Те, що відбувається в Херсонській області, – це навіть не дно, це якесь пекло

Те, що відбувається в Херсонській області, – це навіть не дно, це якесь пекло
Фото з відкритих джерел

Борислав Береза

Народний депутат

Оригінал на сторінці Борислава Берези Facebook

Те, що відбувається у Херсонській області, це не проблема, а повний пі…єц. Ми в шоці. Приїхали розбиратися у справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашою ТСК, жахає. Від контрабанди до сепарів, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу втікачів регіоналів на регіон. Те, що тут відбувається - це не дно. Це гірше. Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан справи не покращив.

Новини за темою

За свідоцтвом повноважного представника президента в АР Крим Бориса Бабіна, є факти небезпеки в плані Нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло.

Нашу ТСК треба було створювати хоча б заради того, щоб заслухати сьогодні свідчення свідків. Але якщо не буде ніяких дій, щоб навести тут порядок, то можна вважати, що Україна, як держава, готова її втратити. Тому, що область скочується в неофеодалізм.

Борислав Береза

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів