Росія хвалиться найкращою зброєю у світі, але в Сирії воює методами 1940-1950-х років

Росія хвалиться найкращою зброєю у світі, але в Сирії воює методами 1940-1950-х років
kyiveuromarathon

Віктор Алксніс

російський політичний діяч

Оригінал на сторінці Віктор Алксніса в Facebook

Вже майже три роки я публічно ставлю одні і ті ж питання: "Чому в Сирії досі не створено суцільне радіолокаційне поле? Де наші літаки ДРЛОиУ (дальнього радіолокаційного виявлення і управління) типу А-50 (А-50У), а тим більше А-100? Чому вони не "висять" цілодобово над близькосхідним регіоном, як це роблять США та Ізраїль? Чому наші "закляті партнери" мають повну інформацію про повітряну обстановку над близькосхідним регіоном, а ми воюємо там із закритими очима? Чому наші бомбардувальники, транспортники і розвідувальні літаки не прикриваються нашими винищувачами?". Адже в результаті несемо втрати.

Новини за темою

Пам'ятаєте збитий в листопаді 2015 року турецьким F-16 наш Су-24? Адже одна з головних причин цього в тому, що ніхто не попередив екіпаж про атаку його турецьким винищувачем через відсутність контролю повітряного простору в цьому районі, і наш бомбардувальник не прикривався винищувачами.

А вчорашня загибель Іл-20 та 14 людей його екіпажу? Сьогодні Міноборони РФ розповідає нам казки про те, що ізраїльські винищувачі прикривалися Іл-20, атакуючи Латакію, і тому сирійці збили наш літак. А чому Іл-20 не прикривався нашими винищувачами?

А чому ж не здійснювався контроль повітряного простору над Середземним морем? Чому це не було виявлено, чому не дали команду екіпажу Іл-20 негайно йти на запасний аеродром і не сідати на Хмеймимі?

Так, періодично А-50 з'являються на Хмеймимі. Але тільки періодично. А через це збивають наші літаки і гинуть льотчики.

Новини за темою

Чому сьогодні наші "закляті партнери" мають на озброєнні зброю 21 століття, а ми змушені з заздрістю дивитися на це і використовувати методи виявлення повітряних цілей 40-50 років минулого століття?

Хто з наших військових керівників відповів за загибель Олега Пєшкова в листопаді 2015 року?

Хто з них відповість за вчорашню загибель 14 осіб екіпажу Іл-20?

На жаль, крім чергових переможних реляцій про саму кращу в світі зброю, про найсильнішу в світі армію, про перемогу над тероризмом на дальніх рубежах ми навряд чи почуємо.

Віктор Алксніс

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів