Народний депутат від фракції "БПП" Володимир Ар'єв у студії "112 Україна". 1.12.16
112.ua

Буде рада послів і остаточно буде вже формалізовано рішення про безвізовий режим. Наступний етап 26 квітня на Раді послів.

Люди в Україні нарешті дізнаються, що таке Європа, не з розповідей на телеканалах і не від того, що пишуть в Інтернеті, в газетах, журналах чи від політиків. Тому що візова проблема для дуже багатьох була організаційною перепоною. Зараз дуже багато хто для себе може відкрити Європу, і не таку дорогу, як всі лякають, що з українськими доходами нема чого їздити в Європу. Я можу сказати, оскільки я там дуже часто буваю, що деякі речі там набагато дешевші, ніж в Україні. Але варто повчитися і європейському порядку, організованості, відповідальності за своє власне життя… Просто люди можуть навчитися, що означає "жити по-європейськи". У нас два варіанти: або навчитися, або впасти й розбитися.

Новини за темою: Без п'яти хвилин безвіз. Що залишилося зробити для скасування віз українцям

Я не хочу більше оглядатися на Росію. Хай вона в своєму болоті робить, що хоче… Якщо в Росії нічого не змінилося. Хай вони живуть собі, як хочуть, але нам треба просто йти тим шляхом, який ми обрали. Тому що якщо ми повернемо на той шлях, який обрала Росія, то Україна просто зникне.

Інвестори, я думаю, будуть дивитися на нас більш зацікавлено. Найголовніша умова для інвесторів – це зникнення загрози безпеці країни. Вона є № 1, була і залишається.

Володимир Ар’єв

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.