Щоденник одеського терориста: Кілограм тротилу і літр рідини справили ефект вакуумної бомби

Передрук блогу Арсена Авакова на сторінці Facebook

Щоденник одеського терориста: Кілограм тротилу і літр рідини справили ефект вакуумної бомби
112.ua

Арсен Аваков

Міністр внутрішньої України

Передрук блогу Арсена Авакова на сторінці Facebook

4 квітня в Одесі підрозділами МВС і СБУ затримано кілька людей, підозрюваних в організації серії вибухів в місті цієї зими.

Під час обшуків вилучили один готовий вибуховий пристрій: тротилові шашки + брикет пластичної речовини + два будильника + 10 елементів живлення + електродетонатор – все функціонально поєднано і склеєно скотчем. Окремо: тротилові шашки, капсулі детонатори, електродетонатори, каністри з вибуховою речовиною (паливо плюс окислювач), патрони.

А ще – блокнотні листи з рукописним текстом. Щоденник терориста. З грудня по лютий 2014 2015 рр. – суми, дати, адреси, імена, клички. Безцінний матеріал для слідчих.

Фейсбук Арсена Авакова

Фейсбук Арсена Авакова

Але це ще й документ нашого часу.

Думки, страхи, спроби виправдати себе і свою чорну справу, сумніви. Так, і сумніви! Шкода, що вони не змусили його зупинитися…

Тепер за ґратами прийде протверезіння і зовнішньо - для суду, звичайно, - каяття.

А всередині?

Я публікую ці записки без купюр і не виправляючи ні стиль, ні зміст.

"Було страшно, йшов на автопілоті… …йшов повільно, боявся посковзнутися і впасти… Ноги хотіли бігти що було сил. Але я їх втримав і продовжував йти. Серце калатало десь у горлі від кількості адреналіну, що був у крові, а доводилося стримувати себе… Час минав. А вибуху не було. Нерви дзвенять, здавалося, що ще трохи і порвуться всі жили в організмі і в цей момент почувся глухий звук схожий на обвал землі на схилах. Оточуючі навіть не помітили, а я зрозумів, що пристрій спрацював. Ура! Тут же зателефонував Блогеру і додому дружині. Робота зроблена".

А вже наступна строчка – діловите перерахування отриманих сум: тисячі гривень і сотні доларів. "Робота зроблена…"

Будете читати – зверніть увагу, як мало думок про сенс і мету цієї "роботи". Адже ці записки – розмова з собою, зі своєю совістю…

Але якщо про страх в однині: "Мені страшно", то про наслідки – у третій особі або у множині: "…ми показали, що є люди, яким доля Одеси, зовсім не байдужа", "Одеса бореться!"

Творцю зла дуже не хочеться бути його особистим носієм! Так заманливо сховатися в натовпі, і зграї, за спинами однодумців…

Та ось біда – бажаючих дуже мало. А найприкріше-молодь по іншу сторону!

Новини за темою

"Зустрівся з Ігорем, він нервує, злиться… Ігор сумно, гірко пожартував, мовляв якщо молодь не підтримує руху то у нас немає майбутнього" "Хлопці пішли вперед" (смішно сказати "Хлопці" - одному 45 років другого 50, а мені через три дні 55, якщо ми "Хлопці", то вже третій навіть не другої "Молодості")…

І ось ще: дуже мало згадок про жертви. Тільки один раз відверта злісна радість: "двох афронегрів винесли холодними в мішках…" А більше – ні слова… Мабуть, не так це просто зізнатися собі, що ти – вбивця. І навіть радість від вдало виконаної "роботи" - короткі перепочинки в пелені постійного страху...

Вони дуже щирі, ці записки: йому дуже страшно. Так страшно, що до кінця - вже тільки про вибухівку і про гроші. Без спроб аналізу.

В тексті закриті тільки деякі прізвища і адреси в інтересах слідства. Сам текст автентичний, без правок стилю, орфографії та лайливих слів.

* * *
Щоденник одеського терориста

* * *

22.12.14. Почали отримувати припаси: тротил, підривники, гранати.

23.12.14. У них внутрішні терки, ділять владу. Федю заарештували.

24.12.14. Тихо поїхали, вийшли через інші двері. Відвезли 2 кг тротилу, 6 гранат і 5 детонаторів. Люда забула гроші і паспорт.

