Під звук албанських петард і востаннє з Раулем: Збірна України закрила сезон розгромом

Під звук албанських петард і востаннє з Раулем: Збірна України закрила сезон розгромом
(с) Микола Васильков

Микола Васильков

Журналіст

Збірна України завершила сезон переможним товариським матчем з албанцями. Як-не-як, але розгром - 4:1! І це вперше на моїй пам'яті, коли товариські матчі на нейтральному полі для збірної України відбуваються в такій атмосфері. На маленькому стадіоні міста Евіана на березі Женевського озера були повністю червоні албанські трибуни! І це не якісь гастролери, то реальна ультра. Подивіться на фото: з фаєрами, петардами і гаслами. Звідки вони в цьому тихому місці?

(с) Микола Васильков

(с) Микола Васильков

З тренером Албанії Кристіаном Пануччі, було враження, знайомі всі в нашому штабі. Він грав у "Мілані". Тасотті, як представник старшого покоління, довго з ним просторікував на аналітичні життєві теми. А ще ця гра стала останньою для Рауля Ріанчо. Веселий еспанець навіть знаково провів час гри не на лаві з Шевченком і рештою, а на бетонній трибуні. У нього закінчується контракт, і він залишає команду.

(с) Микола Васильков

Новини за темою

Єдина цього року літня гра для України стала статистичним успіхом. Я підрахував, що це 9-та перемога Андрія Шевченка в його дворічній історії тренування. Статистика така: 9 перемог, 4 нічиї та 3 поразки.

Загалом 16 матчів, всі три програші були торік у відборі (двічі - Хорватія і раз - Ісландія). Крім того, рекорди переписали гравці, які забивали. Ярмоленко ще ближче підібрався до головного тренера в компетиції за найкращого бомбардира команди всіх часів. У Шевченка - 48, Ярмоленко тепер має 35. А два голи Коноплянки дали йому змогу обійти Сергія Реброва і стати чистим третім у цьому переліку – в Євгена тепер 17 м’ячів. 

Досягнення Шевченка впаде? Треба прогнозувати, що так. Грають команди в сезоні дедалі більше, з'являються нові турніри. В інтерв'ю головний тренер відповів, що буде лиш радий, якщо його показник перекриє хтось із його таки підлеглих. 

(с) Микола Васильков

Були на грі британці, і їхні розмови були щодо нового місця, яке Шевченко знайшов для бека "МанСіті" Олександра Зінченка, - опорний центр. Треба сказати, що Сашко вигляд мав на цій позиції справді добрий, проте поки це лише експеримент. Я важко уявляю, що на першу офіційну гру 6 вересня замість Степаненка на поле в опорну зону вийде Зіна. Він і сам у це поки не вірить, якщо по секрету.

(с) Микола Васильков

Українці на арені таки були, це з'ясувалося лиш біля автобусу. Десятеро наших емігрантів зі Львова, Чернівців та Олександрії були при параді й навіть з дітьми. 

(с) Микола Васильков

(с) Микола Васильков

Кумедний випадок стався в аеропорту. Шевченко сунув загальною чергою на контроль, його просили про селфі, а жвавий швейцарець бігав і погрозливо забороняв фото, бо тут не можна. Аж поки не впізнав Андрія. Миттєво виявилося, що "швейцарець" із Коломиї, він закатав сорочку, показав наколку "Мілана", що зробив у дитинстві під впливом гри Шеви, сам попросив сфоткатися і заходився відкривати всі парканчики та пускати своїх поза чергою. Черга реготала.

(с) Микола Васильков

(с) Микола Васильков

Збірна бере тримісячну паузу. Можна дати гарантію, що в такому складі ми цю команду вже не побачимо. Закінчиться перегляд гравців, одужають травмовані, настане час гри на результат. І знову і нарешті команда постане перед своїми фанатами Харкова, Києва, Львова. Із шістьох матчів (офіційних і товариських) осінньої частини три гри відбудуться саме в цих містах.

(с) Микола Васильков

Микола Васильков

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів