Соцмережі про гастролі кубка ЛЧ в Україні, або Чому Ліза Чаус успішніша, ніж Буффон

Сідайте зручніше, зараз будемо вчергове шукати дно

Соцмережі про гастролі кубка ЛЧ в Україні, або Чому Ліза Чаус успішніша, ніж Буффон
Фото з відкритих джерел

Мережевий Троль

Редакційний блог

Сідайте зручніше, зараз будемо вчергове шукати дно

"Кубок охороняють", - говорили вони. "Є суворі правила", - говорили вони. "Ну так, звичайно!" - відповіли в Україні і хижо облизнулися.

В УЄФА, впевнений, розуміли, наскільки цінним є фото з трофеєм Ліги чемпіонів для сучасних блогерів та інших любителів Instagram. Проте помилка цієї серйозної європейської структури була в тому, що там хтось наївний вирішив, що зможе контролювати процес.

Ну, ось ці окремо виділені місця для споглядання кубка, охорона, черги, які терпляче чекають. Такі заходи відбувалися певний час. І в УЄФА, схоже, справді вирішили, що це все.

АЛЕ. Ми ж з вами знаємо, що таке Україна. І що гасло нашої країни, а точніше, певної частини її жителів, – це "Якщо дуже хочеться, то можна".

І вже точно плювати на всілякі правила і регламенти, якщо терміново потрібно "похизуватися перед пацанами". Або улюблена дочка хоче зробити красиву фоточку в Instagram. І, боюся, навіть якщо з братвою виїхали на пікнік, а тару на пиво не взяли.

Смішно, до речі, читати про головне правило фотографії з кубком: "Вище голови не піднімати". Ну, тобто таке право мають тільки переможці ЛЧ, мі-мі-мі, такі справи.

Ха! Ось, серйозно, подивіться на це фото дочки глави ФФУ Лізи і після цього скажіть, що не вірите в те, що за час перебування кубка в Україні ніхто не пограв у переможця ЛЧ і переможно з ним не поносився. По дому наприклад, або квартирі. Або в сауні тій же (страшно подумати, де кубок взагалі міг побувати).

скриншот

Власне, з цієї фотографії і почалася історія, яку вже багато хто встиг охрестити так: "Неймовірні пригоди кубка ЛЧ в Україні".

скриншот

Насправді час до фіналу ЛЧ ще є. І ми з вами цілком ще можемо встигнути стати свідками появи оголошень на кшталт: "Фото на документи за 5 хвилин, фото з кубком ЛЧ – за 10 хвилин". Або, як варіант, людей, схожих на співробітників ФФУ, які зустрічають пасажирів метро на Хрещатику просто біля входу зі словами: "Сфотографуватися з кубком не бажаєте?" (бо треба ловити профіт, поки є час).

Принаймні глава ФФУ поки багатозначно мовчить. Що дозволяє робити припущення, де зараз перебуває кубок. Тут:

Фото з відкритих джерел

Тут:

Фото з відкритих джерел

Або, можливо, десь тут:

Фото з відкритих джерел

Не те щоб в нинішній ситуації це були сильно нереалістичні варіанти (особливо якщо раптом виявиться, що на останньому фото якась із родичок когось із ФФУ). Що більше соцмережі вже, схоже, готові до всього.

скриншот

Стосовно, щонайменше, останнього варіанту, я б на місці коментатора особливо не жартував. Бо варто нагадати, що Ліза Чаус ходить до школи, а "Реал" і "Ліверпуль" цілком можуть перебутися почесними грамотами (від цього з ними нічого не станеться, а дитині - радість).

Власне, тому, схоже, УЄФА зі своїми коментарями поки обережне, лише нагадуючи про порядок охорони трофея. Відчули, видно, що запізно відреагували. Та й від самого початку треба було ловити сигнали вчасно:

Фото з відкритих джерел

А зараз вже що?

Фото з відкритих джерел

скриншот

Втім, все це може бути наклепами та підступами ворогів. Але пояснювати ситуацію, звісно, доведеться. Напевно (в Україні це не завжди обов'язково). На випадок того, якщо все-таки доведеться, варіанти відмазок видно, як на долоні:

  1. "Це не справжній кубок, такий кубок можна купити в будь-якому кубкоторзі. Та і як ви могли подумати взагалі! Люблю УЄФА, всім миру, ні на кого не ображаюся".
  2. "Це фотошоп. Що фотошоп? Взагалі все фотошоп".
  3. "Це не моя дочка, я її вперше бачу".
  4. "Куди ви телефонуєте? Ні, це не ФФУ. Це пральня!".

І це тільки те, що можна придумати ось так просто, одразу. Я вже не кажу, що деякі з таких пояснень цілком можуть проканати.

Загалом

Чесно кажучи, важко щось говорити про все це. Хоча ні, одне точно можна сказати.

Український бренд, мабуть, в оригіналі мав би виглядати ось так:

Фото з відкритих джерел

Тож заздри, Буффоне! Заздри, Златане Ібрагімовичу! Та інші, хто так і не зумів за кар'єру зробити те, що зробила маленька дівчинка Ліза.

За цим все, всім хорошого тижня, а я, мабуть, пішов на футбол у дворі подивлюся. Там у школярів трофей якось сильно на кубок ЛЧ схожий.

Мережевий троль включався. Як казав один відомий персонаж, "Увікніть Україну!". Ось найближчим часом, боюся, її і "увікнуть". На повну.  

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів