У кого дорожчий хліб - в України чи її сусідів?

У кого дорожчий хліб - в України чи її сусідів?
kyiveuromarathon

Олексій Дорошенко

Засновник і директор  Української Асоціації постачальників торговельних мереж, депутат Київської обласної ради

Оригінал на сторінці Олексія Дорошенко в Facebook

Питання про вартість хліба завжди було політичним, оскільки хліб є одним з найдешевших продуктів. Проте слово "дешевий" вже не пасує навіть до нашого соціального хліба. Асоціація постачальників торговельних мереж вже майже два роки порівнює ціни у нашій країні з цінами у сусідніх країнах. Наразі в Україні значна кількість продуктів стала дорожчою, ніж у Польщі. Оскільки останнім часом питання вартості дешевого хліба є актуальним, наші експерти минулого тижня промоніторили інтернет-магазини відомих торгових мереж в Україні та за кордоном на предмет найдешевшого хліба. Можна зауважити, що не всі сорти хліба можуть бути представлені в інтернет-магазинах у порівнянні з полицями цих же магазинів. Або що найдешевшого хліба саме в цей час не було. Однак, це припущення, а тепер перейдемо до цінників.

Facebook Алексей Дорошенко

В Україні найдешевший білий хліб ми знайшли за 28 грн за кілограм. У той час у Литві найдешевший був 44 грн за кілограм. У Польщі хліб стартує від 27 грн, тобто навіть дешевший, ніж у нас. В Естонії менше ніж за 39 грн білого хлібу не знайдете, а в Румунії – менш ніж за 38 грн. Угорський супермаркет пропонував білий хліб від 34 грн за кілограм.

Найдешевший чорний хліб у нашій країні коштував цього тижня 28 грн за кілограм, а в Литві – 13 грн. Польська мережа пропонувала хліб від 45 грн, естонська – від 28 грн, румунська – від 41 грн, а угорська – від 58 грн.

Новини за темою

Порівняння говорить про те, що середня вартість хліба в Україні та в найближчих сусідів вже майже зрівнялась. І це погано. А добре те, що зростати ціні далі просто нікуди. Тому 2019 року ми будемо свідками помірного зростання вартості хлібу усіх цінових категорій, яке буде йти в рівень з інфляцією.

Олексій Дорошенко

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua

 

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів