"Субурбікон": Перший трейлер чорної комедії про те, що не варто злити клерків

Вперше Джордж Клуні зняв фільм і не зіграв у ньому - навіть у найменшому епізоді

"Субурбікон": Перший трейлер чорної комедії про те, що не варто злити клерків
Метт Деймон у фільмі "Субурбикон" IMDB

Блог про Кіно

Редакційний блог

Вперше Джордж Клуні зняв фільм і не зіграв у ньому - навіть у найменшому епізоді

Джордж Клуні зняв чорну кримінальну комедію за сценарієм братів Джоела та Ітана Коелів. Її вихід у світовий прокат заплановано на 27 жовтня, але до цього фільм покажуть на 74-му Венеціанському кінофестивалі і на кінофестивалі в Торонто. А ось доля українського прокату поки залишається під питанням.

Сценарій "Субрубікона" брати Коен написали ще в середині 80-х після свого режисерського дебюту, трилера "Просто кров". Про те, що фільм зніматиме Джордж Клуні, стало відомо ще в 2005 році, але до 2015-го старту зйомкам не давали, і ось у жовтні 2016-го розпочали. І це перший фільм Клуні-режисера, в якому не буде Клуні-актора.

Події відбуваються у містечку Субурбіконі: атмосфера 50-х, тихі вулички, плітки в перукарні та ілюзія повної безпеки. Але все це лише видимість, і коли виворіт міста заповзає в будинок Гарднера Лоджа, йому доводиться вирішувати. Іноді це неправильні рішення.

Головна роль дісталася Метту Деймону. Батько сімейства і скромний службовець, він готовий на все, щоб захистити свою сім'ю. У партнерки йому дісталася Джуліанна Мур, а ще на знімальному майданчику довелося зустрітися з Оскаром Айзеком (з ним Деймон вже працював в "Еволюції Борна").

Фільму пророкують багатий фестивальний шлях і, можливо, навіть змагання за "Оскар". Але не будемо забігати вперед і поки подивимося, чому не варто злити клерків, особливо якщо їх грає Деймон.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів