Американець проїхався в плацкарті в українському потязі
Peter Santenello

Оригінал на сторінці "Голосу Америки" у Facebook

Це моя перша година в плацкарті. Плацкарт насправді досить класний. Це щось дуже комунальне. Дуже соціальне. Всі дістають свої речі, відпочивають, читають книжки, п’ють пиво, їдять шоколад. І мені це подобається. Мені подобається плацкарт.

З плацкартом ось у чому справа. Ти кладеш всі свої речі під сидіння. Я думаю, щоб їх ніхто не вкрав вночі, поки спиш. Ми трохи заплатили провідникам, які чергують у кінці вагона, щоб вони доглядали за моїм велосипедом вночі. Я думаю, це збереже його. Вони сказали, що слідкуватимуть та не здадуть велосипед без бою.

Новини за темою: Міністр інфраструктури Омелян поїхав у відрядження в плацкарті

Плацкарт… Доводиться йти на незначні жертви тут. Можливо, вам доведеться прибрати старі серветки, але це не велика справа. Навіть є подушка. Свіжа, чиста білизна. Тут має бути дуже спекотно, коли на вулиці спека. Нам пощастило, що зараз досить прохолодно як на середину літа. Але все одно трохи спекотно. Якби було спекотно, я б геть спітнів.

Це кінець. Остання зупинка. Це Бердянськ.

Новини за темою: "Ви – наш герой!": Реакція соцмереж на поїздку міністра інфраструктури Омеляна в плацкарті "Укрзалізниці"