Фейсбук Арсена Авакова

25.12.14. 6 ранку. Ми в Одесі. В дорозі нас перевіряли 9 разів, страшно. Вантаж був у моїй сумці, на всяк випадок, щоб другий доїхав.

26-27-28.12.14. Спав, їв, відпочивав, зустрічався, робив справи по дому, відправляв продукти Люді і Феді, лікувався.

29.12.14. Пішов сніг, транспорт встав.

30.12.14. Ходив на автовокзал, транспорт стоїть, автобус не прийшов. Був у Ігоря, обговорили плани.

31.12.14. В 9:00 прийшов на автовокзал, в 15:00 отримав посилку: більше двох кг тротилу, десяти запалів, шість патронів до пм та одну гранату. Встиг до Нового року.

01.01.15. Новий рік.

04.01.15. 20:00 Битий, Кортес і Мартін зустрілися на зупинці, сіли на тролейбус і поїхали в місто. Було 8 годин вечора, на вулиці лежав великий сніг, перехожі ковзали і билися, а ми поїхали на вул. Гімназійну. З нами була плитка шоколаду, ножик, запальничка - ліхтарик і 800 гр. тротилу з годинниковим механізмом. Ми довго крутилися біля цілі, потім купили шкалик горілки, сіли з Кортесом в парку, зібрали фугас (Битий чекав у двох кварталах) повернулися і я пішов. Було страшно, йшов на автопілоті. Об'єкт знаходився в кінці кварталу. В початку. На іншому кінці кварталу я присів навпочіпки, вставив батарейку в годинник, переконався що вони пішли, розкрив парасольку і пішов. Йшов повільно, боявся посковзнутися і впасти, дивився по сторонах і боявся проскочити гучний ганок. Але ось і воно, нагнувся, поклав пакетик і ступив далі. Хотів перейти дорогу, але побачив дівчину болтаючу по телефону. Оглянувся назад і обімлів: в десяти метрах від мене йшов здоровенний нацгвардієць у формі. Ноги хотіли бігти що було сил, але я їх втримав і продовжував йти. Серце калатало десь у горлі від кількості адреналіну що був у крові, а доводилося стримувати себе. Я перейшов вулицю, зустрів Битого і вдвох ми пішли в сторону привозу. Кортес загубився десь ззаду. На М. Арнаутській ми розійшлися, Битий поїхав до себе, а я пішов далі. Час минав, а вибуху не було. Нерви дзвенять, здавалося, що ще трохи – трохи і порвуться всі жили в організмі і в цей момент почувся глухий звук схожий на обвал землі на схилах. Оточуючі навіть не помітили, а я зрозумів що пристрій спрацював. Ура! Подзвонив. Тут же зателефонував Блогеру і додому дружині. Робота зроблена.

Блогер дав за 01.01.15 за 23.0115 1000гр.+100$+350$(мені)+800$(корт)
Великий дав 2000 гр.

26.01.2015. Льоша дав 100 гр.($ 1 =20гр.)

03.02.15. - Льоша - 1000гр.
02.02.15 р. Князівська 24, центральний офіс ВО "Свобода". (03.02.15 р. обіцяв приїхати і дати провести пресконференцию Дмитро Корчинський, організатор і лідер фашистської групи "Братство". Виступати він хотів у конференц - залі готелю "Континенталь", Дерибасівська 5)
10:20 приїхав до Ігоря (Кортес). Він ще спав, довелося стукати у вікно і будити. З просоня, ще злий, так як не дав доспати, став порикувати на мене, але я швидко йому нагадала про час зустрічі (з 9:00 до 10:00) і вимкнених телефонах. Поки Люба (його тітка) втрачала літні чайки і вибирала для себе, Ігор сходив за нашим "багатством". Є сім гранат(3+3+1) 3, 4 кг тротилу, 16 детонаторів і дві 3-х литрові (РГД-4, РГД-5) банки саморобного амоналу. Так само залишилося близько десяти запальничок з аммоналом. Ще раз перекурив і заспокоїв руки я переступив до зборки чергового фугасу. Кожне підключення кожний мій рух контролюються Ігорем. Я взагалі дивуюся йдучи зі мною на завдання, збираючи зі мною черговий фугасили знімаючи заряд, що не розірвався, він прощаеться з життям і все одно йде, молодець. Ми перевірили роботу годинникового механізму, виставили його на 35-40хв., під'єднали підривник, зміцнили блок живлення і все надійно обмотали скотчем. Залишалося замкнути останній провід і вставити батарейку в годинник.

12:30. за нами заїхав Женя (Битий) і ми вирушили на Успенську. Йшов дощ, моя улюблена погода весь час пітніло скло, пічь не працювала; вода заливала лобове скло, а правий двірник був давно зламаний. Я хотів сфотографувати біжучий рядок на турагенстві "Путін Хуйло", але в цей момент з бару, розташованого на розі навпроти агенства стали вискакувати збуджені підлітки, вони лаялися, махали руками і швидко поїхали на машинах. (це билися автомайданівці з азерами, лідеру проткнули колеса його нового джипу) одним словом довелося піти.

13:20. на Канатній, в районі харчової академії ім. Ломоносова, шукаємо офіс "Правого сектора", промокнувши і не знайшовши, їдемо.

?03.02.15

14:00 Мене кликали додому, а самі поїхали на Таїрове, там було замовлення у Жені.
П/С 14:50 Заїхали за мною і ми вирушили на Княжу. Проїхали подивитися, потім я пройшов, там ролети, на всіх трьох вікнах закривши огорожу підвіконнями, а двері знаходяться в підворітті, яка залита світлом і охороняється цілодобово. Вирішили просто покласти заряд під вікно на землю, нехай самі одесити почнуть виганяти зі своїх будинків цих фашистських виродків.

16:00. Завезли Ігоря додому, я сів на маршрутку і поїхав відпочити. Дзвонив Льоші - Котовському, він начебто готовий вийти на роботу, але якось не впевнено.

19:30. Поїхав до місця зустрічі, до Цирку. Зустрічаються патрульні машини і піші парні і потрійні патрулі. У місті не комфортно і не затишно, начебто і твоє рідне місто і в той же час, абсолютно чуже. Вісім годин вечора, перехожих майже немає, тільки собачники зі своїми псами походжають біля будинків. Майже всі двори закриті на кодові замки. Походив, подивився, знайшов місце для закладки (тимчасового зберігання). 20:30 Олексій подзвонив і відмовився від роботи.

20:50 Зустрівся з Ігорем, він нервує, злиться. Пішли сховали заряд і вже порожні зустрілися з Женею. Ігор сумно, гірко пожартував, мовляв якщо молодь не підтримує руху то у нас немає майбутнього. Є у нас і майбутнє і підтримка, просто поки що дуже важко.

Новини за темою

21:30 Переїхали на інше місце, з'їли по шматочку піци, пів шоколадки (обов'язково), Женя хотів ще, але на жаль, Ігор зробтв пару ковтків горілки для "розпалювання крові" і ми пішли на роботу. Людей було багато, тобто місто не спить, хоча й особливо не гуляє. Женя стояв на стрьомі, ми зайшли у двір, дістали заряд і забившись в темний кут стали підключати. Несподівано Ігор доторкнувся до мене:

- Люди шухер, ховаємося - сказав він.

- Стій спокійно, нехай собі йдуть куди треба, ми робимо свій справи - тихо відповів я і навіть не змінив пози. Жінка швидко пройшла в інший кінець двору і зникла в парадній. Я закінчив монтаж, поклав фугас і ми пішли на вулицю. Мені залишилося тільки вставити батарейку в годинник. Хлопці пішли вперед (смішно сказати "Хлопці" - одному 45 років другого 50, а мені через три дні 55, якщо ми "Хлопці", то вже третій навіть не другої "Молодості"). Я йду метрів на 30.

