Що було би з Ілоном Маском, якби він жив в Україні і керував заводом Tesla в Полтавській області

Що було би з Ілоном Маском, якби він жив в Україні і керував заводом Tesla в Полтавській області
Фото з відкритих джерел

Ілля Кенігштейн

Бізнесмен

Оригінал на сторінці Іллі Кенігштейна в Facebook

Якщо б Ілон Маск жив в Україні і керував заводом Tesla де-небудь у Полтавській області, він міг би писати в "Твіттері" все, що в голову збреде. Все одно "Твіттер" у нас майже ніхто не читає. А навіть якщо б і прочитали, то ніхто б не сприйняв усерйоз. Акції компанії в нашій частині планети не можуть подорожчати у зв'язку з твітом або навіть дописом у "Фейсбуці". Як і не можуть подешевшати. І тут справа не у відношенні до інформації, а в тому, що, власне, й акцій компаній як таких у нас майже немає. Як немає і комісії з цінних паперів, яка могла б обуритися подібною витівкою. Ну формально така комісія є, але в практичній площині її ніби немає. Ну ви розумієте.

Новини за темою

Але, припустимо, ляпнув. Акціонери обурені, вимагають відставки. Але Маск не згоден. Замість усвідомлення - ходить по телеканалах, радіостанціях і курить траву в прямому ефірі. Коротко кажучи, конфлікт. Як би це могли вирішити у нас.

У понеділок на завод Tesla прибула би Державна фіскальна служба з питанням про дотримання законодавства в частині укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин із працівниками.

У вівторок - Державна служба з надзвичайних ситуацій. Причина - недотримання правил пожежної безпеки, відсутність пожежних драбин/сигналізацій, постійне паління поза межами відведених для цього місць тощо.

У середу - Державна архітектурно-будівельна інспекція. Підстава - недотримання житлово-комунальних послуг, правил технічної експлуатації, користування системами водопостачання, каналізації та теплопостачання.

Новини за темою

У четвер на завод приїхали би бійці УБОЗ на броньовику з автоматами й одягнені у форму. Довго шукали і вилучали би сервери та іншу оргтехніку.

У п'ятницю до офісу прийшов би якийсь мутний тип з папкою, який озвучив умови в ультимативній формі. Ілону було б запропоновано подумати 48 годин, порадитися з дружиною.

У суботу Маска запроторили би до СІЗО. Поки на добу. Для того щоб у неділю, прямо із СІЗО, відвезти його на збори акціонерів. До ресторану. За довгим, накритим салатами і пляшками столом сиділи б акціонери з пісними обличчями, періодично відволікаючись на дзвінки й офіціантів. За сусіднім столиком їхні охоронці голосно би обговорювали, хто повезе Маска в ліс. Збори акціонерів відбувалися б у дуже напруженій, але неофіційній обстановці. Маску запропонували б добровільно піти зі своєї посади і переписати свою частку на присутніх юристів. Які теж сиділи би за столом, тримаючи готову угоду в руках.

А наступного ранку на заводі, в оточенні тітушок, відбулися б загальні збори працівників, яким було би представлено нового керівника:

- Вітаю. Це Вася Пупкін. Він ваш новий директор, замість Ілона Маска. З усіх питань звертатися до Васі. Де Ілон? Так він полетів на Марс.

Ілля Кенігштейн

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів