banner banner banner banner

Схаменулися! У розпал пандемії влада вирішила відроджувати СЕС

Схаменулися! У розпал пандемії влада вирішила відроджувати СЕС
З відкритих джерел

Олена Голубєва

Журналіст, 112.ua

Як у відомій приказці: поки грім не вдарить… У розпал світової пандемії коронавіруса, яка прямо загрожує Україні, влада кинулася відновлювати систему протиепідемічного захисту, яка була благополучно розвалена після 2014 року. І це, на жаль, ще один наочний приклад того, про що вже давно в один голос нарікають професіонали у своїх сферах: у Зе-команди спочатку був відсутній якийсь чіткий план розвитку країни і хоча б короткострокова на 2-3 роки стратегія розв'язання проблемних питань. Не тільки у випадку з відновленням системи протиепідемічного захисту дії влади виглядають імпульсивно: зашивати там, де вже тріщить по швах. Як відомо, рветься там, де тонко. А владна команда, схоже, не має жодного уявлення, де ж ці самі місця, а відповідно, не в змозі передбачити, де, коли і з якими наслідками трапиться новий прорив.

Розвал санітарно-епідеміологічної служби (СЕС), яка спочатку, з 20-х років минулого століття, створювалася як частина Всесоюзної організації для своєчасного реагування на епідемії та спалахи інфекційних захворювань, дістався команді Зе, як спадщина від "папєрєдніків". Рішення про оптимізацію, а потім і повну ліквідацію служби в 2014 році прийняв Кабмін Арсенія Яценюка. Але за час керування країною Зе-влада ніяк цією проблемою не переймалася. Хоча фахівці неодноразово попереджали, сигналізували, кричали про проблему.

"Україна апріорі не може бути готова до цього (пандемії коронавіруса, - ред.), оскільки розігнали санітарно-епідеміологічну службу - і нічого дієвого не створили. Хоча всі експерти в один голос казали - розганяйте що завгодно, відберіть дозвільну функцію в СЕС, але залиште епідеміологів. Але вони не просто розвалили СЕС - це все дуже позначилося на фахівцях. Вони пішли ще далі. На сьогодні ми вже 5 років не випускаємо епідеміологів з вишів. 5 років в країні епідемії! Замість цього нам нав'язали якихось "польових епідеміологів". Ці люди сидять і спостерігають за спалахом захворювання ( в осередок захворювання вони не виходять), рахують, скільки захворіли, скільки померли - і роблять ретроспективний аналіз", - заявляла в інтерв'ю "Апострофу" доктор медичних наук, заслужена лікарка України, завідувачка кафедри інфекційних хвороб національного медичного університету імені А. А. Богомольця Ольга Голубовська. 

За її словами, з якими важко не погодитися, у нас були "найкращі епідеміологічні служби світу": "Була дотримана абсолютна вертикаль, вплив на всі ланки епідемічного процесу. Американці приїжджали і говорили - яку ви створили чудову систему. Так, вона дорога. Але якщо її не можна було утримувати, варто було її якось спростити, а не повністю знищувати".

Дійсно, тривалий час, до 2014 року, за епідеміологічне благополуччя в галузі захворювань, які передаються від людини до людини, відповідала СЕС, а за напрям інфікування від тварин або продуктів тваринницького походження – ветеринарна служба, яка на різних етапах існувала у вигляді комітету у підпорядкуванні Кабміну, а потім самостійної держслужби. Остання мала широкі повноваження контролю за вакцинацією, ввезенням тваринницької продукції з-за кордону, сертифікації кормів, добавок, вакцин. У складі ветеринарної служби функціонувала ветеринарна міліція. Всі служби мали розгалужену мережу регіональних відділень, а ветеринарна і СЕС - лабораторій, оснащених сучасним обладнанням.

