Весь світ приготувався до старту 7 сезону "Гри престолів", а ви?

Короткий переказ перших шести сезонів у мемах, гіфках і відеороликах

Весь світ приготувався до старту 7 сезону "Гри престолів", а ви?

Блог про Кіно

Редакційний блог

Короткий переказ перших шести сезонів у мемах, гіфках і відеороликах

У ніч на понеділок, 17 липня, на американському телеканалі НВО в ефір вийшов прем'єрний епізод 7 сезону телесаги "Гра престолів". Українські фанати зможуть подивитися офіційно дубльовану серію вже сьогодні ввечері. Погляньмо правді в очі, більшість все ж дочекається релізу неофіційних перекладів на торрентах. Але чи пам'ятаєте ви всі ключові події перших шести сезонів?

Спеціально для тих, хто встиг призабути сюжет (а зі старту серіалу минуло вже повних сім років), творці "Гри престолів" зібрали всі ключові сцени в один п'ятихвилинний ролик. У ньому послідовно переказуються історії головних персонажів.

Першою йде історія сім'ї Старків. Втім, її можна описати однією картинкою.

"Гра престолів". Старки в першому і в сьомому сезоні Фото з відкритих джерел

Потім переказується доля Тіріона Ланністера – знехтуваного сина найбагатшої родини Семи королівств. Ніхто не сказав про нього краще за нього самого: "Це моя робота. Я п'ю і я знаю всілякі штуки".

via GIPHY

Далі згадується Дейнеріс – остання з вигнаної королівської династії Таргаріенів. Повне королівське ім'я її з усіма титулами таке: Дейнеріс Буренароджена з дому Таргаріенів, від крові стародавньої Валірії, перша цього імені, королева андалів, ройнарів і Перших Людей, володарка семи королівств і хранителька областей, неопалима, правителька Міеріна, кхалісі Великого трав'яного моря, Руйнівниця Кайданів і Матір Драконів. І ось чому вона додала до свого імені останній епітет – Матір Драконів.

via GIPHY

За нею слідує Джон Сноу – буцімто бастард Неда Старка, а насправді (про це вже можна говорити після фіналу 6 сезону) також нащадок Таргаріенів. У минулому лорд-командувач Нічного дозору, тепер же – король Півночі. Якщо ви не забули, він загинув у кінці 5 сезону, а потім був відроджений леді Мелісандрою. Ось як це було.

via GIPHY

З його ім'ям тісно переплетені долі здичавілих – народів, які опинилися за Стіною на півночі Вестероса. На нього покладають основні надії в боротьбі з Білими ходоками – армією мерців, головною загрозою континенту.

via GIPHY

До речі, про те, що Джон Сноу – Таргаріен, знає тільки Брандон Старк – молодший з живих дітей свого роду і наступний герой ролика. Після того, як він дізнався про кровозмісний зв'язок Серсеї та Джеймі Ланністерів, хлопчик більше не може ходити. Але після навчання у Трьохокого ворона Бран оволодів даром пророцтва. Чим закінчиться його подорож назад до Вінтерфеллу? Ще й без захисту Ходора.

via GIPHY

Ну, і нарешті творці серіалу нагадують історію Арьї Старк – молодшої доньки Старків. Дівчинці-шибайголові випала складна доля: вона бачила страту батька, вдавши із себе хлопчика, втекла від переслідування Ланністерів, опинилася в Браавосі, де вчилася у безликих, пізнала мистецтво перевтілення і нарешті вирішила повернутися до Вінтерфеллу, щоб використовувати свої нові навички для помсти ворогам своєї родини, які лишились у живих. Пам'ятаєте молитву, яку вона завжди читала перед сном? "Джоффрі... Серсея... Ілін Пейн... Пес... Поллівер... Гора...".

via GIPHY

Здається, ми щось забули... Ах, так! Сам ролик-рекап перших шести сезонів. Ось він.

Ну, і на закуску: за кілька днів до старту сьомого сезону в шоу Джиммі Кіммела актор Кіт Харрінгтон (той, який Джон Сноу) спародіював деяких героїв "Гри престолів". Нормально вийшло? Схоже?

П.С. А ще, імовірно, в цьому сезоні ми дізнаємося, чи зможе безхитрісний Тормунд підкорити неприступну Брієнну, яка встояла навіть перед чарівністю самого Джеймі Ланністерів.

via GIPHY

Приємного нам всім сезону! 

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...