112.ua

Пєсков у "ЛНР"? Єдине, що поки відомо і підтверджено, що вчора були підвищені заходи безпеки в центрі Луганська, зокрема біля будівлі колишньої Луганської ОДА. Казати, що в Луганськ прибув Пєсков, точно не можна.

Новини за темою: Пєсков таємно прибув до Луганська для зміни "керівництва ЛНР", - ЗМІ

Не в юрисдикції Пєскова міняти уряди самопроголошених республік "ДНР" і "ЛНР". За великим рахунком, людина, яка в Кремлі займається питаннями "ЛНР" і "ДНР", це не Пєсков, а Сурков. Тому скоріше за все, переплутали прізвище, або дають неперевірену інформацію.

Що стосується самого факту можливої зміни керівництва "ЛНР". Той самий пан Сурков, який є провідником російської ідеї на сході України, неодноразово заявляв, що Плотницький і Захарченко є легітимно обраними представниками так званих республік "ДНР" і "ЛНР" і, відповідно, незважаючи на будь-які катаклізми, добудуть свій термін до кінця…

Новини за темою: СБУ перевіряє інформацію щодо візиту Пєскова до Луганська

Справа в тім, що наразі там триває внутрішній конфлікт між Плотницьким і так званим "головою Ради міністрів ЛНР" паном Козловим. Саме російські спецслужби грають на цьому конфлікті. Все залежить від того, хто візьме гору: представники спецслужб РФ, які стоять за Плотницьким, чи Сурков, який намагається просунути незаангажовану в політичних і фінансових скандалах "ЛНР" людину, якою він вважає Козлова.

Якщо будуть документальні підтвердження візиту Пєскова, можемо про це говорити, якщо ні – це не більше ніж припущення журналістів.

Дмитро Снєгирьов

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.