Привіт від Дорна: Як соцмережі тролять Олега Скрипку після його слів про мовне "гетто"

Мережевий троль зібрав коментарі користувачів соцмереж щодо слів музиканта

Привіт від Дорна: Як соцмережі тролять Олега Скрипку після його слів про мовне "гетто"

Мережевий Троль

Редакційний блог

Мережевий троль зібрав коментарі користувачів соцмереж щодо слів музиканта

Український музикант, лідер групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка опинився в епіцентрі скандалу. Музикант мав необережність сказати про створення "гетто" для тих, хто не може вивчити українську мову. Висловлювання Скрипки одразу підхопили соцмережі, мовляв "зашквар" чергового артиста, але є й ті, хто підтримують ідею співака і навіть пишуть "Я - Скрипка". Інтерв'ю з ним було записано ще в грудні 2016 року, однак текстова версія була опублікована вчора, 20 квітня. До речі, цитата, яку почали тиражувати ЗМІ, не зовсім дослівна. Мережевий троль вирішив переслухати, що ж такого сказав лідер ВВ.

І ось що вийшло.

Дві є причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Одна - низький IQ, дебіли, ну, низький IQ - це дебіли. Люди – дебіли, якщо вони дебіли, хай вони пройдуть комісію, що у них низький IQ, і тоді ми звільнимо від цього складного обов’язку вивчити державну мову. Вони просто нездібні. Тоді зробити "гетто" людям нездібним, і ми будемо їм допомагати як волонтери. Ми допомагаємо даунам, ми допомагаємо сиротам і будемо допомагати цим дебілам і співати їм "Володимирський централ".

Після шквалу коментарів у соцмережах Скрипка вирішив пояснити свої слова. Він сказав, що пропонує "допомагати російськомовним українцям, надаючи їм освітню підтримку". 

Особливо бурхливо відреагували на висловлювання музиканта в МЗС РФ. Представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова заявила, що це треба оформити у вигляді розтяжок і повісити від аеропорту "Бориспіль" до Хрещатика.

У коментарі російському виданню "Взгляд" Скрипка сказав, що російському "Міністерству закордонних справ потрібно займатися своїми безпосередніми справами, а не цитувати рокерів".

А ось що, власне, пишуть у мережі:

Новини за темою

Новини за темою


Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...