Фейсбук Арсена Авакова

22:30 Я вставив батарейку, а вона перекосилася. Підчепити нігтем не можу, не виходить. Добре, що був з собою цвях. Зачепив цвяхом, витягнув і ще раз вставив. На цей раз вже вдало. Прислухався, стукало серце і годинник, тобто вони почали відлік. Наздогнав Женю, він уже одягнув шапку, обмотав обличчя шарфом і приготувався одним рухом розкрити парасольку. Все настав час "Ч". Ігор йшов перший, через 20 метрів по своїй стороні Женя йшов я замикав ходу. Освітлення було хорошим, тобто горіли всі ліхтарі, плюс світло з вікон, але ми не могли піти глухої ночі. За 5 метрів від офісу "Свободи", зупинилася біла "шістка", водій відчинив двері і щось почав каверять в торпеді. Підходячи до нього Женька, відкрив парасольку і закрився нею. Ось він пройшов за машину, ось він підійшов до першого з трьох вікон, ось він поклав кульок (три літри амоналу приблизно 2,5 кг.), ось він випростався і пішов далі. Пройшов друге вікно, третє, арку під'їзду і тут йому на зустріч вийшла дівчина з величезною вівчаркою. Пиздець, тільки б не побіг, тільки б витримали нерви. Пройшов, молодець, а вівчарка сіла прямо посеред тротуару, господиня зробила вигляд, що шукає зірки на небі. Йдемо далі, чую телефонну розмову за скляними дверима, на щастя скло матове, коричневого кольору. Всі вийшли з Князівської, сіли в машину, і тут в п'яти метрів від нас по Комсомольській проїхав патруль. Через кілька хвилин ми теж поїхали.

23:00. Вже п'ятнадцять хвилин стоїмо на Слобідці і чекаємо на результат. Ігор нервує,каже більше звичайного, Женя нервує і його здуває, мене трясе і я жую шоколад. В резерві залишилося ще п'ять макс. десять хвилин. Від нас йде така сильна хвиля емоцій, що стоїть в двадцяти метрів від нас повія не витримала і пішла метрів на п'ятдесят. Кожну секунду чекаємо вибуху і з кожною секундою тане надія і ось він "Гу - у-у-у". Ура! Можна розслабитися. Ми не завдали якоїсь істотної шкоди, але ми показали, що є люди, яким доля Одеси, зовсім не байдужа.

01:30, 03.02.15. Половина другої ночі, в інтернеті тиша, тільки вранці перший міський сказав, що знайшли пляшку з рідиною. В 8:00 Ігор був на місці, бачив повністю відчеплений квартал, бачив швидку допомогу, патрульних, ментів, спец. лабораторію і двірників сметающих скло і сміття. В місті оголошена повна інформаційна блокада, всім ЗМІ категорично, під загрозою негайної відправки у Дебальцевський котел і в підвал до правосеків (на вибір).Це вже не перший раз коли замовчують вибухи (вибух на трубопроводі, на ЛЕП, на Пересипі, на залізничних коліях, підпали банків). Потім у Ігоря була депресія, довелося вести роз'яснювальну роботу.

10.02.15 10-00 зустрілися у Славіка. Я приніс великий серебрин, телефон та пляшку, а Женя під'їхав за мною. Поговорили, обговорили проблеми та ми поїхали на Коблевскую.

11-00 на виконкомі коблівської мені не затишно. Коблевська кут Дворянській – охоронна фірма, трохи ближче до Слобідці, Укртелеком з відеокамерами, всі ворота у дворі мають кодові замки, квартали прямі і дорога викладена старою бруківкою, тобто їдеш повільно і голосно. Подивилися і вирішили працювати по офісу на першому поверсі.

19-00. Подзвонив до Віке-Ніке і напросився в гості разом з хлопцями. Вона зраділа, давно хотіла нас побачити.

20-30. Я стояв навпроти Собору, біля школи і чекав на хлопців. Пакет з коробкою піде Вікі, пляшкою горілки для Жені (її чоловіка) і двома шарфами – трубами замість балаклав для бійців був у темному кутку під пазухою. Патрулів я не бачив, але кілька разів проїхали ментовські спецмашини. Зібралися, мовляв хлопці нервують. Дві попередні невдачі підкріплені важкою працею. Ігор пішов до Віки, а ми поїхали поставити машину. Машину залишили біля цирку, в провулку, а от з пакетом вийшло не дуже вдало; цікава Віка – Ніка заглянула в нього і запитала: "А що це?". Довелося пояснити, що ми хотіли зробити. Живуть вони скупо, в цукерки вчепилися двома руками: Мовляв, нікому не дам", а до горілки Женя витягнув банку маринованої капусти і зробив чай. Виявилося, що ми обрали не ту мету, на першому поверсі виконкому коблівської 40 розташовується салон краси, манікюр і педикюр, а ми трохи – трохи його не бахнули.

