо сподіватися на те, що і надалі СБУ буде відпрацьовувати на належному рівні і не допустить проведення терористичних актів не тільки на території України, але і на території інших країн, що важливо зараз, напередодні футбольного свята у Франції.

Новини за темою: СБУ показала відео затримання француза, якого підозрює у підготовці 15 терактів на Євро-2016

Про російський слід або причетність спецслужб інших держав до цього встановить досудове розслідування. Тому я б не поспішав робити заяв про причетність тих чи інших спецслужб до закупівлі зброї на Україні.