Україна не зможе повернути Крим

Російський політолог і журналіст Станіслав Бєлковський у програмі "Гордон" на телеканалі "112 Україна" прокоментував перспективи повернення Криму і Донбасу:

Україна не зможе повернути Крим
Російський політолог і журналіст Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу "112 Україна". 13.05.2017 112.ua

Російський політолог і журналіст Станіслав Бєлковський у програмі "Гордон" на телеканалі "112 Україна" прокоментував перспективи повернення Криму і Донбасу:

Крим неможливо повернути, бо, як я вже говорив, будь-який російський політик, який більш-менш хоча б теоретично претендує на владу, не обіцяє повернути Крим, тому що він прекрасно розуміє, що більшість населення Криму і Росії будуть проти цього. А як це, як всупереч більшості піти? А Донбас – це заморожений конфлікт типу Придністров'я. Тому українська влада повинна визнати, що: а) Крим втрачено, б) Донбас – заморожений конфлікт придністровського типу. Але, звичайно, при Петрі Олексійовичу Порошенку цього не буде, тому що він не в змозі вимовляти такі радикальні речі.

Ви знаєте, я ніколи не ставлю себе на місце великих, зокрема Петра Олексійовича Порошенка, але якщо теоретично б я там опинився, я б сказав наступне. Можна я українською скажу?

"Дорогі українці!

Ми маємо визнати, що ми втратили Донбас. Чому ми втратили Донбас – то інша справа. А ми втратили Донбас того, що ми не зробили нічого, щоб інтегрувати дійсно Донбас у склад України. Альо зараз треба визнати, що Донбас не наш. Ну і Бог з ним. Себто, якщо Росія знає, що робити з Донбасом (а вона не знає, що робити з Донбасом), нехай вона щось зробить з ним. А ми почекаємо. Витратимо 10 років, 15 років, а після цього ми вирішимо, що з цим робити. І ми залишаємо з юридичної точки зору, що це наша територія. Як Молдова вважає Придністров'я власною територією. Давайте подивимось, що буде. Чи хочуть мешканці Донбасу вважати себе парією. Яких не пускають у жодну країну світу, тому що невідомо, громадянами якої країни вони є".

Станіслав Бєлковський

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...