Фото з відкритих джерел

Безсумнівно, найкращий новинний канал - це ми, 112.ua. Вибачте за пафос, але що поробиш, якщо це правда) Найважливіші новини України та світу, а також добірка аналітики - з нашим Telegram ви завжди будете в курсі того, що відбувається.

112.ua

Вже є величезна кількість каналів про книги, але ми вирішили зупинитися на каналі Книжковий Лис

Це авторський канал про книги, комікси, поезії. Він стрімко розвивається, і після їхнього опису дійсно одразу хочеться знайти книгу в мережі або прикупити.

скриншот

І про музику Sobolev//Music

Канал веде музичний критик Олег Соболєв. Розповідає про популярну музику, ділиться крутими знахідками. Або можете послухати разом з ним Сібеліуса.

скриншот

Цікаві статті

Канал для тих, хто постійно зберігає посилання на статті і забуває їх почитати. Тут зібрані матеріали російською зі 170 видань і блогів. Автор навіть указує час на прочитання.

скриншот

Slang Bang! / Сленг Бенг!

Якщо пабліки про те, як вивчити англійську, вам набридли, то час учити дивні, божевільні та нетипові слова мови. Такі якраз пропонує Slang Bang. Ось ви знали, що таке Fuckoff o'clock? А це кінець робочого дня у п'ятницю, коли співробітники хочуть звалити додому якомога швидше.

скриншот

La Qeque

Тут завжди свіжа добірка мемів. Коротко і смішно. Увага, деякі пости 18+.

скриншот

Лайфхаки.тревел

У цьому блозі зібрано круті поради для мандрівників. Від списку найкрасивіших місць до покупки дешевих баночок для рідин у подорож.

скриншот

І так, не забуваємо про кіно!

Тут вибір величезний, від каналів, які щогодини постять рецензії, до прямих посилань на фільми онлайн. Кіно і Вино пропонує збірки статей про кіно, рецензії та відгуки на нові та старі фільми. А що ви знаєте про корейське кіно?

скриншот

Якщо говорити про технології, то тут у топі - addmeto. Тут і про новинки Apple, і про прикольні стартапи.

скриншот

Є і освітній канал у Telegram. Наприклад, Словеса, де щодня публікують нові слова, такі як Циркумдукція.

скриншот