21-30 я йшов на розвідку. За адресою Колонтаевская 42 ворота були закриті, але були відкриті двері поруч з написом "Хостел" 3 поверх. Ми зайшли, піднялись на майданчик третього поверху. Там було дві двері: одна броньовані та обшита вагонкою; і ще одна броньовані гладкі, хромовані.

Над нею була відеокамера і камера ще одна перебувала в блоці з дзвінком.

-тут, - прошепотів Ігор, ми тихо спустилися і ввійшли у двір. В кінці двору було ще одне приміщення з червоним квадратом на двері, але розплутувати ребуси ми не стали. Коротко порадилися, вирішили приступати до роботи.

22-00. Підключивши живлення, швидко попрощавшись ми вийшли на вулицю. Було тихо і спокійно. Пройшла пара людей, не пройшли тридцять метрів і зайшли в парадну. Підняли на собі шарфи, накинули капюшони, Ігор розкрив парасольку і поніс заряд. Все пройшло за 15 секунд. І ось ми на вулиці, вже йдемо до машини. Я впустила рукавичку, підняв, рухи якісь уривчасті, різкі. Женька втік ??? гріти двигун. Ми відійшли на 2 квартал, і зупинилися біля цирку. Ігор запропонував не їхати, а проконтролювати роботу. Я пішов до машини, попередити Женю, що поки залишаємося. На встановленому місці не було ні Жені ні машини. Це був пиздець. Я розумів, що ми зможемо піти, але він другий раз залишав свій пост не повідомляючи нас про це. Нічого не залишалося робити, я зателефонував йому. Виявляється він від'їхав на 200 метрів в бік, довелося вимовити йому наше "Фе", але він не зрозумів помилку і не визнав, веде себе як вередлива дитина і це в 45 років.

22-45 Чекаємо, від запалу фугасу пройшло 30 хв, ми вже з'їли по шоколадці, вже відійшли в якийсь двір, вже Ігор запив залишки свого пайка, а результату все немає і немає.

Нерви не витримують, я розумію, що щось не спрацювало.

22-50. Порадившись, ми вирішили знімати заряд. Віддавати третій фугас та ще з тротилом ми вже не могли. Я пішов в машину за ножицями, щоб перерізати дроти живлення. Абсолютно чітко розумів, що це кінець, або подорвемрся або приймуть. Переді мною стояла абсолютно чорна імла і я йшов до неї стискаючи в кишені маленькі ножиці. З-за рогу вийшов Ігор, у нього була якась дерев'яна хода, ніби ноги не гнутися в колінах.

- Не треба йти,- сказав він. Я не зрозумів, чому не треба, вибуху не було, навколо стояла тиша.
- Чому ні 
- Бахнуло, все спрацювало, можна їхати.
- Ти впевнений? – я запитав! – Ти точно впевнений?
- Так, усе гаразд, йдемо.

Ми проїхали 20 метрів і нам на зустріч піднеслась перша патрульна машина яка поспішала на Коблевскую.

Я дістав телефон і дзенькнув Міші:

- На Соборці вдарив дзвін, було це в 23-03.

Новини за темою

Додому ми дісталися без пригод. Резонанс від цієї роботи був значний, кг тротилу і літр хорошої рідини справив ефект вакуумної бомби. Броньовані двері обох квартир були вирвані, в самих квартирах повні розгроми (по випадковості друга квартира виявилася належить колишній дружині Бориса Херюшного, поганого поета та психіатра). Хостел зруйнований, п'ятеро мешканців тихо пішли своїми ногами, двох афронегрів винесли холодними в мішках (інструктора, вчили одеських правосеків) Палиця звинуватив Гурвіца в дестабілізації обстановки в Одесі, а Херсонський запевняє, що це був замах на нього (на хер він комусь потрібен).
Ну, слава Богу, вийшло! Ура!

Фейсбук Арсена Авакова

21.02.15 Невдача на Жуковського 38. Бензин – 300 гр., представницькі – 200 гр., підготовка – 100 гр.

17.02.15 "Ніна-центр" - добре.24.02.15 тестер – 250

18-00 я – Ігор зустрілися у Славіка будинок парта + підлогу. -50

Зібрали пристрій (400 гр. мила, батарейки – 20

Майже 3 кг амонала, 1,5 л транспорт – 300

Хорошї рідини) під'єднали годинниковий механізм, блок живлення, з Богом.

