112.ua

Я вважаю, що це великий день. Я вже пропоную встановити сьогоднішній день як "День визволення Одеси від Саакашвілі".

Новини за темою: "Я втомився, мені це все набридло": Повний текст заяви Саакашвілі про свою відставку

Що стосується сьогоднішнього дня, я думаю, що у нього не просто немає політичного майбутнього, а навіть, слава Богу, немає можливості піднятися. Він може ще з кимось об'єднуватися, викривати, але в суті всі зрозуміли одне: що король голий. Він не може управляти, йому потрібна якась війна, якась емоція, йому потрібен драйв, який підтримує різними шляхами. Я думаю, що Саакашвілі себе вичерпав. Я не думаю, що Порошенко викреслить Саакашвілі зі свого календаря, тому що він його вже неодноразово використовував. Сам Саакашвілі людина нестримана, тому що ще декілька таких оповідань про президента - і він отримає ворогів ще й там.

Новини за темою: Гончаренко про відставку Саакашвілі: Для нього найголовніше – боротьба за владу, як для наркомана

Я думаю, гірше за Саакашвілі в Одесі попрацювати вже ніхто не зможе. Той, хто прийде замість нього, вже буде хорошою людиною. Я не влада, щоб призначати туди людей. Сьогодні, за всіма навколополітичними чутками, всі називають прізвище Кіссе. Я знаю, що Кіссе збиралися призначати губернатором Одеської області.

Новини за темою: Саакашвілі йде у відставку: Реакція соцмереж

На жаль, я думаю, що моє майбутнє навряд чи пов'язано з такими речами, бо я не знаходжу поки для себе жодних мотивацій, щоб в якійсь області або на іншій посаді виправити ситуацію в країні. Я не готовий брати участі в таких конкурсах.

Новини за темою: Чим займеться Саакашвілі після відставки? Політикою, звичайно

Вадим Рабінович

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.