Програми кандидатів у мери Києва: Що нам встигли наобіцяти

За час передвиборчих перегонів киянам пропонували комфортне місто, скорочення чиновників, нові дитсадки і золоті гори

Програми кандидатів у мери Києва: Що нам встигли наобіцяти
112.ua

Альона Дісюк

редактор 112.ua

За час передвиборчих перегонів киянам пропонували комфортне місто, скорочення чиновників, нові дитсадки і золоті гори

Передвибоча гонка наближається до фіналу, і якщо у вас не було часу, сил і терпіння прочитати програми кандидатів, то я це зробила для вас. Короткий лікнеп щодо програм основних фаворитів перегонів за крісло мера столиці допоможе вам визначитися, за кого віддавати свій голос на виборах 25 жовтня.

Кличко. Київ: напрямок – Європа!

пресс-служба КГГА

Чинний мер столиці Віталій Кличко заявляє, що мета роботи його і його команди - "вивести Київ за комфортністю проживання та станом культурного та економічного розвитку на один рівень з кращими столицями Європи". Мета, звичайно, висока, але як до неї має намір йти команда?

Для початку пропонують зробити місто зручним для життя. У це, на думку команди, входять створення нових публічних просторів, пріоритет громадського транспорту над автомобілями, ліквідація черг у дитсадки, виховання здорової молоді, соціальна захищеність літніх людей та підняття престижу роботи у бюджетній сфері, чистота міста навколо станцій метро, зупинок, торгових центрів і реновація у сфері ЖКГ.

Для того щоб Київ став зручним, мер пропонує створити пішохідну зону на Андріївському узвозі, Контрактовій площі та вул. Сагайдачного, впровадити нову транспортну схему Києва і пустити міську електричку на Троєщину, прокласти веломаршрути і побудувати велодоріжки, затвердити нові правила благоустрою, створити парки і сквери, поставити сучасні спортмайданчики у всіх школах. Також мер буде розвивати програму "Турбота" (програма адресної соціальної допомоги, - авт.), створювати муніципальну поліцію, очищати території навколо станцій метро від МАФів, переглядати відносини у сфері користування комунальною інфраструктурою.

Пунктом програми є твердження, що Київ – це місто, де влада належить громаді. Місто, в якому влада у громадян, для Кличка виглядає так: влада прозора, процедури прийняття публічних рішень відкриті, бюджет підконтрольний громадськості, публічні кошти використовуються відкрито, а землі і комунальна власність використовуються ефективно.

Досягти всього цього мер має намір публікацією рішень Київради на стадії проектів, впровадженням програми "Смарт-сіті" (повсюдне впровадження Wi-Fi, розвиток електронних технологій, - ред.) і системи електронного управління, створити при мерові громадські ради з питань урбаністики, ЖКГ та гуманітарної сфери. Обіцяє публікувати звіти департаментів КМДА і комунальних підприємств, надавати ділянки та комунальну власність в оренду на конкурентних умови, контролювати відкритість і прозорість процедур.

Наступним пунктом є економіка міста, яка складе наше з вами благополуччя. Домогтися Кличко хоче зростання інвестицій, високого кредитного рейтингу, зростання видаткової частини бюджету на кожного киянина, зростання кількості підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу, а також відновлення ефективного використання промзон.

Кличко обіцяє нам щорічні інвестфоруми, суворо контролювати інвестпропозиції, щоб не було корупції, налагодити ефективну роботу центрів адмінпослуг, знизити ставки земельного податку для інвестпроектів з використанням значних територій, підтримувати інноваційні проекти на умовах взаємозаліку, сприяти публічно-приватному партнерству, ввести максимально прозорі умови ведення бізнесу.

Останній пункт у програмі Кличка – це зробити місто таким, де історія і сучасність знаходяться в гармонії. І якщо ви думаєте, що мова піде про охорону історичних будівель, то ви маєте рацію, але лише частково. Сюди ж автори програми втиснули такі пункти, як підтримка нових форм шкільної та професійної освіти та розвиток урбаністичної і традиційної національної культури.

Як? В Генплані планують нарешті встановити межі історико-культурних ареалів, відновити правила забудови Києва, процедуру моніторингу дотримання Генплану. Ще Кличко обіцяє щорічно проводити форуми вчителів і заснувати нові фестивалі.

