Вчиняти злочин перед вікнами телеканалу, на вулиці, вдень - це самогубство для злочинця

Юрист-криміналіст Ганна Маляр в ефірі "112 Україна" прокоментувала стрілянину біля будівлі телеканалу:

Вчиняти злочин перед вікнами телеканалу, на вулиці, вдень - це самогубство для злочинця
Стрілянина на вулиці Зоологічній 112.ua

Ганна Маляр

кандидат юридичних наук, експерт-кримінолог

Юрист-криміналіст Ганна Маляр в ефірі "112 Україна" прокоментувала стрілянину біля будівлі телеканалу:

Нападники діяли непрофесійно, нескоординовано. На відео видно, що їх переповнюють емоції, з якими вони не змогли впоратися, тому що їх рухи і дії хаотичні. Вони залишили на місці злочину ніж, експертиза покаже, чи це холодна зброя, але вони залишили після себе певні докази. Чому вони включали сигнал автомобіля? Це практично насмішило, тому що всі перехожі, які ще не розуміли, що відбувається, на звук сигналу вже обернулися і почали знімати на мобільні телефони.

Тобто злочинці самі до себе привернули увагу, що теж говорить про їхній непрофесіоналізм.

Крім того, я бачу, що злочинці діяли кожен за своїм сценарієм. Очевидно, їх дійсно переповнювали емоції, і, очевидно, в них до цього був або невеликий досвід, або вони його погано засвоїли, тому не вміють чинити злочини так, щоб якомога менше залишати після себе доказів.

Найімовірніше, це злочинці, але які не готуються ретельно. Наприклад, як вони вибрали місце вчинення злочину? Перед вікнами телеканалу, на вулиці, вдень, де багато перехожих, скоювати злочин - це самогубство для злочинця. Або вони не місцеві, не знали, де вони це роблять, або вони дуже інтелектуально обмежені.

На жаль, цей злочин, думаю, мало кого здивував. На жаль, серед білого дня і навіть в центрі великих міст сьогодні відбуваються такі зухвалі злочини. Це відгомін політичної та економічної кризи, що триває в Україні, і це відгомін війни, тому що за різними джерелами, бачу в інтернеті та деяких ЗМІ, застосовувалася, можливо, і не травматична зброя, можливо, бойова. Це відлуння війни. По території України гуляє багато нелегальної зброї, а нелегальна зброя використовується лише для вчинення злочинів.

Зловити їх шанси дуже серйозні. Дійсно, дивно, що злочин знято з усіх боків. Правоохоронцям складно буде говорити, що вони не бачили, хто це. Незважаючи на те, що нападник сховав обличчя капюшоном, фахівці можуть його ідентифікувати за статурою та рухами. Крім того, засвідчене авто. Я думаю, що план "Перехоплення" спрацює на те, що авто зупинять і знайдуть зловмисників.

Ганна Маляр

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів