Олександр Юрійович Веремеєнко
Facebook Яна Осоки

Оригінал на сторінці Яна Осоки в Facebook

У нього не було батьків, він тільки почав збирати гроші на власну оселю, він не встиг створити сім'ю. Доля дала йому так мало, доля не дала звичного багатьом щастя, але встигла забрати життя, яке тривало лише двадцять років і обірвалось у бою за щастя інших.

"З Луганщини" - написав він в автобіографії. "Українець" - написав він у ній.

Олександр Юрійович Веремеєнко (позивний "Фартовий") народився 16 липня 1996 року у місті Старобільськ Луганської області.

Новини за темою: Зробив дівчині пропозицію і загинув. Історія "Крука" - добровольця, який пройшов Майдан, Іловайськ і Піски

Хлопець ріс сиротою, закінчив школу-інтернат міста Сєвєродонецьк, після чого вступив до Сєвєродонецького вищого професійного училища №98, яке закінчив 2015 року, здобувши фах "гіпсокартонник-електромонтажник". Негайно продовжив навчання вже у Рубіжанському технікумі за фахом "електрогазозварювальник".

29 липня 2016 року підписав із ЗСУ контракт на три роки. З 15 жовтня минулого року перебував у зоні війни. Знаходячись на нулі, Олександр Юрійович навіть відпрошувався до технікуму, коли прийшов час зимової сесії.

Матрос, гранатометник батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Загинув 6 березня близько 13:00 в районі селища Водяне Волноваського району Донецької області внаслідок кульового поранення, отриманого під час бою.

Поховали Героя 8 березня у селі Чмирівка Старобільського району Луганської області. У нього не залишилось нікого, лише брати та тітка, з якою він багато часу розмовляв телефоном.

Я ніколи ще не писав таких страшних слів: "не залишилось нікого".

Новини за темою: Свята і будні "завжди вірних". Як живуть українські морпіхи

Завтра, післязавтра, через рік ми будемо вітатись, цілуватись, сміятись, розмовляти з рідними, коханими, дітьми, батьками. Ми будемо робити це безтурботно та щасливо, весело і спокійно.

Заради цього й впав на Сході один хлопець, у якого не було нікого.

Ян Осока

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.