В цілому, програма, звичайно, цікава, але вона скоріше для здорового міста, якому необхідно збільшити свою привабливість.

Гусовський. Візьме і зробить

24

Кандидат по Києву від "Самопомочі" столичний бізнесмен Сергій Гусовський обіцяє всім нам взяти і зробити реформи, щоб було добре. Цілей у Гусовського на каденцію 6, першочергових завдань – 8.

Київ кандидат бачить з чесною та прозорою політикою, професійними управлінцями і в розквіті, для цього потрібні реформи, які владу зроблять підзвітною, а громаду самокерованою. Місто ж має бути сучасним, комфортним і привабливим для інвесторів. Ключі до щастя - у знищенні політичної корупції та професійному управлінні.

Перша мета – це перегляд, перезатвердження і контроль над стратегією розвитку Києва. Гусовський вважає, що план, затверджений у 2012 році, залишився просто документом, а його треба зробити інструментом керування і планування. Для цього в Київраді Гусовський пропонує створити комісію стратегічного планування, а у виконкомі – структурний підрозділ, який буде моніторити виконання стратегічного плану.

Другим пунктом кандидат "Самопомочі" планує реформувати систему міського управління – тут теж нам пропонують стратегічні реформи, які дозволять "вийти із замкнутого кола неефективності".

Гусовський має намір забезпечити контроль громади і залучити городян до управління містом, для цього він пропонує такі інструменти: ... А ніяких інструментів він не пропонує, а обіцяє "забезпечити можливість брати участь в управлінні містом і визначенні стратегічних пріоритетів розвитку і широко користуватися інструментами ІТ. Ось і вся конкретика.

Для залучення інвестицій Гусовський має намір створити "іміджеву карту", на якій відобразить набір конкурентних переваг міста, "меседжі для промоції міста" серед киян, в Україні і в світі.

А на всіх рівнях управління містом Гусовський буде використовувати кращі практики європейського управління. На всіх рівнях.

Коротко про першочергові завдання: встановити персональну відповідальність міського голови за прийняття рішень, реорганізувати антикорупційну раду при міському голові, куди залучити представників громадських організацій з боротьби з корупцією, впровадити систему електронних петицій до мера, призначити кандидата, який посів друге місце на виборах, віце-мером столиці, Київську міську державну адміністрацію зробити просто київською міською адміністрацією, яка стане виконавчим органом Київради. У планах також на відкритому конкурсі відібрати керівний склад структурних підрозділів міськадміністрації, порізати міські цільові програми, оптимізувати структуру і чиновників департаментів.

Як бачимо, Гусовський мислить стратегічно, не зупиняючись на конкретних проблемах. Можливо, так і треба?

Корбан. Програма без програми

пресс-служба УКРОПа

"Передвиборча програма – це стереотип. Розповідати, скільки я труб перекладу, скільки каналізацій зроблю – це не рівень мера", - заявив в одному зі своїх інтерв'ю кандидат від УКРОПу Геннадій Корбан. На його думку, мер повинен запропонувати "концепт міста". Яким же є "концепт" Корбана?

Будувати реальне самоврядування, коли жителі самі вирішують, що будувати в їхніх дворах, а влада повинна знаходитися в жорстких рамках, а Київ, на думку кандидата, в'яне і не має перспективи.

Корбан формує своє "бачення" міста, пропонує будувати нові виставкові центри, в яких шукати операторів для великих міжнародних виставок, в енергетиці використовувати підземні води, а головною проблемою бачить відсутність лідера.

Варто відзначити, що команда Корбана створила якусь подобу порталу для вирішення проблем Києва, назвала його "Громадянська мерія" і зараз демонструє, як же адміністрація міста буде працювати для них. Загалом, ніякої конкретики, тільки "бачення".

Береза. План "Б"

UA1

План розрахований на рік. За рік Борислав Береза обіцяє зробити лише три речі, але конкретні. І майже нездійсненні.

Насамперед Береза всіх скоротить і залишить у мерії 45 осіб. Тому що в мерії Нью-Йорка 41 людина працює.

Другим пунктом Береза впорядкує МАФи і введе закон: "Якщо ти не платиш до бюджету – ти не працюєш у Києві". Настільки рішуче "Рішучі громадяни" мають намір наповнити казну міста. До речі, Львів вже кличе IT-індустрію, яку в Харкові та Києві почали обшукувати. Кого ще покличуть Тернопіль, Ужгород та Одеса?

Третій пункт плану – за рік повернути у власність міста "Київенерго" і "всю незаконно приватизовану власність". Тобто знову відібрати і поділити. Я сподіваюся, рішучий Береза знає, як довго можуть тривати судові тяжби з питання власності таких гігантських компаній, як  "Київенерго". А також готовий прийняти компанію назад разом з її накопиченими мільярдними боргами за газ, тому що відняти енергомонополіста разом з ще якимось майном бенефіціара, щоб продати і покрити заборгованість, не вийде точно. Або в такому разі потрібен інший план.

Омельченко. Вперед у минуле

zn.ua

Знайти в онлайн-доступі Олександра Омельченка нелегко. Мабуть, тому, що його електорат – ті, хто в часи його каденції мером були молоді і повні сил, а голосувати вони будуть не за Омельченка-мера за Омельченка, який очолював місто в часи, коли небо було блакитніше, трава зеленіша, здоров'я міцніше, а попереду плани, мрії і нескорені вершини.

Кампанія Омельченка побудована за принципом "як без мене місто розвалили". Але як же екс-мер має намір виправляти ситуацію? Виходячи з наданої партійної преси та інтерв'ю кандидата – він має намір робити реформи. Але не "непопулярні", а "народні і популярні".

Першим своїм кроком Омельченко обіцяє формування "реального економічно та соціально обґрунтованого бюджету столиці на 2016 рік", а паралельно буде вирішуватися кадрове питання в місті, районах та на комунальних підприємствах. До кінця 2015 або на початку 2016 Омельченко обіцяє провести вибори до райрад.

"А далі тільки праця і рішучі дії", - говорить він. Тим не менш є ряд обіцянок і на тривалу перспективу: повернути надбавки працівникам освіти та охорони здоров'я, запровадити соціальну медстраховку ("багаті платять за бідних"), розморозити заморожені будівництва, побудувати будинки з доступною орендною платою (однокімнатну квартиру Київ Омельченко буде здавати за 1,5-2 тис. грн), квартири молодим сім'ям та бюджетникам.

Ще Омельченко обіцяє повернути місту комунальні мережі, встановити жорсткий депутатський контроль над "Київенерго", "Київводоканалом", ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, "Київгазом" і т. д. І тут команда колишнього глави міста не втрималася від тарифів – знизити на 60% в першому півріччі 2016 року! Все через встановлення контролю над роботою зазначених комунальних підприємств та мереж. Найбільше коштів Омельченко має намір виділити на реконструкцію Бортницької станції аерації, якою вже займаються японці, і каналізаційних колекторів.

А далі: будівництво метро на Троєщину і Виноградар, закінчити Подільський міст, відкрити сотні нових бюветів, забезпечити киян безкоштовним інсуліном, окулярами, зубними протезами та протезами молочної залози.

В цілому, Омельченко – один з небагатьох, хто говорив конкретно про проблеми міста. Але його бажання повертати час назад не особливо радує, та й Київ часів Омельченка – задоволення з сумнівних, саме при ньому з'явилося безліч архітектурних ансамблів відверто суперечливої цінності, а вся влада в місті була зав'язана на одній людині – самому міському голові, який контролював кожне рішення в місті.

Бондаренко. Загадкова "Батьківщина"

пресс-служба КГГА

На сайті Київського відділення партії програми кандидата Володимира Бондаренка немає. Її доводиться збирати самому з уривків його інтерв'ю і виступів. Головна теза Бондаренка не розходиться з генеральною лінією партії – тарифи. Він має намір впливати на постачальників - "Київгаз", водоканал. Але як? Змінити норми споживання і призначити нових керівників підприємств, які відкоригують тарифи за такими показниками, як зарплата співробітників, що також закладається в рахунку.

Ще Бондаренко має намір залучити працівників "Метробуду" до ремонту колектора, а ось МАФи не вважає гострою проблемою, хоча ратує за те, щоб прибрати кіоски, які торгують сигаретами і алкоголем, подалі від шкіл.

Макеєнко. Господарники проти популістів

Коммерсант

У кандидата на посаду мера від "Нашого краю" Володимира Макеєнка власної як такої програми немає, він керується настановами партії, яка характеризує себе саме цим лаконічним словосполученням "господарники проти популістів". Що ж пропонує нам об'єднання ветеранів господарської праці у всіх куточках країни?

Розвивати децентралізацію, в яку входить також право залишати в місцевому бюджеті понад 50% податків, залучати управлінців з досвідом господарювання та реалізовувати проекти вітчизняними підрядниками. Партія господарників, які вже мають досвід, обіцяє, що зараз вони будуть керувати прозоро і звітувати перед виборцями і боротися з корупцією.

Також господарники обіцяють монетизацію пільг і впровадження муніципальної програми для додаткової адресної допомоги, в Києві така вже є багато років – та сама "Турбота". Особливістю є пункт інтеграції переселенців з Донбасу і реабілітація учасників АТО, хоча що конкретно в "Нашому краї" під цим розуміють, залишається неясним. Ну і, звичайно, тарифи, найкраща охорона здоров'я, гідна освіта, загалом, як у всіх.

Пузанов. Невичерпний потік небаченої щедрості

Киеввласть

"Опозиційний блок" починає свою програму з національного рівня - і всіх захистить, і світ встановить, і НЗФ роззброїть, і з Росією за посередництва з США та ЄС домовиться, а ще, звичайно ж, позаблоковий статус і індексація пенсій.

А далі частина про те, що ж вони будуть робити в Києві. Так от, першим пунктом вони з бюджету будуть забезпечувати всім доходи на рівні прожиткового мінімуму для столиці, який вище середнього по країні. Забезпечувати вони його будуть усім, кожному киянину.

Молодих бюджетників обіцяють перевести на контрактну форму роботи – вчителів, лікарів, артистів і вчених, ще зроблять недержавний пенсійний фонд, який буде платити додаткові виплати київським пенсіонерам до пенсії. У мене теж є питання – хто буде цей фонд наповнювати?

Ще бюджетникам обіцяють безкоштовне медстрахування і 20 щомісячних поїздок, а пенсіонерам по 30 поїздок на громадському транспорті, теж безкоштовних. На що ще будуть витрачати бюджет?

Молодим киянам будуть давати вищу освіту за рахунок бюджету на умовах контракту з подальшим 5-річним терміном роботи в муніципальних установах, створять службу безкоштовної доставки продуктів і ліків інвалідам.

Далі медицина, туди збираються залучати кошти (інвестиції, благодійність та міжнародні проекти) для того, щоб забезпечити киян страховими полісами провідних страхових компаній України та світу, підприємствам, які будуть страхувати співробітників, пропонують зменшити податки, збори та орендну плату, і ще преференції для тих, хто спонсорує будівництво спортивних майданчиків.

"Направлення 50% коштів, отриманих як плау за в'їзд у столицю незареєстрованих в Києві автомобілів, на фінансування медицини", - тобто так, в'їзд у Київ "Опозиційний блок" зробить платним. Вартість в'їзду в місто буде дорівнює вартості 1 л бензину А-95.

І після всього цього атракціону небаченої щедрості і соціалізму, якщо в бюджеті залишаться гроші, то, нарешті, займуться містом.

На кожен житловий будинок відкриють рахунок для накопичення коштів на поточний та капремонт, теж за рахунок бюджету, за кожним будинком закріплять депутата Київради, який буде стежити, щоб на шляху від під'їзду до зупинки транспорту було чисто і світло, існуючі будинки та прилеглі до них території оформлять як єдине спорудження.

В МАФах планують повністю заборонити продаж сигарет і алкоголю, а право встановлювати МАФи і торгувати на вулицях буде видаватися на аукціонах, існуючі незаконно підключені до електромереж МАФи демонтують.

В "Опозиційному блоці", ледь не єдиному, пам'ятають про урни, їх обіцяють для роздільного збору сміття та встановити через кожні 50 м. В центральній частині міста можна буде будувати будівлі не вище 7 поверхів, не ближче 100 м від Дніпра і 50 м від інших водойм. Далі вказані відстані, що регулюють розміщення реклами, облаштування парків, заборона на будівництво на Трухановому острові та в Гідропарку. Між берегами Дніпра обіцяють протягнути канатну дорогу.

Смуги для громадського транспорту обіцяють окремі і огороджені, на тротуарах заборонять паркуватися (ніби зараз можна), перед в'їздом в місто обіцяють "перехоплюючі парковки", звідки безкоштовно будуть підвозити в місто пасажирів у центр міста, для водіїв вантажівок обіцяють облаштувати термінали біля в'їзду в місто з пунктами харчування.

І в самому кінці - про бізнес. Ви ж пам'ятаєте, що для вуличної торгівлі і МАФів треба спочатку пройти аукціон і заплатити? Як же інвестклімат "Опозиційний блок" має намір "покращувати" далі? У кожному районі буде Центр сприяння малому бізнесу, де всім бажаючим проведуть відкритий аукціон і тендер і запропонують інвестпроект. Я так розумію, тепер КМДА буде вирішувати економічну обґрунтованість і чим краще займатися підприємцям, а зовсім не закони ринку. А найбільше сприяння мають намір надавати фармацевтиці та медичним технологіям, інжинірингу та точному машинобудуванню, IT-індустрії, туризму.

В цілому, в програмі "Опозиційного блоку" найбільш часто зустрічається слово "безкоштовно", що особисто мене наводить на думку, що платити доведеться тричі, а обіцяна щедрість створює враження, що представники цієї партії знайшли під столицею великі раніше невідомі поклади нафти або якесь інше невичерпне джерело багатства.

Думчев. Вже придумав

antikor.com

Кандидат від партії "Рух за реформи" та один з рекордсменів за кількістю зовнішньої реклами по Києву Сергій Думчев пропонує і своє бачення вирішення проблем міста. Перша частина програми присвячена наповненню бюджету, що вже багатообіцяюче. Думчев пропонує ліквідувати монополії у сфері ЖКГ та постачання комунпослуг, таких як вода і електрика, частка монополій не повинна, на його думку, перевищувати 25%. Залишилося тільки створити кілька приватних електростанцій і водонапірних башт. Наступна пропозиція – приватизація комунальних підприємств, провести їх аудит, і ті, які "нежиттєздатні", взагалі ліквідувати. Ще Думчев ратує залишати у столичній скарбниці 60% податку на доходи фізосіб.

Думчев теж вважає, що штат КМДА роздутий і його треба скорочувати, мінімум на 50%. Він має намір створити новий Генплан і прийняти його за 1 рік. Будувати розв'язки, приватні дитсадки і парки розваг Думчев має намір за рахунок інвесторів, залучати їх він має намір за такою системою: на перші п'ять років звільнити від сплати податків взагалі, на шостий рік інвестор повинен буде віддати місту 30% прибутку, на сьомий – 40%, а починаючи з восьмого – 50%. За такою схемою Думчев має намір будувати метро та Кільцеву дорогу. У мене такі інвестумови викликають сумніви, а ви як думаєте, чи не зникнуть інвестори через 4 роки?

Ще Думчев обіцяє провести транспортну реформу, запровадити електронний квиток на всі види транспорту і високі штрафи за неправильну парковку. У центрі Києва вся парковка повинна бути платною, вважає він, і за несплату теж високі штрафи. Він має намір створити муніципальні пункти прокату велосипедів і мережу велодоріжок.

Соціальний блок включає обов'язкову медстраховку, яка буде перший рік безкоштовною для незахищених верств населення, серйозне лікування частково буде покриватися з казни, а решту нададуть в розстрочку. Ремонт садочків та шкіл віддати керуючим компаніям, обраним на підставі тендерів, а контролювати все будуть піклувальні ради з батьків дітей. Ще обіцяно інклюзивні школи, програми адаптації для інвалідів, принцип "комплексної доступності". Враховуючи наявність плану наповнення скарбниці, напевно, вистачить коштів на все.

А що ж інші?

Кандидат від "Свободи" Олександр Мирний має намір заборонити видачу дозволів для комерційно-житлового будівництва, люди, які хочуть заробляти на будівництві, повинні будувати дитячі садки, паркування і т. д. Ще він упевнений, що йому додаткових коштів для того, щоб зробити Київ комфортним, не знадобитися.

