Від бруду, може, й відмиєтесь, а від материнських сліз не зможете

Зовсім жалюгідно виглядав пан Назаров в перерві судового засідання, коли підходили родичі загиблих десантників 25-ї бригади, у кожного в руках був портрет, і кожен намагався сказати генералу про його провину в тій страшній трагедії

Від бруду, може, й відмиєтесь, а від материнських сліз не зможете
Фото з відкритих джерел

Зовсім жалюгідно виглядав пан Назаров в перерві судового засідання, коли підходили родичі загиблих десантників 25-ї бригади, у кожного в руках був портрет, і кожен намагався сказати генералу про його провину в тій страшній трагедії

Оригінал на сторінці Олексія Дмитрашківського у Facebook:

Сьогодні випадково переглянув відео з суду за участю генерала Назарова. Це було перше судове засідання після всім відомої трагедії з літаком ІЛ-76, коли загинули 49 людей.

Дуже вразив зовнішній вигляд генерала. Такий смиренний, трохи переляканий… зовсім не той генерал, якого зазвичай доводилось зустрічати в стінах Міністерства оборони. Там пан генерал не відчуває під ногами навіть паркету. Можливо, це відбувається через покровительство самого пана Муженка?

Зовсім жалюгідно виглядав пан Назаров в перерві судового засідання, коли підходили родичі загиблих десантників 25-ї бригади, у кожного в руках був портрет, і кожен намагався сказати генералу про його провину в тій страшній трагедії. Скажу чесно, навіть стало шкода.

Але, пригадуючи ті дні, я чітко пам’ятаю, що майже щодня були повідомлення про надходження до бойовиків "караванів" з ПЗРК та іншим озброєнням. Почастішали випадки збивання літаків та вертольотів ЗСУ. Територія луганського аеропорту на той момент знаходилась майже оточеною. Коли я отримував інформацію у керівництва про становище в луганському аеропорту, то отримував стандартну відповідь: "У нас в аеропорту досить сил і засобів для утримання ситуації! Передай своїм журналістам, що в нас все під контролем!".

Новини за темою

І в той момент пан Назаров був дуже бадьорий та завзятий. Міг вигнати з штабу за брудне взуття, хоча на вулиці було просто болото. Але це робилось не через брудне взуття, а для того, щоб не давати коментарів про події в зоні АТО. Перед цією трагедією мені вдалось зв’язатись з товаришем, який на той момент перебував в аеропорту Луганська. Він повідомив, що ситуація дуже складна, і про всяк випадок попрощався. Мені було також відомо, що у хлопців навіть була проблема з водою. Продукти та Б/К скидали з вертольоту, так як підійти до аеропорту вже майже не було можливості.

Фото з відкритих джерел

Що стосується того, чи знав пан Назаров про ймовірність небезпеки стосовно літака… думаю, знав. Тай й потрібно бути хоч трохи стратегом, додуматись відправити три транспортних літаки без супроводу. Але в цій історії найприкріше те, що генерал "боїться" визнати свою недолугість. Не може просто подивитись в очі матерям та сказати хоча б банальне "вибачте". Зовсім незрозуміло, навіщо на суд приїхала дружина. І зовсім незрозуміло, навіщо під судом була присутня ціла "гопа" "тітушок". Невже генерал ЗСУ став "злодієм в законі"? Судова справа нараховує 28 томів. Головний підозрюваний за рік не спромігся прочитати. Напевно, саме тому з самого початку висловив недовіру прокурору.

На завершення хотілося б нагадати пану Віктору про нашу вересневу бесіду. Коли, сидячи в приймальні до НГШ, ми обговорювали питання Іловайська. Тоді я вам сказав, що необхідно вийти до людей і сказати правду. Інакше відмиватись від бруду буде дуже непросто. Тоді пан генерал відповів: нам ніхто нічого не зможе зробити, ми відмиємося від будь-якого бруду.

Від бруду, може, й відмиєтесь... а від материнських сліз не зможете!

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів