Західна Європа вже дещо втомилася від України та її хаосу

Коментар Лаурінаса Касчюнаса в ефірі телеканалу "112 Україна"

Західна Європа вже дещо втомилася від України та її хаосу
Член комітету безпеки і оборони парламенту Литви Лаурас Касчюнас в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Коментар Лаурінаса Касчюнаса в ефірі телеканалу "112 Україна"

Цей прецедент, який ми бачили з Саакашвілі, він створює не дуже добре враження. Все зроблено в такій дуже провокаційній манері, ми це дуже добре знаємо, бо тримаємо руку на пульсі російської пропаганди. Ми знаємо, що вона робитиме, що вона вже робить. Однією з цілей російської пропаганди завжди було і буде дискредитувати Україну в очах західних країн. Така акція створює елемент провокації і дає пропаганді змогу показати, що в Україні хаос.

Новини за темою

Тут треба контролювати ситуацію так, щоб це не пішло-поїхало ще глибше. Тут вже ситуація виходить на інтернаціональний рівень, треба її контролювати. Ситуація може погіршитися.

Я бачив людей, які були біля Саакашвілі, бачив політичні особи, українських політиків, Тимошенко та інших, - це сигнал, що ситуація підніматиметься ще й на політичний рівень. Це така дискредитація всієї політичної системи України, це недобре. Тут треба думати, як зберегти статус, якось посилювати авторитет України, а не руйнувати його.

Новини за темою

Важко таке коментувати. Думаю, у нас взагалі не було б такої ситуації. Думаю, є судовий шлях вирішення. Проблема цієї ситуації - що не пішли судовим шляхом, всі почали вирішувати на вулиці, в медіа, на політичній арені. Це найгірший варіант.

Але, звісно, видно, що був провокаційний характер, з самого початку, з піаром. Це недобре.

Новини за темою

Ставлення Європи до України після цього не покращиться, це точно. Ми живемо в такий час, що нашим дипломатам і нашій країні потрібно весь час говорити Західній Європі: "Не варто відвертатися від України". Але є нюанси, не так все просто. У Західної Європи вже є якась втома. Цей хаос, враження хаосу – це недобре, і треба це вирішувати.

Новини за темою

Лаурінас Касчюнас

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...