Кадр з фільму "Король Артур: Легенда меча"
IMDB

Цього уїк-енду на екранах країни два пригодницьких фільми про пошук цивілізацій і міфічного короля Артура, трилер про техаське поселення, добрий фільм про любов і біографічна драма. Для дітей нічого немає, але в іншому – на будь-який смак.

Король Артур: Легенда меча

Жив був Артур – м'язистий і впевнений у собі хлопець, життя його було легким і сповненим пригод. Одного разу йому вдалося витягнути з каменю якийсь меч, це тепер ми знаємо, що це був Екскалібур, і відтоді в його житті пригод і подвигів додалося. У результаті молодий красень став легендою – королем Артуром. Власне, цю легенду Гай Річі і зняв з Джудом Лоу в ролі короля кельтів.

Загублене місто Z

На що здатна людина, коли у неї є мрія? На все, напевно. Ось і полковник Фосетт, член Королівського Географічного товариства загорівся ідеєю розшукати в американських нетрях загублену цивілізацію. У свою останню експедицію по джунглях Амазонки він вирушив у 1925 році, звідти не повернувся. Можливо, він знайшов те, що шукав. У фільмі глядача чекають яскраві кадри диких лісів Південної Америки, історія кохання і пригоди.

Дуель

Техасс, губернатор штату доручає рейнджеру розібратися, що за чортівня відбувається в одному із селищ, там всім заправляє якийсь Пастор, а в окрузі частенько знаходять трупи. Слуга закону вирушає на завдання з дружиною і виявляє, що лиходій йому давно знайомий. Чи стане він мститися і переможе свого ворога?

Чарівні чудові

Якщо хочете побачити акторів з усіх улюблених серіалів одночасно, то цей фільм-казку неможливо пропустити. Історія дівчини, яка страждає агорафобією, але вимушена возитися в саду, щоб не втратити житло. Ще в неї є мрія – стати дитячою письменницею. Фільм про те, як боротьба із власними страхами допоможе молодій Беллі здійснити бажане і знайти любов.

Любов і пристрасть. Даліда

Зірка 60-х і 70-х, майже півжиття Даліда страждала від депресії, шукала і не знайшла любов, її близькі накладали на себе руки, і сама вона померла, запивши величезну дозу снодійного віскі. Фільм про життя однієї з найяскравіших співачок минулого століття.