21-00. вирушили в дорогу. Спокійно дійшли до 11 міськ лікарні, сіли на трамвай і поїхали. Вийшли на Комсомольській і пішки вирушили в Кіровський садок. Перехожих було мало, освітлення вулиць хороше, кілька разів нас обганяли патрульні машини. При переході з вул. Тираспольської на Базарну, побачили патрульну машину, що стояла на узбіччі навпаки дворової арки. Вона була порожня, без ментів. Ми пройшли її і тут біля арки вийшов ментівський патруль, з автоматами. Я ледве ухилився від здорованя сержанта щоб не зіткнувся. Яким зусиллям волі ми утримали свої ноги від бігу (а втекти нікуди, порожня вулиця так і кулі наздоженуть) не знаю! Ігор закурив, я зжував шоколадку і ми зазнали наш фугас далі.
Женя вже був на місці. Ми залишили заряд в ніші біля стінки, а самі сиділи в машині і обговорювали, як провести операцію. Справа в тому, що вулиця Б. Арнаутська добре освітлена, а в самому підвалі горить світло потужної лампи (раніше її не було). Несподівано перед нами зупинилася машина з миколаївськими номерами, старий опель, і ще здав назад. Водій не вийшов, а залишився в машині. Минуло 40 хвилин, нам треба пройти маршрут, а цей гад сидить і не їде, скінчилося тим, що ми зробили коло по Кіровському садку, я вийшов і пішов за пакетом і тут виїхав цей придурок. На душі стало легше. Ми повернулися на старе місце, зробили останнє підключення, вставив батарейку, почув хід годинника і ми пішли. До "Ніна-сервіс" було метрів сімдесят. Ігор йшов за спиною. Я з натягнутим на лоб капюшоном не квапливо робив крок за кроком. Попереду йшла дівчина з вівчаркою. Цій собаці треба було обнюхати знайдений камінчик, їй же невтямки що в моїй руці пакет з тікаючим годинником. Несподівано я боковим зором побачив як наздоганяє тінь, не Ігоря, це мене обігнав якийсь нацик. Нарешті я зрівнявся зі сходинками підвалу. Швидко якось боком спустився і так само боком піднявся і пішов до світлофора. Проїхало кілька машин, потім просто проповзла патрульна. За моєю спиною стояв Ігор, а з боку якийсь товстий вошивий шахрай. Включився зелений, я перейшов дорогу і швидко пішов у машину. Піт тік по спині. Слідом за мною в машину застрибнув Ігор. Через десять хвилин ми були на своєму місці на Слобідці. Ми чекали звуку і рівно в 22-55 бахнуло! Ура!

Потім пожартував, що під'їхав танк, опустив дуло гармати і садонув по конторі Резвушкина.
04.03.15 середа, сухо, тепло.

Вранці зустрівся з Мішею, подивилися на ресторан "Хохол", побачили два прапора червоно – чорний і жовто – блакитний на житловому будинку. Поговорили, порадив виїхати до товаришів, заспокоїтися і вислухати його з приводу розпаду журналістської групи.

Вечір. 18-00. Їду до Ігоря, з собою бутерброди з курячими биточками і обов'язковий шоколад. У Ігоря взяв фугас (три літри амонала, 200 гр. Тротилу, 9 батарей і 2 пари годин, продубльовані ланцюг). Страшно. На вулицях обшукують людей. Ми відправили Женю на машині на Таїрове, а самі з бомбою поїхали на маршрутках. Їхали більше години. В автобусі якийсь молодий чоловік штовхав бутиль з амоналом своєю ногою, він уп'явся йому в ікру. Якби він знав що він штовхає то вмить би вистрибнув з машини. В кінці - кінців я відсунув і ми благополучно доїхали. Зустрілися з Женею, залишили їжу і заряд в машині і вирушили на розвідку. У цьому ресторані немає ніяких знаків присутності майдаунів. Ігор навів аргументи на відміну акції, я погодився з ним і ми вирішили повернутися в місто. Женя один поїхав на Соборку, а ми на маршрутці слідом за ним.

22-00. Зустрілися на Соборці, схеми з правосеками. Вони були в будинку у брониках з чорно-червоними емблемами на рукавах (15-20 осіб). Навколо них тусовалось близько 10 хлопців в спортивних костюмах, явно западенці, дрібні риси обличчя, злі, специфічні морди. Четверо з них попрямували до нас, але спочатку Ігор, а потім я прямо у них на очах приклалися до пляшки з горілкою і вони демонстративно розвернулися і пішли назад. Мене трусило, були б з собою гранати, ми б їх закидали і самі б там залишилися. Така кількість ворогів і так близько (до 5 метрів) я не бачив з 2-го травня. Робота була вирішена. Розуміючи, що йдемо в пащу до тигра, вирішили їх підривати. По дорозі до машини ми ще покрутилися навколо кварталу і тоді пішли до машини нас обігнала колона з шести автомобілів; 3 чорних джипа, біла "Газель" (або "Соболь"), якась іномарка і сірий мерседес. Номери у них були шестизначні. Тоді ми ще не знали, що вони поїхали в казино. Женя пішов на розвідку в цей будинок №40. Поки дочекалися, мало не посивіли. Прийшов, розповів, що справа у дворі під чорно-червоним прапорцем на стіні у підвалі знаходяться діти і жінки, які там вечеряють. Далі у дворі в триповерховій будівлі знаходиться хостел. Але він забув перевірити, чи відкрито двері в цей хостел і йому довелося піти вдруге. Пішов, з'ясував, відкрито, молодець!

23.45 Ми сиділи в машині на колінах у нас лежав фугас і я робив останнє підключення. Тремтіли руки. Найменша помилка і наші душі в янголів. Я попросив тиші, всі завмерли і я міцно з'єднав дроти. Ми в'їхали на Коблевскую кут Льва Толстого, зупинили машину, заглушили двигун і вставили батарейки. Прислухалися, годинник пішов. Почався відлік до вибуху. Ігор і я вийшли з машини, а Женя поїхав в обумовлене місце зустрічі. Ми натягнули капюшони і крокували, підняли до очей шарфи і пішли до мети. Кульок відтягував руку (заряд мав півтора літра хорошої рідини). Двір був добре освітлений, арка взагалі залита світлом. Ми побачили правосековский прапорець і пройшли далі. знайшли двір хостелу, зайшли. Перед нами була драбина веде на бельетаж в квартири, а зліва від входу відкриті броньовані двері в тамбур викладений"????". У тамбурі були ще 2 броньовані двері, 1 хостел, інша – офіс. Ми залишили заряд і вийшли у двір. Вже в арці нас взяли сумніви, що там не залишили заряд. Ми повернулися, переконалися, що сходи на бельетаж веде в квартири (старі дерев'яні двері з кодовим замком, далеко відвідувачі хостелу будуть запам'ятовувати код дверей) і тільки після цього пішли. Було тихо. Нас обігнав якийсь ідіот що катається на велосипеді (і це на початку першого ночі) можливо він патрулював квартал. Женя щиро чекав в потрібному місці і ми відразу поїхали. Женя благо????. В належний час вибуху ми не почули. Прочекавши ще 3 хвилини контрольного часу, розгублені і збентежені хлопці сіли в машину. Коли я відкрив двері, то почув далекий, глухий, тихий гуркіт.

Фейсбук Арсена Авакова

-По-моєму є, але впевнений – сказав я і ми вирушили по домівках, тим більше що нас вже розглядали з проїжджаючого повз патруля.

Будинки перше питання:- Є? І відповідь: Ні! Я в шоці. А через п'ятнадцять хвилин дзвінок від Ігоря – "Є!", "Ура!"

В ту ніч правосекам дали піз….ї в казино і одночасно успішно атакували їх офіс і весь двір. Одеса бореться!

03.11.-09.11.14.

1.Годинник, провід, продукти 200 гр.
2.Бензин 200 гр.
3.Транспорт 240 гр.
640 гривень (-210 гр.)

10.11.14.-16.11.14.
1.Бензин (заправка) 250 гр.
2.Бензин, селітра, серебрин, шоколад 250 гр.
3.Прихід (Міша)1600 гр.
4.Премія (майстер, битий, картес, мартін, катовский і його друг) 600гр.
5.Транспорт 240 гр.
1340 (+50 гр.)

12.на 13.11.14
спорт - бар Чемпіон + зняли неробочу закладку

27.10.- 02.11.14

1. Прихід (Льоша - В)1000 гр.
2. Таймери 160 гр.
3. Кроны40 гр.
4. Серебрин80 гр.
5.Лампы10 гр.
6. Провод5 гр.
7. Поповнення счета40 гр.
8. Транспорт220 гр.
9. Шприцы15 гр.
__________________________________________________________________
570 гр.

21.11.14 - тойота Крузер

17.11.14.-23.11.14. (+50)

1. Рукавички, запальнички, селітра, серебрин, кульки, батарейки, вода, шоколад, скотч - - 400 гр.
2. Масло, скипидар, розчинник - - 100 гр.
3. Поповнення рахунку -- 80 гр.
4. Бензин -- 200 гр.
5. Транспорт -- 260 гр.
6. Премія (майстер, битий, кортес, мартін)- 200 гр.
7. Прихід ( Льоша ) +1000 гр.
- 190 гр.

Новини за темою

24.11.14.-30.11.14.
27.11.14 - BMW - сімка зі Львова

1. Масло, скипидар, розчинник - 170 гр.
2. Бензин - 200 гр.
3. Вечеря - 100 гр.
4. Поповнення рахунку -40 гр.
5. Транспорт - 220 гр.
6. -730 (-920)

01.12.2014 - 07.12.14
01.12.14 - Опора вибух. 03.12.14 - маг."Патріот" вибух

1. Бензин --150 гр.
2. Вечеря --100 гр.
3. Поповнення рахунку --40 гр.
4. Бензин - -200 гр.
5. Вечеря --100 гр.
6. Розчинник, скипидар, масло - -150 гр.
7. Прихід (Міша) 50 $ +780 гр.
8. Премія (битий, майстер, мартин, кортес по 100 гр.) -400 гр.
9. Селітра, серебрин, цукор - -150 гр.
10. Селітра, батарейки, таймер - -250 гр.

25.11.14. Прихід 500 $ (7,500 гр.) Міша, для життя.

1. Витрата -1500 гр. - мартін 25.11.14
2. Витрати - 900 гр. (битий -300, майстер -300, картес -300) - 27.11.14.
3. Витрата - 100 гр. (котовський - лікування)
4. Витрата - 400 гр. (кортес, Н.р. подарунок, взуття).
11. Прихід 50$(Міша) +800
12. Транспорт -240
-200(-1120)
08.12.14 – 14.12.14
09-10.12.14 вул. Краснова "Сотня Волонтерська Далії Северин"
1. Бензин – 200 грн.
2. Вечеря -100 грн.
3. Серебрин – 200 грн.
4. Батареї – 50 грн.
5. Премія (битий, мартін, майстер, кортес, радистка) – 500 грн.
6. Прихід (Ми) 100$ +1650 грн.
7. Картопля – 60 грн.
8. Транспорт – 280 грн.
+260(-860)
27.02.15-06.03.15
27.02 Міша дав 30$ (1$=27 грн)
05.03 Міша дав 40$ (1$=25 грн)
05.03. Льоша дав 1500 грн
Витрата: батареї 9 штук – 150 грн., бензин – 300 грн., годинник – 150 грн., годинник (друга пара) – 170 грн., таймер – 30 грн., поповнення рахунку – 45 грн., транспорт – 250 грн., Ігор – т400 гр., Женя – 200 гр., Славік – 200 гр., продукти – 250 гр., похід до Вини – 150 гр.
1$=25 гр.
07.02.15 Міша дав 300$ для Ігоря Ігор - 300$
300$ і 1000 гр мені. Славік – 100 гр. робота
08.02.15 Льоша дав 200 гр для роботи. Женя – бензин – 400, робота 100гр.
11.02.15 Міша дав 400 гр для роботи Комплектуючі – 300 гр.
12.02.15 Льоша дав 1000 гр для роботи Продукти – 200 гр.
13.02.15 Міша дав 600 гр для роботи. Комплектуючі – 250 гр.
Поповнення рахунку і транспорт – 300 гр.
Порох
750 гр – калійної селітри
125 гр деревного вугілля (кам'яного вугілля)
125 гр сірки

* * *

Вони живуть поруч, може бути, в сусідньому під'їзді, вони їздять у тих же маршрутках, ходять тими ж вулицями наших міст і... готують теракти, носять в сумках смерть. Зупинити їх ми можемо тільки разом: своєю увагою, пильністю, може бути навіть надмірною тривожністю. Нехай! Можливо, вона врятує комусь життя!

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтесь із правилами публікацій пишіть на [email protected]

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>