Росія модернізує свої найкращі винищувачі Су-57

Росія модернізує свої найкращі винищувачі Су-57
Су-57 (ПАК ФА) kyiveuromarathon

Daily Express

Британське видання

Оригінал на сайті Daily Express

Росія має намір модернізувати свої передові на сьогоднішній день винищувачі, оснащуючи літаки новими гіперзвуковими ракетами. Це відбувається на тлі ескалації участі Росії в громадянській війні в Сирії.

Новини за темою

Винищувач Су-57, російський літак п'ятого покоління, буде оснащений ракетами Р37М, які призначені для ураження високошвидкісних цілей на дальності понад 300 км. Ракети Р37М — це оновлена версія ракет, які надійшли на озброєння в 1985 році. Нова модель знаходиться на завершальній стадії розробки і буде мати нову систему наведення, а також зменшену вагу і довжину для установки на більш мініатюрні літаки Су-57. Попередня версія була однією з найбільших ракет класу "повітря-повітря", її довжина становила 4,2 метра, а вага — 600 кг.

Глава корпорації "Тактичне ракетне озброєння" (КТРО) підтвердив, що цього тижня з літаків Су-57 будуть проведені пуски нових ракет. Заступник міністра оборони Росії Юрій Борисов високо оцінив бойові можливості літаків Су-57. Він зазначив, що літак показав себе дуже добре, в тому числі і в Сирії, де підтвердив свої характеристики і бойові можливості. "Су-57 є одним з найкращих літаків, вироблених у світі", — зазначив він.

Су-57 kyiveuromarathon

Ракети, ймовірно, будуть кріпитися зовні корпусу через їх розмір, незважаючи на те, що переважна більшість аналогічної зброї розміщується у внутрішніх відсіках, щоб уникнути виявлення літака. Ракети досягають швидкості 6 Маха і мають активну радіолокаційну головку самонаведення. Отже, вони будуть представляти серйозну загрозу навіть для самих передових винищувачів.

Стратегічна авіація буде спрямована в тому числі на літаки авіаційного комплексу радіовиявлення і наведення (AWACS), які забезпечують радіолокаційне виявлення літаків, кораблів і транспортних засобів на дальніх дистанціях і виконують командно-контрольні функції.

Новини за темою

Однак серійне виробництво літаків Су-57 найближчим часом не планується. "Немає сенсу прискорювати роботу по серійному виробництву літаків п'ятого покоління, — сказав Борисов. — Це наш козир, який ми завжди можемо розіграти, коли літаки попередніх поколінь почнуть відставати за своїми можливостями від аналогічних літаків провідних країн світу".

Замість цього Росія буде у значній мірі використовувати свої передові винищувачі четвертого покоління, включаючи Міг-29СМТ і Су-35С, поки вони не відстають від міжнародних стандартів. Тим не менш, країна розмістила своє перше замовлення на виробництво 12 винищувачів Су-57 у червні 2018 року, майже через десять років після старту програми. Перша пара винищувачів, ймовірно, прибуде в 2019 році, а інші будуть поставлені до 2024 року.

Метью Робінсон

Переклад ІноЗМІ

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів