Створюється враження, що Стратегію нацбезпеки РФ готували журналісти LifeNews після тринадцятої зарплати

Оригінал на Facebook Олександра Турчинова

Створюється враження, що Стратегію нацбезпеки РФ готували журналісти LifeNews після тринадцятої зарплати

Олександр Турчинов

Секретар РНБОУ

Оригінал на Facebook Олександра Турчинова

31.12.2015 року президент Російської Федерації Володимир Путін підписав нову Стратегію національної безпеки РФ. Остання редакція Стратегії була прийнята в 2009 році і називалася "Стратегія національної безпеки РФ до 2020 року". Хоча до 2020 року ця Стратегія не дотягнула.

Головний документ Росії з безпеки переповнений порожніми гаслами і саморекламою величі РФ та її керівництва. Під час ознайомлення зі Стратегією створюється враження, що її готували не спеціалісти сектора безпеки, а журналісти російського "Лайфньюз" після отримання тринадцятої зарплати.

Що важливо, вперше з часів СРСР в Стратегії національної безпеки Путіна визначений головний ворог - США, які протидіють самостійній зовнішній і внутрішній політиці РФ, прагнучи зберегти своє домінування у світі". У такому ж статусі "ворога" виписаний і Північноатлантичний альянс НАТО, "розширення якого, наближення його військової інфраструктури до російських кордонів створюють загрозу національній безпеці".

Також визначені Стратегією і головні друзі. Це Китай та Індія, які навряд чи підтримають Росію в її терористичних провокаціях і військових злочинах.

Не забули в цьому документі і про Україну. За версією Кремля, в Україні відбувся "антиконституційний державний переворот". При цьому Захід і США створили "військовий конфлікт на сході України". Це, в свою чергу, згідно з документом, створює загрозу для РФ у зв'язку з великою довжиною російсько-українського кордону.

Головним досягненням РФ в кращих традиціях соцреалізму в Стратегії визначено розвиток духовності Російської Федерації. "Відроджуються традиційні російські духовно-моральні цінності. У підростаючого покоління формується гідне ставлення до історії Росії. Відбувається консолідація громадянського суспільства навколо спільних цінностей ... як ... повага сімейних і конфесійних традицій, патріотизму ... Для протидії загрозам нацбезпеці РФ сконцентрує зусилля на зміцненні внутрішнього єднання російського суспільства ... "

Так, документ порожній, але російська загроза, на жаль, для нашої країни не порожня. Протидія російській агресії для нас залишається головним пріоритетом безпеки держави.

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...