Кадр з фільму "Красуня і Чудовисько"
IMDB

Цього тижня на екранах з'явиться ремейк легендарного мультфільму студії Disney – "Красуня і чудовисько", але принц Адам – не єдине чудовисько на екранах у цей уїк-енд. Хто складе йому компанію – дивіться в наших анонсах.

Красуня і чудовисько

Студія Disney впритул зайнялася перезйомками своїх легендарних мультфільмів у фільми з використанням неймовірної кількості комп'ютерної графіки. "Красуня і чудовисько" з промовистими свічниками, розумними заварникам і милими чашечками – як не можна краще підходить для цих цілей – є де розвернутися і майстрам спецефектів, і костюмерам.

У ролі Красуні Емма Уотсон, вона відмовилася від зйомок у "Ла-Ла Ленді" заради ролі Белль, у той час як Райан Гослінг навпаки поступився своєю роллю Чудовиська Дену Стівенсу заради зйомок у мюзиклі Дем'єна Шазелла.

В іншому знайома історія – про чисту любов, яка може творити дива.

Спліт

Трилер, творці якого, схоже, надихнулися відомими історіями Біллі Міллігана і Ширлі Мейсон, життєписи яких принесли авторам чимало нагород і славу. Авторів "Спліта" надихнув швидше Мілліган, ніж Мейсон. Цього разу сценаристи зосередилися на чоловікові, в тілі якого 23 особистості, й одна з них - маніяк, який викрав трьох школярок.

Боржники наші

Історія сім'ї Катлерів – їхнє ремесло передається від батька до сина, а ремесло це – рейдерство, грабіж і розбій. Син нинішнього глави сімейства опиняється перед непростим вибором, коли їхня банда потрапить у жорна розслідування поліції: кого вибирати – батька чи дружину і двох дітей?