(с) Микола Васильков

Сьогодні в Загребі відбудеться матч Хорватія - Україна, матч лідерів групи. А от день перед грою завжди ріжний. Я часто ловив себе на тому, що коли все складається як хочеш у цей день, то результат буде кепським. Це стосується особисто мене, Миколи Василькова, і результату. Тому цілу добу я ходив із замисленою і навіть відмороженою пикою, шукав халепу, її не було, і коли я нарешті знайшов у Загребі ліки, що їх мамуся замовляла, а вони виявилися дорогі - в еквіваленті 40 еврів - про себе зрадів!

(с) Микола Васильков

Події у цей день розвивалися швидко. Андрій Шевченко перебував у невпинному русі, я ледь встигав за ним із камерою і ноутбуком: прогулянка містом, зібрання, нарада, координація, автобус, стадіон, трибуни, спілкування з адміністрацією, автографи, через поле на пресуху - все це відбувалося у темпі animato - тобто більш, ніж жваво.

Шевченко цього дня піджартовував. На запитання Ігоря Бурбаса з "Футбол 1" про те, проти кого з хорватів слід діяти персонально, Шевченко відповів, що у них так багато гарних виконавців, що персонально діяти проти всіх у нас людей забракне. 

(с) Микола Васильков

Новини за темою: Хорватія – Україна: Що пишуть про українську команду іноземні ЗМІ

На заклик хорватських телевізійників-бродкастерів пригадати, як йому гралося на "Максимірі" 2009-го, коли він забив, а матч завершився 2-2, Андрій поскаржився на пам'ять, мовляв, уже не пригадую тих часів. Що ви хочете, вік такий. 

(с) Микола Васильков

А на пропозицію на прес-конференції повідомити, що він запропонує хорватам, Шевченко оригінально сконструював фразу: ми їх спробуємо дістати в їхній зоні комфорту. Де ця зона? У центрі поля.

Домагой Віда і Рауль Ріанчо. Згадали динамівські часи
(с) Микола Васильков

До Загреба приїхали уболівальники з України. 28 годин на автобусах подолала армія фанатів і журналістів. Фан-рух "Вірні збірній" створений за ініціативи преміум-спонсора нашоі збірної та за підтримки ФФУ. Півтори тисячі душ, серед них інваліди, атошники, переможці конкурсів... Ви гадаєте, вони втомилися? Ні, більше того. Фанати допомогли українським футболістам поспілкуватися з хорватськими напередодні двобою. 

Коли закінчилося тренування, фанати запропонували гравцям і тренерам зробити спільне фото. Поки готували світлину, розставлялися по місцях, робили світлини і записували відео - минув час, і на "Максимір" прибула збірна Хорватії, яка слідом за українцями мала тренуватися на полі. 

(с) Микола Васильков

Нікола Калініч знайомий з багатьма українськими збірниками ще по грі в "Дніпрі"
(с) Микола Васильков

Новини за темою: Футболісти збірної України прогулялися Загребом

Фанати залишилися біля газону, а українці у роздягальні побачили добрих знайомих. Стара дружба не іржавіє - так би я... це відео. 

Останніми йшли зі стадіону наші фанати. Вони стояли і дивилися на північну трибуну, яку завтра за нашими оцінками заповнять 1600 українців. Для гостьового поєдинку відбірного циклу у далекому зарубіжжі це може стати історичним рекордом. Про це, гадаю, обов'язково скажуть у трансляції. 

(с) Микола Васильков

Микола Васильков

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.