Ранні овочі: Як не отруїтися і вберегти себе від шкідливих нітратів

З приходом весни прилавки магазинів і ринків традиційно заповнюють ранні овочі й зелень. У багатьох споживачів виникають питання: чи безпечно їх вживати, чи в усіх ранніх овочах вміст нітратів і нітритів перевищено, чи можна убезпечити себе, використовуючи побутовий нітратомір? Роз'яснюємо

Ранні овочі: Як не отруїтися і вберегти себе від шкідливих нітратів
Фото з відкритих джерел

Александр Овчаренко

Перший заступник начальника Держпродспоживслужби Києва

З приходом весни прилавки магазинів і ринків традиційно заповнюють ранні овочі й зелень. У багатьох споживачів виникають питання: чи безпечно їх вживати, чи в усіх ранніх овочах вміст нітратів і нітритів перевищено, чи можна убезпечити себе, використовуючи побутовий нітратомір? Роз'яснюємо

Чи в ранніх овочах неодмінно перевищено вміст нітратів і нітритів?

Як правило, підвищений вміст нітратів і нітритів спостерігається в овочах з незакінченою вегетативною фазою дозрівання. Простіше кажучи, в тих, що зірвані з грядки раніше. Крім нітратів і нітритів у них можуть бути і залишки засобів захисту рослин, стимуляторів росту. Всі ці речовини, якщо вони сертифіковані для використання в Україні, серед списку своїх характеристик мають і чіткі терміни, протягом яких вони виводяться з овочів і фруктів. Але якщо зірвати плід до їх завершення, вміст залишків справді може бути вищим за норму. У тих випадках, коли мова про овочі та фрукти, вегетативна фаза дозрівання у яких завершилася, підвищеного вмісту нітратів, нітритів та інших речовин не спостерігається. Мотив підприємців порушувати технології зрозумілий – ранньою весною ціна на овочі особливо висока, і вони женуться за прибутком.  

Новини за темою

Чи допоможе побутовий нітратомір правильно виміряти нітрати і нітрити?

Визначення рівня вміст нітратів і нітритів – досить непроста процедура. Робити це можуть лише фахівці на спеціальній каліброваній, перевіреній апаратурі згідно зі спеціальною методикою. В Україні до використання пропонується широкий вибір незареєстрованих побутових апаратів для вимірювання вмісту нітратів і нітритів. Вони не проходять жодних перевірок. З цієї причини судити про те, наскільки коректно такі апарати визначають вміст нітратів-нітритів, складно. В лабораторії прилади, призначені для аналізу, калібруються, електроди на добу замочуються в спеціальному розчині, дотримується методика відбору проб. Слід розуміти, що ближче до шкірки вміст нітратів і нітритів вищий і відповідно менший ближче до середини. Для точного визначення вмісту речовин лабораторії формують середню пробу. Результати аналізів, виконані відповідно до методики та на професійній апаратурі, можна вважати коректними. Цього не скажеш про проби апаратом невідомого походження, який втикають в будь-якому місці, частіше всього в шкірку овоча. Але в будь-якому випадку, якщо людина виміряла і у неї з'явилися підозри, можна звернутися до Держпродспоживслужби і ми прийдемо, відберемо проби, відправимо їх на експертизу, яка дасть коректні результати.

Ранні овочі безпечніше купувати на ринку чи в магазині?

На сьогодні можна сказати, що найбільш ефективний контроль за вмістом нітратів спостерігається на агропродовольчих ринках, де є ветеринарно-санітарні лабораторії. Вони щодня перевіряють всю продукцію, яку привозять на реалізацію. Допускати до реалізації продукцію, яка не пройшла експертизу, заборонено законом. Тільки якщо є експертний висновок – має надаватися місце для торгівлі. Інакше не має бути. А це якраз те, що споживачеві проконтролювати під силу. Якщо продавець на ринку відмовляється надати висновок ветеринарно-санітарної лабораторії, це привід не купувати у нього продукцію і звернутися до Держпродспоживслужби.

Лабораторії є на всіх агропродовольчих ринках в Києві. Супермаркети та магазини самостійно несуть відповідальність за безпеку харчових продуктів, в тому числі ранніх овочів. Ми вважаємо, що відповідальний бізнес вдається до всіх можливих заходів, щоб у них продавалася продукція без підвищеного вмісту нітратів і нітритів. Сподіваємося, що вони висувають вимоги до постачальників, не беруть на реалізацію продукцію без надання ветеринарно-санітарного висновку. Проконтролювати це до набрання чинності закону України "Про державний контроль, який здійснюється з метою перевірки відповідності законодавства про безпечність та якість харчових продуктів та кормів, здоров'я та благополуччя тварин" було досить непросто. Як відомо, Держпродспоживслужба могла планово перевіряти суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику (до них належать і продуктові магазини тільки один раз на два роки). Тепер, залежно від категорії об'єкта, ми можемо перевіряти його до чотирьох разів на рік, а також з 2018 року не будемо оприлюднювати дати перевірок заздалегідь. Також Держпродспоживслужба могла провести позапланову перевірку (за зверненням громадян), але до вступу в силу нового закону її проведення потрібно було узгодити з Мінагропродом та Державною регуляторною службою. На узгодження іноді доводилося чекати місяцями.

Новини за темою

Чи можна давати ранні овочі дітям?

Я рекомендував би утриматися від того, щоб давати овочі й зелень, що з'явилися на ринках передчасно, дітям, а також людям похилого віку. Саме вони найгостріше реагують на підвищений вміст нітратів і нітритів. Не варто стрімголов бігти на ринки по першу редиску, огірки, капусту. Найправильніше – вживати сезонні овочі в їхній сезон. Якщо редис дозріває в травні – то найбільш безпечно купувати його саме в цьому місяці. Це стосується в тому числі динь і кавунів. У нас уже в червні за ними біжать. Кавун дозріває в серпні – і за цей місяць краще наїстися на рік вперед.

Чим небезпечні овочі з підвищеним вмістом нітратів і нітритів?

Вживання овочів з підвищеним вмістом нітратів і нітритів може стати причиною розладів шлунково-кишкового тракту, загального самопочуття. Може підвищуватися тиск, виникати мігрені. Гострота реакції залежить від резистентності організму кожної людини. До того ж клінічних даних щодо реакції на акумуляцію таких речовин немає. Ймовірно, це одна з причин виникнення онкозахворювань. Інформації про те, що люди зверталися з погіршенням стану здоров'я після вживання ранніх овочів з підвищеним вмістом нітратів-нітритів, у нас немає. З іншого боку, такі випадки не завжди супроводжуються гострими станами, і тому люди не завжди звертаються в лікувальні установи. Знову ж наголошую: найбільш схильні до гострих реакцій діти і люди похилого віку. З ними краще не ризикувати.

Олександр Овчаренко, заступник голови Держпродспоживслужби Києва

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів