Фото з відкритих джерел
Ну все, скінчилися ваші спокійні дні, фанати Apple (зловтішно регоче, любовно поглядаючи на свій Тролльфон 3310). Чергова презентація "яблучної продукції" вже змусила багатьох заглянути в свої гаманці і зрозуміти, що назбирати на новий IPhone потрібно буде багато.

А такі результати потрапляння у Джобсів вузол: ситуацію, коли нова техніка Apple застаріває за рік – рівно до наступної презентації. І ось вже новенький IPhone, як за помахом чарівної палички, перетворюється на старе і нікому не потрібне... ну, ви зрозуміли.

Презентація Apple. Погляд з України
Фото з відкритих джерел

Ювілейна презентація Apple ввечері 12 вересня конкурувала з матчами Ліги Чемпіонів, і, варто визнати, якщо і відстала за переглядами – то ненабагато. Природно і коментарів під час представлення нової продукції було достатньо, особливо їх кількість збільшилася, коли виявилося, що один із презентаційних роликів знімали на вокзалі Києва. Це звичайно не може не радувати, і я, якщо чесно, слабо розумію, чому досі з цього приводу немає жодних коментарів від наших політиків у стилі "Це в черговий раз підкреслює міжнародне визнання і міцну коаліцію на підтримку України та її реформ", але, втім, ще не вечір.

Новини за темою: Від годинника з підтримкою мобільного зв'язку до IPhone покоління Х: Що показав Apple на ювілейній презентації

Власне кажучи, ролик вийшов дуже динамічним, проте сценарної досконалості йому явно бракувало. Як варіант, цілком можна було порадитися з українськими творцями реклами. І тоді, хлопець на скейтборді не просто катався би усюди, де бачив, а катався б повільно і з нежиттю. До нього в якийсь момент підійшла б тітонька з добрим обличчям і голосно промовила б у камеру "Нежить? Спробуй новий Apple Watch!". Так краще б у контексті українських реалій виглядало би, погодьтеся. Але гаразд, що з цього Apple візьмеш тепер вже.

"Яблучна" компанія на презентації представила багато гаджетів, серед яких два нових телефони: IPhone 8 та IPhone Х, вже згаданий новий годинник, телевізійна приставка тощо. Тому тем для обговорення у соцмережах було достатньо.

Багато користувачів очікувано звернули увагу на ціни гаджетів. Деякі ще до старту презентації намагалися повернути глядачів у сувору дійсність.Деякі ділилися своїми очікуваннями від майбутньої презентації.


Багато хто вже почав оцінювати свої сили у питанні пошуку грошей для купівлі нового телефону.


Під час презентації велику увагу було звернено саме на нові IPhone.Не обійшлося і без теорій змови.


Особливістю IPhone X стало розблокування за допомогою функції розпізнавання облич.Оскільки прикол складний, ось вам фото цих двох актрис. Хто де, не скажу – вгадуйте.

Фото з відкритих джерел

Користувачі соцмереж особливо звернули увагу на автоматично виникаючу проблему з вихідними днями :).

Фото з відкритих джерел

Ну і без "Гри престолів" не обійшлося.

Фото з відкритих джерел

У мережі також вже встигли придумати кілька ситуацій із розблокуванням і варіанти виходу з них.

Наприклад, ситуація, "коли намагаєшся розблокувати телефон свого чоловіка".

Фото з відкритих джерел

Загалом спілкування з приводу новинок Apple вийшло дуже веселим. Презентація "яблучних" гаджетів ще з часів Стіва Джобса стабільно збирає біля екранів мільйони глядачів (час вже платну підписку на цю подію продавати), хоча виступи його наступника Тіма Кука на порядок нудніші.

Подивився я трохи цю презентацію, глянув ще раз на свій Тролльфон, зітхнув і переключив на футбол.

Ну і давайте всі разом скажемо привіт майбутньому.


На малюнку, якщо хто не в курсі – один із варіантів анімації на новому IPhone, який із дружнім захопленням зустріли користувачі та майбутні володарі телефону. Ну а що, дорослі люди іноді забувають, що вони дорослі :).

На цій позитивній ноті, мабуть, відкланяюсь. Бережіть себе і свої телефони. Ваш Мережевий троль.

Новини за темою: Вартість акцій Apple досягла рекордних висот