Facebook Oleg Skrypka
Український музикант, лідер групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка опинився в епіцентрі скандалу. Музикант мав необережність сказати про створення "гетто" для тих, хто не може вивчити українську мову. Висловлювання Скрипки одразу підхопили соцмережі, мовляв "зашквар" чергового артиста, але є й ті, хто підтримують ідею співака і навіть пишуть "Я - Скрипка". Інтерв'ю з ним було записано ще в грудні 2016 року, однак текстова версія була опублікована вчора, 20 квітня. До речі, цитата, яку почали тиражувати ЗМІ, не зовсім дослівна. Мережевий троль вирішив переслухати, що ж такого сказав лідер ВВ.

І ось що вийшло.

Дві є причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Одна - низький IQ, дебіли, ну, низький IQ - це дебіли. Люди – дебіли, якщо вони дебіли, хай вони пройдуть комісію, що у них низький IQ, і тоді ми звільнимо від цього складного обов’язку вивчити державну мову. Вони просто нездібні. Тоді зробити "гетто" людям нездібним, і ми будемо їм допомагати як волонтери. Ми допомагаємо даунам, ми допомагаємо сиротам і будемо допомагати цим дебілам і співати їм "Володимирський централ".

Після шквалу коментарів у соцмережах Скрипка вирішив пояснити свої слова. Він сказав, що пропонує "допомагати російськомовним українцям, надаючи їм освітню підтримку". 

Особливо бурхливо відреагували на висловлювання музиканта в МЗС РФ. Представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова заявила, що це треба оформити у вигляді розтяжок і повісити від аеропорту "Бориспіль" до Хрещатика.

У коментарі російському виданню "Взгляд" Скрипка сказав, що російському "Міністерству закордонних справ потрібно займатися своїми безпосередніми справами, а не цитувати рокерів".

А ось що, власне, пишуть у мережі:

Новини за темою: "Щоб не смерділи": Що Дорн наговорив у скандальному інтерв'ю російському журналістові

Новини за темою: Директор Дорна прокоментував російським ЗМІ скандальне інтерв'ю


Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.