banner banner banner banner

"Путін – вбивця" та інші моменти інтерв'ю Трампа Fox News

Ведучий Fox News Білл О'Рейлі взяв інтерв'ю у Дональда Трампа, яке телеканал показував у неділю за кілька годин перед "Супербоулом". У минулому Білл О'Рейлі робив такі ж інтерв'ю з президентами Джорджем Бушем і Бараком Обамою

"Путін – вбивця" та інші моменти інтерв'ю Трампа Fox News
Fox News

Дональд Трамп

Президент США

Ведучий Fox News Білл О'Рейлі взяв інтерв'ю у Дональда Трампа, яке телеканал показував у неділю за кілька годин перед "Супербоулом". У минулому Білл О'Рейлі робив такі ж інтерв'ю з президентами Джорджем Бушем і Бараком Обамою

Оригінал на сайті Fox News

Fox заздалегідь показав епізод з інтерв'ю, під час якого Трампу було поставлено питання про те, чи поважає він російського президента Володимира Путіна.

"Я поважаю багатьох людей, але це не означає, що ми знайдемо спільну мову, — сказав Трамп. — Він — лідер своєї країни. Я б сказав, що з Росією краще жити, ніж не жити. І якщо Росія допомагає нам у боротьбі проти ІДІЛ, а це велика боротьба, і в боротьбі проти ісламського тероризму в усьому світі, то це добре. Але чи знайду я з ним спільну мову? Навіть гадки не маю".

"Але він ще й убивця, — сказав О'Рейлі. — Путін — вбивця".

"Вбивць багато, — сказав Трамп. — У нас повно вбивць. Ви що ж, вважаєте, що наша країна — така невинна?".

В іншій частині інтерв'ю О'Рейлі запитав Трампа про його схильності робити заяви, не підкріплені даними.

"Можливо, критика на вашу адресу є обґрунтованою, позаяк ви говорите речі, не підкріплені даними. Наприклад, ви, будучи президентом, сказали, що проти вас голосували 3 млн нелегальних іноземців, але у вас немає даних щодо підтримки цього твердження. Деякі скажуть, що для президента робити такі заяви — безвідповідально".

"Багато людей сказали, що я маю рацію, — відповів Трамп. — Коли ви бачите нелегалів і тих, хто не є громадянами, у виборчих списках... Послухайте, Білле, ми можемо хлоп'ячитися, але подивіться на списки, в яких є нелегали, є померлі люди, тобто це дуже погана ситуація. Дуже погана".

Текст інтерв'ю:

О'Рейлі: Ще один великий тиждень для адміністрації Трампа. Суддя Горсач, його призначення відбулося дуже гладко.

Трамп: Так і є, так і є.

— Але угода щодо біженців — ні.

— Я вважаю, теж дуже гладко. Ми обрали 109 осіб із сотень тисяч мандрівників і вивчали дуже ретельно.

Новини за темою

— Якщо б вам довелося робити це знову, ви нічого не змінили б? Деякі з ваших людей не зрозуміли указу.

— Генерал Келлі сказав про інше. Генерал Келлі, зараз вже — міністр Келлі, сказав, що він все розумів, що він був обізнаний, і все пройшло гладко. Там було 109 осіб.

— Давайте поговоримо про Іран, про вашу оцінку. Як ви вважаєте, ми, США, встали на шлях, що веде до зіткнення з цією країною?

— Я вважаю, що це була найжахливіша угода з усіх, що я бачив. Цю операцію не слід було навіть обговорювати...

— Ядерна угода?

— Звичайно. Угода, яку уклала адміністрація Обами. Я вважаю ганьбою, що ми уклали таку угоду, що нам довелося підписати таку угоду, і не було ніяких причин робити це. Якщо вам потрібна угода, то добийтеся хороших умов.

Ми дали їм 1,7 млрд дол. Це нечувана річ: ми дали гроші і нічого не побачили.

— Можливо, ви розірвете угоду?

— Подивимося. Подивимося, що буде, але я можу сказати одне: вони абсолютно не поважають нашу країну. Вони — головна держава-терорист у світі, вони всюди розсилають гроші та зброю, а так робити не можна.

— Ви почнете із санкцій проти них, але як щодо відправки авіаносця?

— Я не обговорюю військові кроки. Я завжди критикував Обаму за те, що він говорив про плани штурму Мосула. Вони назвали місце, день і час початку операції. Я в такій підхід не вірю.

— Отже, ви маєте намір грати на підвищення з Іраном.

— Я не граю на підвищення. Я вважаю, що вони абсолютно не поважають нашу країну, і я розумію угоду. Я міг би змиритися з цим, якщо б вони після цього почали співпрацювати, але сталося зовсім інше. Вони немов розхоробрилися. Вони відстежують наші літаки, вони оточують наші кораблі своїми маленькими катерами, і вони абсолютно не поважають нас, тому що вони не можуть повірити, що ми були настільки дурні, що погодилися на цю угоду.

Новини за темою

— Минулого тижня ви говорили з Путіним. Діловий був тиждень.

— Півтора тижня.

— Ви поважаєте Путіна?

— Я поважаю його, але...

— Поважаєте? За що?

— Я поважаю багатьох людей, то це не значить, що ми з ними знайдемо спільну мову. Він — лідер своєї країни. Я б сказав, що з Росією краще жити, ніж не жити. І якщо Росія допомагає нам у боротьбі проти ІДІЛ, а це велика боротьба, і в боротьбі проти ісламського тероризму в усьому світі, то це добре. Але чи знайду я з ним спільну мову? Навіть гадки не маю.

— Але він ще й убивця. Путін — вбивця.

— Вбивць багато. У нас повно вбивць. Ви що ж, вважаєте, що наша країна — така невинна?

— Я не знаю жодного державного лідера-вбивцю.

— Так подивіться на те, що ми зробили. Ми зробили багато помилок. Я від самого початку був проти війни в Іраку.

— Але помилки — не те ж саме, що...

— Багато помилок, і загинуло багато людей. Навколо повно вбивць, повірте мені.

— Давайте поговоримо про Мексику. Повідомлялося, що ви в розмові з президентом Нієто сказали, що якщо його війська не можуть впоратися з картелями, то це зроблять американські солдати. Так повідомлялось, і я не пам'ятаю, правда це чи ні. Ви так говорили?

— З картелями необхідно щось зробити. Я говорив з ним про це. Я хочу допомогти йому з цим. Я думаю, що він — дуже хороша людина. Ви, можливо, знаєте, що у нас дуже хороші відносини. Він, схоже, дуже хоче отримати від нас допомогу, тому що в нього проблема, і для нас це теж серйозна проблема. Не забувайте, що картелі орудують у нашій країні. І вони отруюють молодь нашої країни.

— На даний момент ви вважаєте Мексику корумпованою країною? Тому що все це робиться вже десятки років.

— Я люблю їхній народ. Мені дуже подобається цей уряд. Я вважаю, що він — дуже хороша людина. Ми чудово ладнаємо. Але у них є проблеми контролю над різними сферами життя країни. У цьому немає ніяких сумнівів, і головною проблемою я б назвав наркотики і наркокартелі.

Новини за темою

— Ви розрахували, який тариф встановити для Мексики, щоб сплатити витрати на стіну?

— Зараз ситуація дуже несприятлива. Зараз ми втрачаємо наші робочі місця, що йдуть до Мексики. Подивіться на заводи, на великі заводи. Але я повинен сказати вам, що вже обернув це назад. Ви побачите це. "Форд" виявилися молодцями. Вони скасували будівництво заводу. Вони будують величезний...

— Так, ви залякали їх. Вони вас бояться.

— Не впевнений, що вони бояться мене. Вони хочуть вчинити правильно.

— Вони хочуть вчинити правильно? А що заважало їм вчинити правильно всі ці роки? Вони бояться вас.

— Раніше з ними розмовляли не ті люди. Але вони вчинять правильно, вони повертають робочі місця в Мічиган, Огайо, Пенсільванію, туди, де було втрачено робочі місця. Це вже відбувається. Думаю, ви побачите величезне зростання кількості робочих місць у нашій країні.

— Давайте поговоримо про внутрішню політику. Я провів тиждень у Каліфорнії. Як вам відомо, вони голосують за те, чи слід перетворити Каліфорнію на штат-притулок. Виходить, що США і Каліфорнія на шляху до зіткнення. Що ви думаєте про це?

— Я вважаю, що це просто смішно. Як ви знаєте, я категорично проти міст-притулків. Вони поширюють злочинність, там багато проблем. Якщо доведеться, то ми позбавимо їх фінансування. Ми переводимо величезні суми грошей до Каліфорнії, як ви знаєте. І при цьому багато в чому Каліфорнія непідконтрольна. Зрозуміло, виборці згодні, інакше вони не голосували б за мене.

— Позбавлення фінансування — улюблена зброя?

— Це просто зброя. Я б не хотів позбавляти фінансування місто або штат.

— Але ви зробите це?

— Я б не хотів нікого позбавляти фінансування. Я хочу давати їм гроші, яких вони потребують для управління містом і штатом належним чином. Але якщо вони хочуть мати міста-притулки, то, можливо, нам доведеться вчинити так. Звичайно, це буде зброєю.