Не все було гладко. Були випадки корупції та зловживання владою, які можна і потрібно було викорінювати зі служб, без їх ліквідації цілком. Тому що коли у Росії щосили лютувала "чума свиней", Україні кілька років вдавалося не допустити не лише поширення, але й навіть появи захворювання!

Новини за темою

А ось після 2014 року ми отримали і масштабний спалах чуми свиней, яка завдала багатомільйонних збитків свинарським господарствам, які їм ніхто і не подумав відшкодувати або полегшити.

У відсутність СЕС і повноцінної ветеринарної служби на заміну, до нас прийшли спалахи сказу (про який до цього десятки років нічого не було чутно), ботулізму, лептоспірозу, кору, менінгіту. Дивом не спалахнула сибірська виразка. Про випадки масових харчових отруєнь і захворювань сальмонельозом після вживання рибних ролів і шаурми мабуть що і згадувати не варто.

Після ліквідації СЕС і ветслужби з ветеринарною міліцією більша частина функцій і повноважень цієї служби була передана в Держпродпоспоживслужбу, роботою якої займалося вже ліквідоване урядом Гончарука Міністерство аграрної політики. Останні три роки її очолював Володимир Лапа… - не епідеміолог. Більше того, чоловік, який не мав ні ветеринарної, ні вже тим більше медичної освіти. У 1994 році Лапа закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю: системний інженер, кафедра обчислювальної техніки, систем і мереж. У 2010 році отримав ступінь магістра адміністративного управління в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

З 2002 по 2014 рік Лапа обіймав різні посади в аналітично-консалтингових конторах "Української аграрної конфедерації" (заснованої Леонідом Козаченком) і "Українському клубі аграрного бізнесу", які спеціалізувалися на проведенні освітніх семінарів, спеціалізованих виставках, аналітичній роботі, лобізму в інтересах великих аграрних корпорацій. 24 грудня 2014 року Лапа став заступником міністра аграрної політики та продовольства України, "свободівця" Ігоря Швайки (не мав профільної аграрної освіти, пішов зі скандалом. До екс-міністра були питання у правоохоронних органів). Вже 2 грудня 2015 року Лапа був призначений першим заступником Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів України (в процесі власної реорганізації СЕС трансформована в Держпродпотребслужбу).

Процес реформування ветеринарної служби затягнувся майже на півтора року, протягом яких уряд ніяк не міг визначитися ні з функціями відомства, ні з тим, кому передати повноваження головного санітарного лікаря. Про це, зокрема, говорив сам Лапа в інтерв'ю на початку 2016 року. "Наприклад, є повноваження головного санітарного лікаря, оскільки СЕС знаходиться в стадії ліквідації. Якусь частину їх персоналу ми переведемо до себе (на контроль та нагляд), інших – у центр громадського здоров'я МОЗ. Але потрібно зрозуміти, як повноваження головного санітарного лікаря будуть вписуватися в цю нову архітектуру органів державної влади. Зараз це незрозуміло, тому виникають накладки", - говорив Лапа.

І, вишенька на торті! У відповідь на запитання журналіста: чи буде аграрний міністр контролювати вакцинацію дітей, оскільки Мінагропрод контролює Держпродспоживслужбу, а вона, в свою чергу повинна виконувати функції санепідемлікаря, Лапа відповідає: за вакцинацію служба не відповідає, але за контроль у цій сфері та проведення розслідувань – так.

Як Держпродспоживслужба всі ці роки "відповідала" за контроль у всіх сферах, ми бачили – заклади громадського харчування, в яких відбувалися масові отруєння, досі благополучно працюють, жодної гучної справи з закриттям хоча б одного підприємства, кримінальної справи, доведеної до судового вироку, не було. Більше того, кілька років діяв мораторій взагалі на будь-які перевірки, а до початку 2019 року Держпродспоживслужба мала попереджати суб'єкта господарювання про дату проведення планової перевірки за 10 днів. Раптом він забув про неї і не встиг належним чином підготуватися: вивезти гідрогенезовані жири і приховати шкідливі добавки.

Новини за темою

Як неодноразово писав 112.ua, результатом цього стала буквально катастрофічна ситуація у сфері якості харчових продуктів, яку ми спостерігаємо і зараз. Держпродспоживлужба повідомляла, що 30-50% усіх продуктів харчування в Україні – фальсифікат. Полиці магазинів досі завалені провокуючими ракові пухлини гідрогенізованими жирами в сирах, морозиві, сметані, майонезі і вершковому маслі, ковбасами з подрібненими копитами, сухожиллями і свинячою шкурою, продуктами з мікрофлорою, яка може викликати отруєння. Повідомляв портал і про фальсифікації і пальмову олію у шкільних їдальнях і Держпродспоживслужба з ентузіазмом підтверджувала порушення, але насправді ситуація не змінювалася. Наприкінці минулого року Кабмін (уже Гончарука) благополучно без будь-яких питань і претензій, як і до більшості чиновників, звільнив Лапу з посади. Досі на неї не можуть знайти охочих.

А що ж з іншими функціями покійної СЕС, які Держпродспоживслужбі передати не вдалося? Вони нібито були передані в Міністерство охорони здоров'я, якому також дісталися і регіональні лабораторні центри ліквідованої СЕС.

Найважливіші повноваження з розвитку системи громадського здоров'я та формування стійкої системи епідеміологічного нагляду, зокрема, "епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями" передали створеному в 2016 році Центру громадського здоров'я при МОЗ.

Про те, як це працює 112.ua описував навіть на прикладі пляжів і рекреаційних зон, які є зонами ризику для поширення сальмонельозу, дизентерії, діареї. До реорганізації СЕС функції відбору проб води і дослідження стану пляжів входили в обов'язки служби. На підставі показників організація погоджувала паспорти для пляжів. Після ліквідації СЕС лабораторний центр, який відповідає за проби води, перейшов у підпорядкування МОЗ. Проби води продовжують брати і досліджувати. Але ось функції нагляду за станом пляжів (які також мала СЕС) і від чого безпосередньо залежать мікробіологічні показники водойм, перейшли до Держпродспоживслужби. Нагляд СЕС включав перевірку наявності питного фонтанчика, туалету, кабінок для переодягання, дотримання санітарних нормативів (місця для збору сміття, відсутність гризунів). Пісок перевіряли на гельмінти. Крім того, перевірялося розташування торгових точок на пляжі, були чіткі норми, якими продуктами на пляжі не можна торгувати. Але в 2017 році наказ ДержНС № 272, який передбачав ці норми, втратив чинність. Наявність або відсутність туалету, точки продажу харчової продукції перейшли під контроль місцевої влади (міські адміністрації, сільські ради). На комерційні пляжі перевіряючим взагалі вхід був закритий.

Центр громадського здоров'я очолює фахівець із боротьби з ВІЛ/СНІДом Володимир Курпіта (з 2005 по 2009 роки працював у Всесвітній організації охорони здоров'я, після п'яти років роботи у громадській організації з 2014 року три місяці пропрацював главою Держслужби по боротьбі з ВІЛ/СНІДом та іншими соціально небезпечними захворюваннями).

Той факт, що ні Центр громадського здоров'я, ні Держпродспоживслужба повноцінною заміною СЕС так і не стали, ще в серпні 2019 року визнавав почесний президент клініки "Борис", народний депутат, член партії "Слуга народу" Михайло Радуцький. У 2014 році була зруйнована санітарно-епідеміологічна служба (СЕС). Замість неї нічого не створено, казав він. Радуцький підкреслював, що в Україні немає людини, яка мала би оголосити надзвичайний стан через епідемію в країні. Він пропонував створити ще одну організацію, на зразок американської CDC — центру з контролю і профілактики хвороб, але проти цього виступила Уляна Супрун, яка на той момент ще очолювала МОЗ.

