Поки ти спав. Чому Володимир Кличко програв свої чемпіонські пояси

Кличко проводив бій не на звичних швидкостях, запізнювався з рішеннями, із запізненням перебудовувався по ходу поєдинку

Поки ти спав. Чому Володимир Кличко програв свої чемпіонські пояси
The Telegraph

Сергій Забуранний

Спортивний оглядач

Кличко проводив бій не на звичних швидкостях, запізнювався з рішеннями, із запізненням перебудовувався по ходу поєдинку

Грім грянув. Володимир Кличко програв всі чемпіонські пояси Тайсону Ф'юрі. Минулої ночі сталося те, у що не вірили фахівці, журналісти і, напевно, сам Кличко. Світ отримав шок, що вже говорити про вболівальників з України.

Ми настільки звиклися з домінацією сім'ї Кличків у важкому дивізіоні, що зараз усвідомити цю поразку дуже важко. У поєдинку з Ф'юрі Кличко зазнав першої за 11 років поразки. Це удар по нашій гордості, яка і без того постраждала за кілька останніх років і стала дуже вразливою для ще одного подібного випробування. Багато хто з нас міг спостерігати становлення братів Кличків ще в 90-х. Ми прожили разом з ними їхні кар'єри, разом з ними ставали чемпіонами світу, разом з ними захищали свої пояси. Це були і наші перемоги теж, наших братів, які виросли на наших очах. Тепер прийшла черга важкої поразки - як для Кличка, так і для нас. Упав останній форпост реальних успіхів України на ниві спорту, і від цього дуже сумно.

Володимир Кличко випромінював впевненість до бою, був упевнений в собі і в перших раундах поєдинку. Але з кожним раундом ставало тривожніше, так як ініціатива міцно і впевнено перейшла до рукавиць Тайсона Ф'юрі. Йому таки вдалося здивувати і виступити на рингу в стилі Віталія Кличка проти Леннокса Льюїса, реалізувати той сценарій, який мені уявлявся єдино можливим для його перемоги. Так, він не так часто йшов у розмін, але дуже впевнено контролював темп поєдинку, частіше потрапляв, а самі удари були більш акцентовані - досить подивитися на обличчя боксерів після бою. Він застосовував активний захист, багато рухався і зберіг сили практично на весь бій, тільки у 12-му раунді вже нічого не пропонував натиску Володимира, вирішивши відійти в глуху оборону. Володимир практично не працював правою, не працював його джеб, він практично не бив по корпусу, як обіцяв. Його план на бій не працював, мабуть, команда Кличка очікувала побачити іншого Ф'юрі. Що і підтвердив після бою сам Володимир.

Новини за темою

"Я був готовий до бою дуже добре, але не зміг знайти в рингу правильну дистанцію. Відчував, що програю. Чесно скажу, не вірив, що Тайсон може мене перемогти, але визнаю, що він був дуже вправним. Сьогодні я не знав, як перемогти Ф'юрі, але у мене є право на матч-реванш", - заявив Кличко після бою.

Тайсону Ф'юрі вдалося провести бій в кращих традиціях Бреда Пітта у "Великому куші", асоціацій з яким так посилено домагався. Він зміг відпрацювати бій невимушено, візуально легко. Ніби не було піврічних посилених тренувань, скидання понад 30 кг ваги і форсування підготовки до нової дати бою через травму Володимира. Здавалося, що перенесення бою - це маленька хитрість штабу Кличка, спроба отримати суперника не на піку тренувальних кондицій. Але Ф'юрі виявився готовий краще, ніж сам Володимир. Висловлюючись фігурально, Кличко спав на рингу. Він проводив бій не на звичних швидкостях, запізнювався з рішеннями, із запізненням перебудовувався по ходу поєдинку.

Я вже писав раніше, що Тайсон Ф'юрі є погіршеною копією Кличка. Ось тільки сам Володимир постав копією вже зробленої копії самого себе. Невиразною, лише обрисами і відрізками можна було побачити схожість. Сталося те, що очікували найменше - Тайсону Ф'юрі вдалося перебоксувати суперника. Він не переміг шаленим нокаутом, завдяки скандальному суддівству або підлому удару. Ні, він просто краще рухався, був краще готовий фізично і, можна сказати, вів поєдинок. Що це - вік, наслідки травми Володимира чи банальна недооцінка суперника? Відповідь нам може дати тільки матч-реванш.

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів