РИА Новости Украина
Взагалі, для початку хочу поскаржитися. Мені, як Мережевому тролю, останнім часом наші чиновники підкидають так багато роботи, що, чесно кажучи, і поїсти ніколи. Не встигли соціальні мережі обговорити відставку Балчуна і загальний рівень нашої рідної "Укрзалізниці", як тут на сцену вийшов голова Мінсоцполітики з висловлюванням, якому однозначно місце в сучасних українських підручниках з економіки.

В цілому, за моїм власним враженням, українські користувачі соціальних мереж настільки не очікували подібних одкровень від міністра (а українців, варто зазначити, вже важко застати зненацька), що перший час навіть трохи відмовчувалися, переварюючи сказане і думаючи, чи не здалося їм.

Але ні, не здалося. І реакція соцмереж пішла. А в повітрі явно зависла ідея гастрономічних патрулів.

Ясна річ, що згадалася і дієта (ну а що, раз цілий міністр натякає на проблеми з їжею у країни).

І різні можливі соціальні акції.

Очевидно, що питання про половину зарплати на їжу теж повинно було бути відзначеним користувачами.

Фото з відкритих джерел

А взагалі, якщо серйозно, деякі помітили схожість заяв із заявами часів попередньої влади (пам'ятаєте про лопати, так?), інші просто лякалися заяви міністра (скоріше навіть того, що сказана вона була не в ефірі гумористичної програми).

Але особливо мені б хотілося відзначити деяку подобу дискусії (нехай і заочної) щодо посилань на історію у зв'язку із заявою Реви. Дійсно, вийшло цікаво (бо цитату Марії-Антуанетти мені вдалося побачити в мережі не один і не два рази).

Але ось що я скажу в підсумку. Дуже подобається, що українці після різних заяв чиновників, політиків та інших керівників не втрачають свого почуття гумору. Більше того, поруч із сарказмом завжди є місце вдумливому обговоренню, що врівноважує сприйняття світу соцмереж. Обговорення Реви та їжі продовжується, і я повинен визнати, що багато хто героїчно утримує свої позиції.

Фото з відкритих джерел

А дехто ні.

Фото з відкритих джерел

Чесно кажучи, мені навіть цікаво, які заяви міністрів чекають нас у майбутньому (точніше, до чого ми такими темпами зможемо дійти). У будь-якому випадку, є в мене відчуття, що найближчим часом без роботи я не залишуся. Ваш Мережевий троль.

Новини за темою: Реформа держслужби: Зарплати нових чиновників при міністерствах будуть стартувати від 50 тис. грн