Новини за темою

— Можливо, критика на вашу адресу є обґрунтованою, позаяк ви говорите речі, не підкріплені даними. Наприклад, ви, будучи президентом, сказали, що проти вас голосували 3 млн нелегальних іноземців, але у вас немає даних на підтримку цього твердження. Деякі скажуть, що для президента робити такі заяви безвідповідально. Чи не обґрунтовано це?

— Багато людей сказали, що я маю рацію, самі знаєте.

— Я знаю, але у вас повинні бути дані на підтримку заяв.

— Дозвольте вам сказати. І це необов'язково стосується голосування, хоча зрештою веде до цього. Це стосується реєстрації виборців. Ви подивіться на реєстраційні списки і побачите, що голосували мертві, що голосували люди, зареєстровані в двох штатах, і багато іншого. Ви бачите нелегалів, людей, які не є громадянами, але внесеними у списки. Послухайте, Білле, ми можемо бути наївними, але подивіться на списки, в яких є нелегали, є "мертві душі", тобто це дуже погана ситуація. Дуже погана.

— Так ви вважаєте, що в цьому питанні вашу правоту буде доведено?

— Я думаю, мою правоту вже доведено. Багато хто сказав, що я маю рацію.

Але дані повинні показати, що голосувало 3 млн нелегалів.

— Забудьте про це. Забудьте про це. Подивіться просто на реєстраційні списки виборців. І ми займемося цим, я створю комісію під керівництвом віце-президента Майка Пенса, і ми дуже, дуже ретельно розберемо цю ситуацію.

— Що ж, це добре. Перейдемо до суті. У 2017 р. американцям варто розраховувати на зниження податків?

— Думаю, так, і, можливо, ще до кінця року. Я б сказав, що так.

— Чи слід американцям очікувати в 2017 р. появи системи медичного страхування, розробленої адміністрацією Трампа?

— Щонайменше, це буде в процесі. Можливо, на це потрібно більше часу, ми не закінчимо до початку наступного року, але процес триватиме. Ситуація складна. Obamacare був катастрофою. Пам'ятаєте, ця реформа не спрацювала. Ми розробляємо прекрасний план. У відповідності із законом, на це потрібен час. Ми досить скоро запропонуємо це. Я думаю, так, я би сказав, що до кінця року план буде, щонайменше, в зародковому стані, але дещо у нас буде цього року і наступного.

— Останнє запитання. У вас залишається чотири години на сон або щось на кшталт цього. Опускаючи голову на подушку, чи не кажете ви собі: "Повірити не можу, що я тут. Повірити не можу, що, не будучи політиком, не прагнучи цього, не ставлячи перед собою такої мети у житті, я став президентом США"? Вам не спадає це на думку?

— Повинен сказати вам, що одного разу, входячи в Білий дім, я подумав: "Це приголомшливо". Або коли піднімаєтеся на борт президентського літака. Це почасти сюрреалістичний досвід, але з цим потрібно впоратися, бо роботи дуже багато, як у сфері робочих місць, так і в справі відносин з країнами, які нас ненавидять. Необхідно подолати це відчуття.

Новини за темою

— Футбол. Ви будете дивитися матч?

— Мені подобається Боб Крафт (Bob Kraft). Мені подобається тренер Беличик (Belichick). Том Брейді (Tom Brady) — мій друг.

— Усі вони втрачають рівновагу через це, ви знаєте.

— Знаю, вони багато й палко говорять. Але, знаєте, вони також набувають великої популярності на цьому. Я думаю, вони добре виступлять. Том — переможець.

— Значить, ви вболіваєте за "Патріотів"?

— Я вважаю, що друга команда — просто фантастична. Ні, правда, фантастична. У них чудовий нападник. Але для "Патріотів" матч буде легшим, оскільки вони там вже були. Якщо ви перемагали, якщо ви це робили (а вони це робили), то грати вам набагато легше. Тож подивимося, що буде. Але треба ж підтримувати друзів, чи не так?

— Звичайно. Fox Sports вимагає, щоб я запитав у вас, який буде результат.

— Ненавиджу передбачати.

— Але вам доведеться.

— Терпіти цього не можу. Я навіть не знаю, які шанси. Думаю, шанси приблизно рівні, позаяк обидві команди прекрасні, шанси приблизно рівні, але я б сказав, що "Патріоти" переможуть.

— З яким рахунком?

— Перевага у вісім очок.

— Добре. Це чіткий президентський прогноз, і ми побачимо, чи виправдається він.

— Мені б не слід було цього робити, та хай вже буде.

— Для цього вам дані не потрібні.

— Ні, не потрібні.

— Пане президенте, дякую вам за приділений час.

Розмовляв Білл О'Рейлі

Переклад ИноСМИ

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]112.ua.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>