Соцмережі про ювілейну презентацію Apple, або Як творці IPhone борються за тверезість населення

Анонс нової продукції Apple викликав серйозний ажіотаж серед користувачів соціальних мереж: вони обирають між продажем нирки і заняттям нелегальними справами а-ля торгівля наркотиками

Соцмережі про ювілейну презентацію Apple, або Як творці IPhone борються за тверезість населення

Мережевий Троль

Редакційний блог

Анонс нової продукції Apple викликав серйозний ажіотаж серед користувачів соціальних мереж: вони обирають між продажем нирки і заняттям нелегальними справами а-ля торгівля наркотиками

Ну все, скінчилися ваші спокійні дні, фанати Apple (зловтішно регоче, любовно поглядаючи на свій Тролльфон 3310). Чергова презентація "яблучної продукції" вже змусила багатьох заглянути в свої гаманці і зрозуміти, що назбирати на новий IPhone потрібно буде багато.

А такі результати потрапляння у Джобсів вузол: ситуацію, коли нова техніка Apple застаріває за рік – рівно до наступної презентації. І ось вже новенький IPhone, як за помахом чарівної палички, перетворюється на старе і нікому не потрібне... ну, ви зрозуміли.

Презентація Apple. Погляд з України Фото з відкритих джерел

Ювілейна презентація Apple ввечері 12 вересня конкурувала з матчами Ліги Чемпіонів, і, варто визнати, якщо і відстала за переглядами – то ненабагато. Природно і коментарів під час представлення нової продукції було достатньо, особливо їх кількість збільшилася, коли виявилося, що один із презентаційних роликів знімали на вокзалі Києва. Це звичайно не може не радувати, і я, якщо чесно, слабо розумію, чому досі з цього приводу немає жодних коментарів від наших політиків у стилі "Це в черговий раз підкреслює міжнародне визнання і міцну коаліцію на підтримку України та її реформ", але, втім, ще не вечір.

Новини за темою

Власне кажучи, ролик вийшов дуже динамічним, проте сценарної досконалості йому явно бракувало. Як варіант, цілком можна було порадитися з українськими творцями реклами. І тоді, хлопець на скейтборді не просто катався би усюди, де бачив, а катався б повільно і з нежиттю. До нього в якийсь момент підійшла б тітонька з добрим обличчям і голосно промовила б у камеру "Нежить? Спробуй новий Apple Watch!". Так краще б у контексті українських реалій виглядало би, погодьтеся. Але гаразд, що з цього Apple візьмеш тепер вже.

"Яблучна" компанія на презентації представила багато гаджетів, серед яких два нових телефони: IPhone 8 та IPhone Х, вже згаданий новий годинник, телевізійна приставка тощо. Тому тем для обговорення у соцмережах було достатньо.

Багато користувачів очікувано звернули увагу на ціни гаджетів. Деякі ще до старту презентації намагалися повернути глядачів у сувору дійсність.Деякі ділилися своїми очікуваннями від майбутньої презентації.


Багато хто вже почав оцінювати свої сили у питанні пошуку грошей для купівлі нового телефону.


Під час презентації велику увагу було звернено саме на нові IPhone.Не обійшлося і без теорій змови.


Особливістю IPhone X стало розблокування за допомогою функції розпізнавання облич.Оскільки прикол складний, ось вам фото цих двох актрис. Хто де, не скажу – вгадуйте.

Користувачі соцмереж особливо звернули увагу на автоматично виникаючу проблему з вихідними днями :).

Ну і без "Гри престолів" не обійшлося.

У мережі також вже встигли придумати кілька ситуацій із розблокуванням і варіанти виходу з них.

Наприклад, ситуація, "коли намагаєшся розблокувати телефон свого чоловіка".

Загалом спілкування з приводу новинок Apple вийшло дуже веселим. Презентація "яблучних" гаджетів ще з часів Стіва Джобса стабільно збирає біля екранів мільйони глядачів (час вже платну підписку на цю подію продавати), хоча виступи його наступника Тіма Кука на порядок нудніші.

Подивився я трохи цю презентацію, глянув ще раз на свій Тролльфон, зітхнув і переключив на футбол.

Ну і давайте всі разом скажемо привіт майбутньому.


На малюнку, якщо хто не в курсі – один із варіантів анімації на новому IPhone, який із дружнім захопленням зустріли користувачі та майбутні володарі телефону. Ну а що, дорослі люди іноді забувають, що вони дорослі :).

На цій позитивній ноті, мабуть, відкланяюсь. Бережіть себе і свої телефони. Ваш Мережевий троль.

Новини за темою

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...