Втім, питання не в створенні ще однієї бюрократичної структури, яка присмокталася б до українського бюджету, а в констатації очевидного факту представником президентської партії: в Україні немає людини, яка мала би оголосити надзвичайний стан через епідемію в країні. Тоді і представника СН не почули. Влада палець об палець не вдарила, щоб змінити ситуацію! І тільки коли підкрався коронавірус…

Новини за темою

На наступний день після призначення на посаду міністра охорони здоров'я (4 березня) Ілля Ємець, який при президенті Вікторі Януковичі вже обіймав цю посаду близько півроку, заявив, що СЕС буде відновлена. “Ми відновлюємо систему протиепідемічного захисту України. Сьогодні прем'єр-міністр погодив моє прохання відновити Державну санітарно-епідеміологічну службу, яка була зруйнована протягом останніх кількох років. Почнемо з відновлення посади першого заступника міністра охорони здоров'я – головного державного санітарного лікаря України”, – сказав міністр в ефірі “1+1”.

Адже до цього часу коронавірус вже вирував в Європі, в Україні (в день призначення нового міністра охорони здоров'я) був зареєстрований перший випадок захворювання.

До речі, головний санітарно-епідеміологічний лікар до моменту виступу Ємця в ефірі вже був призначений – буквально за тиждень до призначення міністра. Ним став Віктор Ляшко, лікар за освітою, який з 2003 по 2010 рік працював в системі державної санітарно-епідеміологічної служби Київської області, з 2010 по 2013 пройшов шлях від головного спеціаліста МОЗ до директора деператамента Держсанепідемслужби України. У 2013-2014 рр. очолював державний заклад "Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби". 

Віктор Ляшко З відкритих джерел

Перед ним було поставлене "головне завдання - не допустити проникнення на територію України нового коронавіруса. Або ж у випадку, якщо він буде тут зафіксований, максимально його локалізувати". 11 березня Ляшко був призначений і заступником міністра охорони здоров'я.

На вчорашньому ж засіданні Кабміну (в Україні вже зафіксована перша смерть від коронавіруса) Ляшко був уповноважений призначати головних санітарних лікарів у регіонах для реалізації, мабуть, пункту 12 рішень РНБО, які також тільки вчора підписав Зеленський: про "відновлення системи протиепідемічного захисту, зокрема призначення головних державних санітарних лікарів відповідних адміністративно-територіальних одиниць".

Але що вже зараз за лічені дні/години, коли загроза вже прорвалася і невідомо, де і в який час вистрілить, може зробити один екс-співробітник органів СЕС Віктор Ляшко? Один у полі не воїн.

"На сьогодні - повний правовий колапс, фахівці (колишні співробітники СЕС) демотивовані морально, частина людей у віці пішла - а вони повинні передавати свій досвід. Тому якщо ми не відновимо випуск нормальних епідеміологів з фундаментальною освітою, вже через два роки відновити систему буде неможливо. Втратити знання, які накопичувалися десятиліттями - це злочин проти України", - констатувала ще в лютому Ольга Голубовська.

В силу того, що схаменулися не вчасно, Україна змушена вводити безпрецедентні карантинні заходи, які несуть величезні збитки, оскільки ніхто до кінця не представляє і не контролює ситуацію, і насамперед у регіонах. Ніхто до кінця не розуміє, ефективні чи ні в боротьбі з коронавірусом сотні тисяч літрів тих чи інших дезинфікуючих рідин, якими заливають громадський транспорт і під'їзди будинків, направляючи на це мільйони грошей місцевих і всеукраїнського бюджетів.

Зокрема, мабуть, з цієї ж причини дезінфекцію в гуртожитку, де проживав чоловік, який контактував з родичами померлої від коронавіруса жительки Радомишля, проводили не представники МОЗ або Центру громадського здоров'я, а співробітники відділення радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДержНС України. А ще у заходах брала участь Держпродспоживслужба спільно з Київською службою порятунку (КАРС).

Олена Голубєва

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected].

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>