Київ не тільки комфортним, але і економічно вигідним пропонує робити кандидат від "5.10" Геннадій Балашов. Для цього він обіцяє створити максимально прості умови ведення бізнесу в столиці, максимально підтримувати підприємницькі ініціативи. Друга частина програми – комунальна, там висока якість, електронне управління і ОСББ, як у багатьох.

Давній борець за широке впровадження ОСББ і кандидат від "Спільної дії" Тетяна Монтян. Але крім розвитку самосвідомості киян шляхом покладання на них відповідальності за їхні будинки і повсюдного впровадження практики ОСББ, Монтян повторює кілька інших тез. Вона є ще однією людиною, яка збирається розігнати КМДА, міняти на посаді мера передвиборне законодавство, але пропонує механізм впливу киян на владу – надати локальним громадам право відкликати свого депутата і проводити всілякі голосування на порталі електронного управління містом. Цікаво, а це тільки в Києві треба буде давати право на відкликання або знадобитися подати відповідний законопроект до Верховної Ради України? А Рада проголосує? Ще на посаді мера Монтян має намір на національному рівні змінювати судову систему, вводити в Києві шерифів, розкривати бухгалтерію комунальних підприємств.

А ось "Демальянс" та Василь Гацько йдуть на вибори під гаслом "За нас не соромно". Вони вважають, що оловний архітектор міста повинен особисто перевіряти доступність всіх маршрутів міста з дитячою коляскою, на інвалідному кріслі і велосипеді. Мабуть, в партії багато молодих батьків, тому що є навіть пункт про місця годування, сповивання в парках і скверах, а в усі школи "Демальянс" має намір надати британські підручники англійської мови. Комунальні ЗМІ партія вважає за необхідне перетворити виключно в інформаційні бюлетені про прийняті рішення. А ще готувати міста до війни, точніше перевіряти їхню готовність до всякого роду потрясінь.

Самовисуванець Сергій Мельничук обіцяє побудувати в Києві залізобетонні дороги з гарантією в 30 років, це в доповнення до аудиту, звільнень в КМДА і визнання, що у нього немає команди.

Програму кандидата від "Відродження" Юрія Єханурова теж доводиться збирати по крихтах партійних новин. Він пропонує зробити основою адміністративного поділу столиці мікрорайони. А нову Кільцеву дорогу навколо Києва екс-прем'єр пропонує будувати через Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль та Васильків. У питаннях енергетики Єхануров пропонує вкрутити у вуличні ліхтарі енергозберігаючі лампи, а світлофори живити від сонячної енергії.

В основному, програми кандидатів нудні, дуже багато тез про необхідність європейських стандартів, під якими кандидати бачать швидше зовнішній лиск, ніж глибинну якість міста. Майже немає пропозицій, які надали б киянам реальну можливість впливати на владу, дуже багато розмов про шкоду МАФів, але ніякої альтернативи їм у питанні малих торговельних площ з низькою орендною платою. Кандидати надають мало конкретики, майже не зупиняються на великих інфраструктурних проектах, не зачіпають теми реконструкції хрущовок, зміцнення доріг і зміни механізму взаємодії з забудовниками, так само як і теми розрахунків соціальних будівель стосовно житлового будівництва.

Програми з хорошими сильними кількома пунктами псують відверто слабкі і популістські обіцянки, які складно виконати в нинішніх українських реаліях. У всіх нас залишилося всього кілька діб, щоб визначитися зі своїм вибором.

Ви ж пам'ятаєте, що вибори до місцевих рад та перший тур перегонів за крісло мера пройдуть вже 25 жовтня, виборчі дільниці будуть відкриті з 8:00 до 20:00. То за кого ж голосувати - за кандидата, який буде наводити зовнішній блиск, боротися з будівельними компаніями і МАФами, продовжувати проїдати бюджетні гроші чи вирішувати стратегічні проблеми і розробляти міфічні концепції та бачення, не вважаючи своїм обов'язком зосередитися на щоденних проблемах киян і інфраструктурі столиці, що приходить в занепад? Основні кандидати - всі як на підбір, вибір серед усього цього розмаїття зробити майже неможливо. Що з переліченого вище важливо саме для вас? Якщо ви ще не вирішили, спробуйте прочитати матеріал знову.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>